Meniu Uždaryti

2000–2005

2001–2002 m. m.

Augustinas Cicėnas tapo moksleivių kompiuterinės kūrybos darbų konkurso „Laikas“ laureatu. Konkursą rengė Lietuvos informatikos mokytojų asociacija. Respublikinėje jaunųjų biologų olimpiadoje dalyvavo A. Žemaitis.
Rajoniniame konkurse „Moksleiviai prieš AIDS“ užimta II vieta.
I. Laurutėnaitė, L. Meškelytė, A. Žemaitytė dalyvavo jaunųjų filologų konkurse.
Istorinis Justinos Krasauskaitės rašinys „Žmogaus likimas Lietuvos istorijos sūkuriuose“– I vieta rajone.
Viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ ir „Laisvės kovų ir kančių istorija“  Asta Žemaitytė rajone užėmė III vietą. 
Fizikos mokytojas dalyvavo metodinės medžiagos apie IT panaudojimą ugdyme konkurse ir laimėjo kompiuterį su lazeriniu spausdintuvu.
Mokyklai buvo skirta nauja kompiuterių klasė (11 kompiuterių) su lazeriniu spausdintuvu, skeneriu ir tinklo įranga

2002–2003 m. m.

Respublikiniame konkurse „Ką žinau apie Europos Sąjungos miškus“  K. Jurgelėnaitė ir A. Sekonaitė užėmė II vietą.

Moksleiviai dalyvavo rajono moksleivių kompiuterinių piešinių konkurse. Šiame konkurse užimtos 1–3 vietos visose amžiaus grupėse. 6  klasės mokinys Vitalijus Oliochno respublikinėje jaunųjų matematikų olimpiadoje užėmė 1-ąją vietą.

2003–2004 m. m.

  1. Pirma vieta komandinėje matematikų olimpiadoje.
  2. Užimta 10 prizinių vietų rajoninėse olimpiadose, dviejų mokinių darbai įvertinti geriausiai.
  3. Antra vieta rajoninėse ,,Šviesoforo“ varžybose.
  4. Antra vieta rajoniniame teisinių žinių konkurse ,,Temidė“.
  5. Antra vieta rajoninėse ,,Saugaus rato“ varžybose.
  6. Trečia vieta rajoninėse  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 5–6 klasių varžybose.
  7. 6 prizinės vietos įvairiose dviračių sporto respublikinėse varžybose.
  8. Diplomas už dalyvavimą respublikiniame konkurse ,,Kompiuterinė Kalėdų pasaka“.
  9. Trečia vieta respublikiniame rašinio konkurse ,,Kol jausime žemei meilę, būsime gyvi“.
  10. Du respublikinio moksleivių sukurtų programų konkurso prizininkai.
  11. Du diplomai už puikius vertimų rezultatus respublikiniame konkurse ,,Tavo žvilgsnis“.
  12. Antra vieta respublikiniame konkurse ,,Ką žinau apie Europos Sąjungos miškus“.
  13. 2 diplomai už dalyvavimą  konkurse ,,Lietuvos kovų už laisvę, kariuomenės bei netekčių istorija“.
  14. Antra ir trečia vietos Č. Kudabos pagrindinės mokyklos jaunųjų geografų konkurse.
  15. Trečia vieta rajoninėse turizmo varžybose.
  16. Dvi antros vietos rajoninėse rudens kroso varžybose.
  17. Trečia vieta rajoninėse vaikinų krepšinio varžybose.
  18. Antra ir trečia vieta rajoninėse stalo teniso varžybose.
  19. Švietimo ir sporto skyriaus padėka už gerą kraštotyrinių darbų paruošimą.
  20. Antra vieta rajoniniame  vaikų futbolo turnyre.
  21. Keturi laureato diplomai rajono kompiuterinių kūrybinių darbų konkurse „Mano pasaulio spalvos“

2004–2005 m. m.

 RESPUBLIKINIUOSE BEI ZONINIUOSE RENGINIUOSE

  1. ,,Saugaus rato“ zoninėse varžybose III vieta.
  2. 2005 m. ,,Orbit Lietuvos mokyklų mokinių sporto žaidynių kalnų dviračių kroso (MTB) II vieta.
  3. Joginta Račkauskaitė ,,CROSS KAMILY CUP“ MTB varžybose–II vieta.
  4. ,,Šviesoforo“ zoninėse varžybose–II vieta.
  5. Elena Smilginaitė  ,,Valstiečių laikraščio“ ir Tautos fondo mokinių rašinių konkurse laimėjo Jono Adomavičiaus (JAV) premiją.
  6. Ieva Černiauskaitė 8a kl. mokinė 37-ojo respublikinio jaunųjų filologų konkurso dalyvė ( padėka).
  7. Vilmai Keturkaitei III vieta už dalyvavimą respublikiniame konkurse ,,Kompiuterinė  pasaka“.
  8. Diplomas Ievai Motiejūnaitei uždalyvavimą respublikiniame konkurse ,,Kalėdinė pasaka“.
  9. Ieva Motiejūnaitė tapo epistolinio rašinio respublikinio konkurse laureatė.
  10. Diplomas Agnei Panavaitei už labai gerą pasirodymą ,,Bebro“ konkurse.
  11. Aurelija Sekonaitė (11 kl.) respublikinės vokiečių kalbos olimpiados dalyvė.

RAJONO RENGINIUOSE

  1. I vieta rajoninėse ,,Šviesoforo“ varžybose.
  2. I vieta rajoninėse ,,Saugaus rato“ varžybose.
  3. III vieta rajoninėse stalo teniso varžybose.
  4. III vieta 3–4 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.
  5. II vieta 5–6 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.
  6. II vieta 3×3 krepšinio varžybose.
  7. Penkios I  vietos, trys II vietos, trys III vietos rajono mokinių kompiuterinių kūrybinių darbų konkurse ,,Mano pasaulio spalvos“.
  8. II vieta viktorinoje ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę ir Lietuvos laisvės kovų ir kančių istorija“.
  9. I ir  III  vieta rajono jaunųjų fizikų olimpiadoje.
  10. Trys II  vietos 5 klasių matematikos olimpiadoje.
  11. I ir III vieta 6 kl. matematikos olimpiadoje.
  12. III vieta 8 kl. matematikų olimpiadoje.
  13. III vieta 9 kl. matematikų olimpiadoje.
  14. II ir III vieta 11 kl. matematikų olimpiadoje.
  15. II vieta 6 klasės komandos jaunųjų geografų konkurse ( I ir II vietos ind.), III vieta 8 kl. komandos jaunųjų geografų konkurse.
  16. III vieta biologų olimpiadoje 9 ir 12 kl. tarpe.
  17. I vieta vokiečių kalbos olimpiadoje (11 klasių tarpe).
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.