23 gegužės, 2022

Dalyvavome miškų tvarkymo talkoje

Gegužės 21 d. Lietuvoje vyko Valstybinės miškų urėdijos organizuojama miškų tvarkymo talka „Miško kuopa“. Šioje talkoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai su biologijos mokytoju.
Kartu su Minčiagirės girininkijos darbuotojais rinkome šiukšles Almajo stovyklavietėje ir tam tikrame miško plote aplink Almajo ežerą. Visiems talkininkams buvo išdalintos pirštinės bei šiukšlių maišai, pasirūpinta atliekų išvežimu. Iš miško buvo išvežta padangų, kurios gamtoje dūla daugiau nei šimtmetį, plastiko, statybinių atliekų, plastikinių maišelių, stiklinių butelių, skardinių.
Tokie renginiai yra labai svarbus ir reikšmingas žingsnis į švaresnį, tvaresnį bei gražesnį mūsų visų rytojų, juk gamtą laikome savo namais, tad ir joje turime elgtis atsakingai.
Džiaugiamės prisidėję prie šios gražios akcijos.