Meniu Uždaryti

2017–2018

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.       Jurgita Pauliukėnaitė2Vietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėLaureatė
2.       Jurgita Pauliukėnaitė2Vietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
3.       Ernesta Baliko3Rajoninė matematikos olimpiadaDanutė Misienė2
4.       Kirilas Zubarevas3Rajoninė matematikos olimpiadaDanutė Misienė3
5.       Deinisė Sinica4Konkursas „Diktanto meistras 2017“Aldona Misiūnienė3
6.       Martynas Stamulis4Rajoninė matematikos olimpiadaAldona Misiūnienė3
7.       Nojus Matieša5Rajoninė matematikos olimpiadaAldona Savickienė1
8.       Kamilė Filipavičiūtė5Rajoninis „Dainų dainelė – 2018“ konkursasValentina SinkevičPadėka
9.       Kamilė Filipavičiūtė5Vietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
10.   Vilija Talejūnaitė5Šv. Rašto dailyraščio konkursasDarius Vitėnas2
11.   Gintarė Baliukevičiūtė6Piešinių konkursas „Lietuvos pasienis vaiko akimis“Dalia Pajedienė2
12.   Germanas Veličko6Rajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė3
13.   Algirdas Pauliukėnas7Rajoninė matematikos olimpiadaAldona Savickienė1
14.   Algirdas Pauliukėnas7Epistolinio rašinio konkursasSkaidrė Pauliukėnienė2
15.   Algirdas Pauliukėnas7Rajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė1
16.   Algirdas Pauliukėnas7Vietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėLaureatas
17.   Algirdas Pauliukėnas7Vietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
18.   Martynas Kazakovas7Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė1
19.   Paulius Seliukas7Rajoninė matematikos olimpiadaAldona Savickienė2
20.   Paulius Seliukas7Rajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė3
21.   Goda ČepulytėIgRajoninė chemijos olimpiadaStasys Keraitis2
22.   Goda ČepulytėIgRajoninė fizikos olimpiadaStasys Keraitis2
23.   Goda ČepulytėIgRajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadaNijolė Berdikšlienė2
24.   Goda ČepulytėIgRajoninė matematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis3
25.   Goda ČepulytėIgRajoninė muzikos olimpiadaValentina Sinkevič3
26.   Goda ČepulytėIgRajoninė biologijos olimpiadaKęstutis Vaitkevičius3
27.   Ieva GruzdytėIgRajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė1
28.   Miglė KapliukaitėIgRajoninė fizikos olimpiadaStasys Keraitis1
29.   Miglė KapliukaitėIgRajoninė biologijos olimpiadaKęstutis Vaitkevičius1
30.   Miglė KapliukaitėIgRajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadaNijolė Berdikšlienė1
31.   Miglė KapliukaitėIgRajoninė matematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis2
32.   Miglė KapliukaitėIgRajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė2
33.   Miglė KapliukaitėIgRajoninis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Nijolė Berdikšlienė1
34.   Miglė KapliukaitėIgŠv. Rašto dailyraščio konkursasDarius Vitėnas2
35.   Kotryna TumanovaitėIgKompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė3
36.   Danielius PaliakauskasIIgRajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė3
37.   Algimantas VitėnasIIgRajoninė biologijos olimpiadaKęstutis Vaitkevičius3
38.   Greta SeliukaitėIIgRajoninė matematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis2
39.   Greta SeliukaitėIIgRajoninė technologijų olimpiadaDalė Čepulienė1
40.   Denisas GudlekisIIIgRajoninė anglų kalbos olimpiadaJūratė Sereičikienė2
41.   Donatas RamelisIIIgRajoninė anglų kalbos olimpiadaJūratė Sereičikienė3
42.   Justina JanutėnaitėIIIgRajoninis filologų konkursasNijolė Keraitienė1
43.   Gintarė JurėnaitėIIIgRajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė2
44.   Gintarė JurėnaitėIIIgVietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
45.   Gintarė JurėnaitėIIIgKonkursas-paroda „Matematinis robotas“Rimantas Šimonėlis„Originaliausio roboto“ nominacija
46.   Emilija RakštelytėIIIgRajoninė rusų k. olimpiadaValentina Ciunel1
47.   Viktorija ŽukovaIIIgŠv. Rašto dailyraščio konkursasDarius Vitėnas1
48.   Ieva SeliukaitėIVgRajoninė geografijos olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė1
49.   Ieva SeliukaitėIVgRajoninė geografijos „Mano gaublys“ olimpiadaJurgita Svajonė Čepulienė2
50.   Ieva SeliukaitėIVgRajoninė matematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis3
51.   Ieva SeliukaitėIVgVaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureatas
52.   Greta GimbickajaIVgŠv. Rašto dailyraščio konkursasDarius Vitėnas3
53.   Greta GimbickajaIVgVaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureatas
54.   Edgaras UmbražūnasIVgVietinio turo vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2018“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
55.   Viktorija ChatkevičIVgVaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureatas

2018 m. jaunieji talentai:

  • Algirdas Pauliukėnas                   7 kl.;
  • Jurgita Pauliukėnaitė                   2 kl.;
  • Miglė Kapliukaitė                        Ig kl.

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojasVieta
1.       Julius Martinėnas4Sveikuolių sveikuoliaiAldona Misiūnienė2
2.       Mantas Baliukevičius4   
3.       Mantas Kasiliauskas4   
4.       Deinisė Sinica4   
5.       Deimantas Mackunas4   
6.       Silvestras Pilipenko6Sveikuolių sveikuoliaiRamutė Subačienė1
7.       Ernesta Petrovaitė6   
8.       Danielė Cvek6   
9.       Aleksandra Karpenko6   
10.   Karina Sobolevskaja6   
11.   Miglė KapliukaitėIgSveikuolių sveikuoliaiStasytė Baranauskienė1
12.   Goda ČepulytėIg   
13.   Kotryna TumanovaitėIg   
14.   Ieva GruzdytėIg   
15.   Paula GimbickajaIg   
16.   Markas SinkevičiusIg   
17.   Mantas Baliukevičius4Pradinių klasių mokinių gamtamokslinė konferencija „Jaunasis tyrėjas“Aldona MisiūnienėPadėka
18.   Martynas Stamulis    
19.   Dominyka Voinova    
20.   Julius Martinėnas    
21.   Deinisė Sinica    
22.   Mantas Kasiliauskas    
23.   Vaidas Velička    
24.   Rokas Ziaziulia    
25.   Deimantas Mackunas    
26.   Goda Marija Brukštutė1Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursasLiudmila Račkauskienė3
27.   Jurgita Pauliukėnaitė2   
28.   Džesika Ilgevičiūtė3   
29.   Julius Martinėnas4   
30.   Goda ČepulytėIgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“Valentina Ciunel1
31.   Gerda Derbasova    
32.   Paula Gimbickaja    
33.   Miglė Kapliukaitė    
34.   Markas Sinkevičius    
35.   Aurimas Vitėnas    
36.   Edvinas Baranauskas8Rajoninis konkursas „Kodėl kyla burbuliukai?“Stasys Keraitis2
37.   Viktorija Matoško    
38.   Valerija Voinova    
39.   Eligijus Sekonas    
40.   Dominykas Papšys    
41.   Deividas Gržibovskis    
42.   Edvinas Baranauskas85-8 klasių matematinės varžytuvėsAldona Savickienė1
43.   Algirdas Pauliukėnas7   
44.   Germanas Veličko6   
45.   Nojus Matieša5   
46.   Goda ČepulytėIgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“Valentina Ciunel1
47.   Gerda Derbasova    
48.   Paula Gimbickaja    
49.   Miglė Kapliukaitė    
50.   Markas Sinkevičius    
51.   Aurimui Vitėnui    
52.   Goda Marija Brukštutė1Pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursasLiudmila Račkauskienė3
53.   Jurgita Pauliukėnaitė2   
54.   Džesika Ilgevičiūtė3   
55.   Julius Martinėnas4   
56.   Danielė Cvek6Konkursas-paroda „Matematinis robotas“Aldona Savickienė„Šeimyniškiausio roboto“ nominacija
57.   Germanas Veličko    
58.   Ernesta Petrovaitė    
59.   Eglė Potockaitė    
60.   Ligitas Artomovičius    
61.        

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE SPORTINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojasVieta
1.       Gintarė Baliukevičiūtė6Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių kvadrato varžybosRamutė Subačienė1
2.       Aleksandra Karpenko6   
3.       Danielė Cvek6   
4.       Dija Labanauskietė6   
5.       Ernesta Petrovaitė6   
6.       Eglė Potockaitė6   
7.       Deividė Sinica6   
8.       Karina Sobolevskaja6   
9.       Aistė Žabelovič5   
10.   Sigita Leleikaitė5   
11.   Eligijus Sekonas8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių futbolo varžybosRamutė Subačienė3
12.   Lukas Sinkevičius7   
13.   Maksimas Kaduškevičius7   
14.   Mantas Šidlovskis7   
15.   Andrius Trokša7   
16.   Germanas Veličko6   
17.   Deimantas Mackun4   
18.   Dominykas Papšys8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų kaimo vietovių mokinių 3×3 krepšinio varžybosRamutė Subačienė1
19.   Donatas TiunelisIIg   
20.   Ugnius LabeckasIIg   
21.   Kasparas VasiljevasIIg   
22.   Goda ČepulytėIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų kaimo vietovių mokinių 3×3 krepšinio varžybosRamutė Subačienė2
23.   Ieva GruzdytėIg   
24.   Miglė KapliukaitėIg   
25.   Kotryna TumanovaitėIg   
26.   Edvinas BarkovskisIgAtviras kalėdinis tinklinio turnyrasRamutė SubačienėPadėka
27.   Danielius PilipenkoIg   
28.   Lukas SaveikaIg   
29.   Markas SinkevičiusIg   
30.   Dominykas Papšys8   
31.   Modestas Pilipenko8   
32.   Andrius Trokša7   
33.   Petronėlė PetrovaitėIg   
34.   Greta VasiljevaitėIg   
35.   Ieva GruzdytėIg   
36.   Gerda DerbasovaIg   
37.   Paula GimbickajaIg   
38.   Kotryna TumanovaitėIg   
39.   Miglė KapliukaitėIg   
40.   Goda ČepulytėIg   
41.   Goda ČepulytėIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybosRamutė Subačienė3
42.   Miglė KapliukaitėIg   
43.   Kotryna TumanovaitėIg   
44.   Maksimas Kaduškevičius7Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybosRamutė Subačienė2
45.   Danielius PilipenkoIg   
46.   Markas SinkevičiusIg   
47.   Goda ČepulytėIgRajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių tinklinio varžybosRamutė Subačienė2
48.   Gerda DerbasovaIg   
49.   Paula GimbickajaIg   
50.   Miglė KapliukaitėIg   
51.   Petronėlė PetrovaitėIg   
52.   Kotryna TumanovaitėIg   
53.   Greta VasiljevaitėIg   
54.   Ieva GruzdytėIg   
55.   Justina JanutėnaitėIIIg   
56.   Ugnius LabeckasIIgRajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių tinklinio varžybosRamutė Subačienė3
57.   Donatas TiunelisIIg   
58.   Danielius PilipenkoIg   
59.   Modestas Pilipenko8   
60.   Markas SinkevičiusIg   
61.   Edvinas BarkovskisIg   
62.   Lukas SaveikaIg   
63.   Kasparas VasiljevasIIg   
64.   Dominykas Papšys8   
65.   Renaldas Baublys5Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosRamutė Subačienė2
66.   Andrejui Gluchariovui5   
67.   Nojui Matiešai5   
68.   Aistei Žabelovič5   
69.   Ligitui Artomovičiui6   
70.   Danielei Cvek6   
71.   Aleksandrai Karpenko6   
72.   Dijai Labanauskaitei6   
73.   Ernestai Petrovaitei6   
74.   Eglei Potockaitei6   
75.   Silvestrui Pilipenko6   
76.   Deividei Sinicai6   
77.   Karinai Sobolevskajai6   
78.   Kirilui Tarasovui6   
79.   Germanui Veličko6   
80.   Rimui Veršickui6   
81.   Algirdas Pauliukėnas7Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių šaškių varžybosRamutė Subačienė1
82.   Aidas MacurasIVg   
83.   Algimantas KaniavaIVg   
84.   Deimantė PilipenkaitėIVg   
85.   Ugnius LabeckasIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių virvės traukimo varžybosRamutė Subačienė1
86.   Nedas PapšysIIIg   
87.   Paulius Cicėnas    
88.   Tadas Zavackis    
89.   Justinas Kaniava    
90.   Rytis Meilus    
91.   Ernestas FilipavičiusIVg   
92.   Algimantas Kaniava    
93.   Tomas Veršickas    
94.   Aleksandra Sobolevskaja8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybosRamutė Subačienė3
95.   Eligijus Sekonas8   
96.   Darija Kartašova7   
97.   Mantas Šidlovskis7   
98.   Aleksandra Karpenko6   
99.   Rimas Veršickas6   
100.                              Karina Sobolevskaja6   
101.                              Deividas Gržibovskis8   
102.                              Darija Kartašova7Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybosRamutė Subačienė2
103.                              Aleksandra Karpenko6   
104.                              Danielė Cvek6   
105.                              Ernesta Petrovaitė6   
106.                              Karina Sobolevskaja6   
107.                              Deividė Sinica6   
108.                              Rimas Veršickas6Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybosRamutė Subačienė3
109.                              Kirilas Tarasovas6   
110.                              Silvestras Pilipenko6   
111.                              Mantas Šidlovskis7   
112.                              Lukas Ziaziulia7   
113.                              Maksimas Kaduškevičius7   

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Kalbų Kengūra 2018 (mokytoja Jūratė Sereičikienė)

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta
1.       Edvinas Velička7Auksinė kengūra
2.       Lukas Labanauskas7Auksinė kengūra
3.       Martynas Kazakovas7Sidabrinė kengūra
4.       Germanas Veličko6Padėka
5.       Nojus Matieša5Padėka
6.       Kotryna TumanovaitėIgPadėka
7.       Edgaras KibickijIIIgPadėka

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Gamtos Kengūra 2018 (mokytojas Kęstutis Vaitkevičius)

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta
1.       Nojus Matieša5Padėka
2.       Danielė Cvek6Padėka
3.       Germanas Veličko6Padėka
4.       Ligitas Artomovičius6Padėka
5.       Algirdas Pauliukėnas7Padėka
6.       Goda ČepulytėIgPadėka
7.       Miglė KapliukaitėIgPadėka
8.       Gintarė JurėnaitėIIIgPadėka
9.       Emilija RakštelytėIIIgPadėka

Nacionalinis matematinis ir gamtamokslinis raštingumo konkursas

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta
10.   Eligijus Sekonas81
11.   Miglė KapliukaitėIg1
12.   Danielius PaliakauskasIIg1

2018 m. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ (Ignalinos rajono savivaldybė) (mokytojas Rimantas Šimonėlis)

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta
1.       Jurgita Pauliukėnaitė21
2.       Kirilas Zubarevas36
3.       Julius Martinėnas46
4.       Danielė Cvek69
5.       Algirdas Pauliukėnas74
6.       Kotryna TumanovaitėIg4
7.       Aurimas VitėnasIg8
8.       Ieva GruzdytėIg9
9.       Markas SinkevičiusIg10
10.   Greta SeliukaitėIIg4
11.   Edgaras KibickisIIIg6
12.   Gintarė JurėnaitėIIIg8
13.   Ieva SeliukaitėIVg2
14.   Aidas MacurasIVg5
15.   Marius JastrebovasIVg7
16.   Laura Marija ŠukytėIVg8
17.   Erminijus PakėnasIVg10

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.       Goda ČepulytėIgLietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ (IĮ etapas)Ramutė Subačinė, Statytė BaranauskienėPadėkos už dalyvavimą
2.       Paula GimbickajaIg   
3.       Miglė KapliukaitėIg   
4.       Kotryna TumanovaitėIg   
5.       Ieva GruzdytėIg   
6.       Danielė Cvek6   
7.       Aleksandra Karpenko6   
8.       Ernesta Petrovaitė6   
9.       Silvestras Pilipenko6   
10.   Karina Sobolevskaja6   
11.   Greta GimbickajaIVgŠalies mokinių kraštotyrinis konkursas „Tautos dvasios beieškant“Nijolė Keraitienė3
12.   Ieva SeliukaitėIVg   
13.   Miglė KapliukaitėIgRespublikinė gamtos mokslų konferencija „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2018“Kęstutis VaitkevičiusPadėka už turiningą mokslinį tiriamąjį pranešimą respublikinėje gamtos mokslų konferencijoje
14.   Goda ČepulytėIgRespublikinė gamtos mokslų konferencija „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2018“Kęstutis VaitkevičiusPadėka už turiningą mokslinį tiriamąjį pranešimą respublikinėje gamtos mokslų konferencijoje
15.   Miglė KapliukaitėIgNacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiaiNijolė BerdikšlienėPadėka (tiriamasis darbas „Kruvinasis adventas“ pateko į geriausių konkurso darbų dešimtuką)
16.   Goda Čepulytė    
17.   Markas Sinkevičius    
18.   Aurimas Vitėnas    
19.   Justina JanutėnaitėIIIg50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasNijolė KeraitienėIII laipsnio diplomas
20.   Emilija RakštelytėIIIgXXV Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadojeValentina Ciunel 
21.   Miglė KapliukaitėIgLietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniamsNijolė Berdikšlienė 
22.   Jurgita Pauliukėnaitė2Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvėse „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
23.   Algirdas Pauliukėnas7  1
24.   Gintarei JurėnaiteiIIIg  1
25.   Kamilei Filipavičiūtei5  2
26.   Edgaras UmbražūnasIVg  2
27.   Goda ČepulytėIgVšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“ organizuojamos iniciatyvos Nacionalinė „Žalioji olimpiada“Kęstutis Vaitkevičius4
28.   Miglė Kapliukaitė    
29.   Aurimas Vitėnas    
30.   Justina JanutėnaitėIIIg   
31.   Emilija Rakštelytė    
32.   Nedas Papšys    
33.   Miglė KapliukaitėIgLietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rašinys)Nijolė Berdikšlienė3
34.   Miglė KapliukaitėIgLietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (filmas)Nijolė Berdikšlienė, Ramunė Kapliukienė3
35.   Goda Čepulytė    
36.   Markas Sinkevičius    
37.   Aurimas Vitėnas    
38.   Lukas KamarauskasIVgDLietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Neringa Mudėnienė, Evaldas KamarauskasPaskatinamoji vieta
39.   Miglė KapliukaitėIgNacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“Nijolė Berdikšlienė, Ramunė Kapliukienė2
40.   Goda Čepulytė    
41.   Markas Sinkevičius    
42.   Aurimas Vitėnas    
43.   Greta GimbickajaIVgNacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicijaNijolė Keraitienė2
44.   Ieva SeliukaitėIVg  2
45.   Justina JanutėnaitėIIIg  1
46.   Jurgita Pauliukėnaitė2Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai respublikinėse varžytuvėse „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
47.   Algirdas Pauliukėnas7  1
48.   Gintarė JurėnaitėIIIg  2
49.   Justina JanutėnaitėIIIgXVIII Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“Valentina CiunelLaureatė
50.   Emilija Rakštelytė   Dalyvio diplomas
51.   Evelina Pilipenkaitė   Dalyvio diplomas
52.   Daniilas Senkevič   Dalyvio diplomas
53.   Viktorija Žukova   Dalyvio diplomas
54.   Germanas Veličko6  Dalyvio diplomas
55.   Kirilas Tarasovas   Dalyvio diplomas
56.   Karina Sobolevskaja   Dalyvio diplomas
57.   Danielė Cvek   Dalyvio diplomas
58.   Miglė KapliukaitėIgKonkursas „Lietuvos Respublikos šimtmetis ir lietuvių kalba“, tiriamasis darbas „Un tarmės rubežiaus“Nijolė Berdikšlienė2
59.   Goda ČepulytėIgKonkursas „Lietuvos Respublikos šimtmetis ir lietuvių kalba“, tiriamasis darbas „Populiariausi Ignalinos rajono tverčiaus seniūnijos kapų įrašų asmenvardžiai“Nijolė Berdikšlienė2
60.   Ieva GruzdytėIg   
61.   Algirdas Pauliukėnas7 Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos konkursas „Laiškas vaikų teisių gynėjui“Skaidrė PauliukėnienėPadėka

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE SPORTINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.       Gintarė Baliukevičiūtė6Lietuvos mokyklų žaidynių merginų kvadrato zoninės varžybosRamutė Subačienė1
2.       Aleksandra Karpenko6   
3.       Danielė Cvek6   
4.       Dija Labanauskietė6   
5.       Ernesta Petrovaitė6   
6.       Deividė Sinica6   
7.       Karina Sobolevskaja6   
8.       Aistė Žabelovič5   
9.       Sigita Leleikaitė5   
10.   Gintarė Baliukevičiūtė6Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2005 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių zoninės kvadrato varžybosRamutė Subačienė1
11.   Aleksandra Karpenko6   
12.   Danielė Cvek6   
13.   Dija Labanauskietė6   
14.   Ernesta Petrovaitė6   
15.   Deividė Sinica6   
16.   Karina Sobolevskaja6   
17.   Aistė Žabelovič5   
18.   Sigita Leleikaitė5   
19.   Eglė Potockaitė6   
20.   Goda ČepulytėIgLietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ (IĮ etapas)Ramutė Subačinė, Statytė BaranauskienėPadėkos už dalyvavimą
21.   Paula GimbickajaIg   
22.   Miglė KapliukaitėIg   
23.   Kotryna TumanovaitėIg   
24.   Ieva GruzdytėIg   
25.   Danielė Cvek6   
26.   Aleksandra Karpenko6   
27.   Ernesta Petrovaitė6   
28.   Silvestras Pilipenko6   
29.   Karina Sobolevskaja6   
30.   Ieva SeliukaitėIVg   
31.   Nedas PapšysIIIgŠaudymo iš pneumatinio ginklo varžybosAndrejus Matvėjevas1
32.   Kasparas VasiljevasIIg   
33.   Evelina PilipenkaitėIIIg   
34.   Danielė Cvek6Šaudymo iš pneumatinio ginklo varžybosAndrejus Matvėjevas3
35.   Dominykas Papšys8   
36.   Germanas Veličko6   
37.   Gintarė Baliukevičiūtė6Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato tarpzoninės varžybosRamutė Subačienė1
38.   Aleksandra Karpenko6   
39.   Danielė Cvek6   
40.   Dija Labanauskaitė6   
41.   Ernesta Petrovaitė6   
42.   Deividė Sinica6   
43.   Karina Sobolevskaja6   
44.   Aistė Žabelovič5   
45.   Sigita Leleikaitė5   
46.   Dominykas Papšys8Lietuvos mokinių žaidynių gim. 2001 m., zoninės krepšinio varžybosRamutė Subačienė3
47.   Ugnius LabeckasIIg   
48.   Donatas TiunelisIIg   
49.   Kasparas VasiljevasIIg   
50.   Edgaras KibickisIIIgJaunojo pasieniečio būrelių narių varžybosAndrejus Matvėjevas3
51.   Dominykas Papšys8   
52.   Nedas PapšysIIIg   
53.   Donatas TiunelisIIg   
54.   Renaldas Baublys5Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (gim. 2005 m. ir jaunesnių) estafečių zoninės varžybosRamutė Subačienė2
55.   Gintarė Baliukevičiūtė6   
56.   Nojus Matieša5   
57.   Rimas Veršickas6   
58.   Ligitas Artomovičius6   
59.   Danielė Cvek6   
60.   Aleksandra Karpenko6   
61.   Dija Labanauskaitė6   
62.   Ernesta Petrovaitė6   
63.   Eglė Potockaitė6   
64.   Silvestras Pilipenko6   
65.   Deividė Sinica6   
66.   Karina Sobolevskaja6   
67.   Kirilas Tarasovas6   
68.   Germanas Veličko6   
69.   Gintarė Baliukevičiūtė Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių mergaičių (2005 m. g. ir jaunesnių) kvadrato tarpzoninės varžybosRamutė Subačienė1
70.   Danielė Cvek6   
71.   Aleksandra Karpenko6   
72.   Dija Labanauskaitė6   
73.   Ernesta Petrovaitė6   
74.   Deividė Sinica6   
75.   Karina Sobolevskaja6   
76.   Aistė Žabelovič5   
77.   Sigita Leleikaitė5   

14-OJO TARPTAUTINIO INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSO BEBRAS PADĖKOS:
(Mokytoja Sigita Panavienė)

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasė
1.       Kamilė Filipavičiūtė5
2.       Nojus Matieša5
3.       Andrejus Gluchariovas5
4.       Karina Sobolevskaja6
5.       Aleksandra Karpenko6
6.       Ligitas Artomovičius6
7.       Silvestras Pilipenko6
8.       Danielė Cvek6
9.       Eglė Potockaitė6
10.   Kirilas Tarasovas6
11.   Ernesta Petrovaitė6
12.   Germanas Veličko6
13.   Edvinas Velička7
14.   Algirdas Pauliukėnas7
15.   Lukas Sinkevičius7
16.   Martynas Kazakovas7
17.   Paulius Seliukas7
18.   Maksimas Kaduškevičius7
19.   Laimis Tekorius7
20.   Ieva GruzdytėIg
21.   Miglė KapliukaitėIg
22.   Gerda DerbasovaIg
23.   Kotryna TumanovaitėIg
24.   Aurimas VitėnasIg
25.   Markas SinkevičiusIg
26.   Paula GimbickajaIg
27.   Greta VasiljevaitėIg
28.   Goda ČepulytėIg
29.   Algimantas VitėnasIIg
30.   Ugnius LabeckasIIg
31.   Kasparas VasiljevasIIg
32.   Greta SeliukaitėIIg
33.   Danielius PaliakauskasIIg
34.   Edgaras KibickisIIIg
35.   Paulius CicėnasIIIg
36.   Donatas RamelisIIIg
37.   Justina JanutėnaitėIIIg
38.   Gintarė JurėnaitėIIIg
39.   Aidas MacurasIVg
40.   Marius JastrebovasIVg
41.   Modestas SubačiusIVg
42.   Ieva SeliukaitėIVg
43.   Greta GimbickajaIVg

Padėkos gimnazijai

  • Didžiasalio „Ryto“ gimnazijai Ignalinos rajono Mokinių asociacijos padėkauž bendradarbiavimą 2016–2017 metais.
  • Didžiasalio „Ryto“ gimnazijai, geriausiai tvarkomų edukacinių erdvių apžiūrų konkurse užėmė III vietą.
  • Padėkos raštas už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“.
  • Pdėka gimnazijos komandai, dalyvavusiai Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“, ir konkursui pateikusiai kūrybinį – tiriamąjį darbą „Kruvinasis adventas“, patekusį į geriausių konkurso darbų dešimtuką.
  • Pdėka gimnazijos komandai Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“, laimėjusiai IĮ vietą.

OLYMPIS 2017 (Rudens sesija)
(mokytojos A. Savickienė, S. Pauliukėnienė)

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
1.       Jurgita Pauliukėnaitė2Anglų k. konkursasI laipsnio diplomas
2.       Jurgita Pauliukėnaitė2Lietuvių k. konkursasI laipsnio diplomas
3.       Jurgita Pauliukėnaitė2Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
4.       Jurgita Pauliukėnaitė2Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
5.       Mindaugas Jurėnas3Anglų k. konkursasI laipsnio diplomas
6.       Mindaugas Jurėnas3Lietuvių k. konkursasI laipsnio diplomas
7.       Mindaugas Jurėnas3Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
8.       Mindaugas Jurėnas3Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
9.       Mindaugas Jurėnas3Informacinių technologijų konkursasII laipsnio diplomas
10.   Nojus Matieša5Matematikos konkursasPadėka
11.   Danielė Cvek6Anglų kalbos konkursasPadėka
12.   Danielė Cvek6Matematikos konkursasPadėka
13.   Danielė Cvek6Biologijos konkursasPadėka
14.   Danielė Cvek6Istorijos konkursasPadėka
15.   Germanas Veličko6Geografijos konkursasI laipsnio diplomas
16.   Germanas Veličko6Istorijos konkursasII laipsnio diplomas
17.   Germanas Veličko6Matematikos konkursasII laipsnio diplomas
18.   Germanas Veličko6Biologijos konkursasII laipsnio diplomas
19.   Algirdas Pauliukėnas7Lietuvių k. konkursasI laipsnio diplomas
20.   Algirdas Pauliukėnas7Fizikos konkursasI laipsnio diplomas
21.   Algirdas Pauliukėnas7Informacinių technologijų konkursasII laipsnio diplomas
22.   Algirdas Pauliukėnas7Biologijos konkursasII laipsnio diplomas
23.   Algirdas Pauliukėnas7Geografijos konkursasII laipsnio diplomas
24.   Algirdas Pauliukėnas7Istorijos konkursasII laipsnio diplomas
25.   Algirdas Pauliukėnas7Anglų k. konkursasIII laipsnio diplomas
26.   Algirdas Pauliukėnas7Matematikos konkursasIII laipsnio diplomas
27.   Viktorija ŽukovaIIIgAnglų k. konkursasPadėka
28.   Viktorija ŽukovaIIIgIstorijos konkursasPadėka

OLYMPIS 2018 (Pavasario sesija)
(mokytoja S. Pauliukėnienė)

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
1.       Dominika Bezrodnaja2Anglų k. konkursasI laipsnio diplomas
2.       Dominika Bezrodnaja2Lietuvių k. ir literatūros konkursasII laipsnio diplomas
3.       Dominika Bezrodnaja2Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
4.       Dominika Bezrodnaja2Matematikos konkursasII laipsnio diplomas
5.       Jurgita Pauliukėnaitė2Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
6.       Jurgita Pauliukėnaitė2Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
7.       Jurgita Pauliukėnaitė2Lietuvių k. ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
8.       Jurgita Pauliukėnaitė2Anglų k. konkursasI laipsnio diplomas
9.       Germanas Veličko6Biologijos konkursasIII laipsnio diplomas
10.   Germanas Veličko6Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
11.   Algirdas Pauliukėnas7Lietuvių k. ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
12.   Algirdas Pauliukėnas7Anglų k. konkursasIII laipsnio diplomas
13.   Algirdas Pauliukėnas7Informacinių technologijų konkursasII laipsnio diplomas
14.   Algirdas Pauliukėnas7Fizikos konkursasI laipsnio diplomas
15.   Algirdas Pauliukėnas7Geografijos konkursasII laipsnio diplomas
16.   Algirdas Pauliukėnas7Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
17.   Algirdas Pauliukėnas7Istorijos konkursasII laipsnio diplomas

DIDŽIASALIO „RYTO“ GIMNAZIJOS NAUJOJO DAUGĖLIŠKIO SKYRIAUS MOKINIŲ PASIEKIMAI

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.Lukas KamarauskasIVgRajoninis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Neringa Mudėnienė ir Evaldas Kavaliauskas1
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.