Meniu Uždaryti

2010–2015

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI RAJONO KONKURSUOSE , VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

2010–2011 M.M.

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.Vaidotas Seliukas6Matematikos olimpiadaA. Savickienė2
2.Gintarė Kapliukaitė9Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis1
3.Kristina Šunevičiūtė10Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis3
4.Agnė Ramelytė11Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis1
5.Aistė  Ramelytė11Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
6.Irmantas Mikulėnas11Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis1
7.Gintarė Kapliukaitė9Fizikos olimpiadaS. Keraitis3
8.Agnė Panavaitė11Fizikos olimpiadaS. Keraitis3
9.Irmantas Mikulėnas11Fizikos olimpiadaS. Keraitis2
10.Agnė Ramelytė11Fizikos olimpiadaS. Keraitis2
11.Gintarė Kapliukaitė9Biologijos olimpiadaD. Pjedienė3
12.Gintarė Kapliukaitė9Geografijos olimpiadaJ. Čepulienė3
13.Dainius Bielinis6Rudens kroso važybos 500 m. (berniukai)R. Subačienė1
14.Irmantas Jurėnas6Rudens kroso važybos 500 m. (berniukai)R. Subačienė2
15.Arnoldas Glušonok8Rudens kroso važybos 500 m. (berniukai)R. Subačienė1
16.Irmantas Mikulėnas11Informatikos olimpiadaS. Panavienė2
17.Agnė Panavaitė11Informatikos olimpiadaS. Panavienė2
18.Vaidotas Seliukas6Č. Kudabos jaunųjų geografų konkursasJ. Čepulienė2
19.Dovilė Misiūtė12Meninio skaitymo konkursasN. Keraitienė2
20.Ina Panavaitė6Meninio skaitymo konkursasD.Misienė3
21.Dovilė Misiūtė12Tramtatulis 2011N. Keraitienė1
22.Algimantas Vitėnas3Kompiuterinių piešinių konkursasS. Panavienė2
23.Gabrielė Kazuraitė3Kompiuterinių piešinių konkursasS. Panavienė3
24.Dovilė Misiūtė12Kompiuterinių koliažų konkursasS. Panavienė1
25.Silvija Misiūtė6Kompiuterinių koliažų konkursasS. Panavienė2
26.Diana Girjat11Kompiuterinių koliažų konkursasS. Panavienė2
27.Gintarė Kapliukaitė9Konkursas „Cheminiai karpiniai“N. Larionova2
28.Agnė Panavaitė11Konkursas „Cheminiai karpiniai“N. Larionova2
29.Gintarė Kapliukaitė9Chemijos olimpiadaN. Larionova2
30.Justina Petrovaitė, Dovilė Misiūtė12Jaunųjų filologų konkursasN. Keraitienė1
31.Gintarė Kapliukaitė9Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“N.Berdikšlienė1
32.Denisas Aduškinas11Rusų kalbos ir literatūros olimpiadaV. Ciunel2
33.Gintarė Kapliukaitė9Technologijų olimpiadaD. Čepulienė2
34.Lina Pauliukėnaitė12Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PjedienėLaureato diplomas
35.Agnė Ramelytė11Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PjedienėLaureato diplomas
36.Aistė Ramelytė11Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PjedienėLaureato diplomas
37.Agnė Panavaitė11Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PjedienėLaureato diplomas
38.Aistė Ramelytė11Vaikų taikomosios dailės darbų parodaD. PjedienėLaureato diplomas
39.Gintarė Kapliukaitė9Vaikų taikomosios dailės darbų parodaD. PjedienėLaureato diplomas
40.Diana Girjat11,,Matematinis statinys“S. PanavienėPadėka
41.Laura Dervinytė11,,Matematinis statinys“S. PanavienėPadėka

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE 

Eil. nr.Renginio pavadinimasMokytojasVieta
 1BLM krepšinio varžybos merginų tarpeR. Subačienė3
 2Jaunųjų dviratininkų varžybos „Saugiai su dviračių“ (regioninis etapas)V. Sinkevič3
 3BLM mokinių kalnų dviračių kroso varžybos (merginų komanda)G. Čepulis3
 4BLM mokinių kalnų dviračių kroso varžybos (vaikinų komanda)G. Čepulis2
 5Smiginio varžybos (berniukų komanda)R. Subačienė3
 61998–1999 g. m. mergaičių kvadrato varžybosR. Subačienė3
 7Mergaičių mažojo futbolo varžybosR. Subačienė3
8 Virvės traukimo varžybosR. Subačienė3
 9Šviesoforo varžybosA. Misiūnienė
D. Misienė
D. Lukšėnienė
2
10 BLM lengvosios atletikos keturkovės varžybose (mergaičių komanda)R. Subačienė3
 11Mergaičių krepšinio  3×3 varžybos (pirma komanda)R. Subačienė2
 12Berniukų  krepšinio  3×3 varžybos (pirma komanda)R. Subačienė1
 13Stalo teniso varžybos (berniukai)R. Subačienė3
 14Konkursas, skirtas Motinos Teresės 100 metų jubiliejuiD. Vitėnas2
 15Projektas „Pažink save“D. Vitėnas3
 16BLM 5–12 klasių mokinių šaškių pirmenybėsR. Subačienė1
 17BLM 4 ir žemesnių klasių mokinių šaškių pirmenybėsL. Račkauskienė2
 18Užsienio kalbų ir poezijos šventėJ. Mikulėnienė
 A. Laurutėnienė
V. Ciunel
Padėka

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI ZONINIUOSE IR  RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.Mokyklos komanda Konkursas „Įsimintiniausias vasaros turistinis įvykis“R.KapliukienėDiplomas
2.Mokyklos komanda Konkursas „Mes Lietuvos turistinis taškas“R.KapliukienėDiplomas
3.Gintarė Kapliukaitė9Konkursas ,,Šakotas giminės medis“N.Berdikšlienė3
4.Agnė Ramelytė11Konkursas „Linksmasis požiūris į Lietuvos turizmą“ videosiužetų kategorijaR.Kapliukienė2
5Mokyklos komanda Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų krepšinio varžybosR. Subačinė2
6.Algimantas Vitėnas3Konkursas „Žiemos fantazija“S. PanavienėDiplomas
7.Dovilė Misiūtė12Tramtatulis 2011 (zoninis ratas)N. KeraitienėLaureato diplomas
8.Dovilė Misiūtė12Tramtatulis 2011 (respublikinis ratas)N. KeraitienėPadėka

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI RAJONO KONKURSUOSE , VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

 2011–2012 M.M.

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1Dominykas Papšys2Konkursas ,,Mano pasaulio spalvos“A. Misiūnienė1
 2Greta Seliukaitė4Konkursas ,,Mano pasaulio spalvos“S. Panavienė2
 3Ieva Seliukaitė6Matematikos olimpiadaA. Savickienė1
 4Laura Šukytė6Matematikos olimpiadaA. Savickienė2
 5Ieva Seliukaitė6Č. Kudabos jaunųjų geografų konkursasJ. Čepulienė1
 6Dinara Laurutėnaitė7Epistolinio rašinio konkursasN. KeraitienėPadėka
Ina Panavaitė7Matematikos olimpiadaA. Savickienė3
 8Ina Panavaitė7Technologijų olimpiada (tekstilės sekcija)D. Čepulienė2
 9Dainius Bielinis 7Rudens kroso važybos 500 m. (berniukai)R. Subačienė1
 10Ernest Leščik8Konkursas „Fizika aplink mus“S. KeraitisPadėka
11 Andžejus Orlovas8Matematikos olimpiadaA. Savickienė2
 12Violeta Čirikaitė9Technologijų olimpiada (konstrukcinių medžiagų sekcija)D. Čepulienė2
 13Džastina Filipavičiūtė10Piešinių konkursas „Miško paslaptys“D. PajedienėDiplomas
14  Gintarė Kapliukaitė10Chemijos olimpiadaN. Larionova 1
 15Gintarė Kapliukaitė10Biologijos olimpiadaD. Pajedienė1
 16Gintarė Kapliukaitė10Fizikos olimpiadaS. Keraitis2
 17Gintarė Kapliukaitė10Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“N. Berdikšlienė1
 18Gintarė Kapliukaitė10Lietuvių k. olimpiadaN. Berdikšlienė3
19Gintarė Kapliukaitė10Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
 20Gintarė Kapliukaitė10Geografijos olimpiadaJ. Čepulienė2
 21Gintarė Kapliukaitė10Konkursas „Fizika aplink mus“S. KeraitisPadėka
 22Gintarė Kapliukaitė10Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureato diplomas
 23Skaidrė Liulytė10Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureato diplomas
 24Karolina Cibulskaitė10Technologijų olimpiada (mitybos sekcija)D. Čepulienė1
 25Aleksandr Gapon10Konkursas „Fizika aplink mus“S. Keraitis1
 26Liveta Palunkiškytė10Vaikų taikomosios dailės darbų parodaD. ČepulienėLaureato diplomas
27Tomas Rašimas11Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis3
 28Giedrė Misiūnaitė11Vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2012“N. KeraitienėPadėka
29 Kristina Šunevičiūtė11Jaunųjų filologų konkursasN. KeraitienėNugalėtoja
 30Denisas Aduškinas12Konkursas „Mes prieš AIDS“D. Pajedienė1
 31Diana Girijat12Konkursas „Mes prieš AIDS“D. Pajedienė2
 32Diana Girijat12Konkursas ,,Mano pasaulio spalvos“S. Panavienė3
 33Irmantas Mikulėnas12Informatikos olimpiadaS. Panavienė2
 34Irmantas Mikulėnas12Fizikos olimpiadaS. Keraitis2
 35Irmantas Mikulėnas12Meninio skaitymo konkursasN. Keraitienė2
 36Irmantas Mikulėnas12Lietuvių k. olimpiadaN. Keraitienė2
 37Irmantas Mikulėnas12Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis3
 38Agnė Panavaitė12Informatikos olimpiadaS. Panavienė3
 39Agnė Panavaitė12Fizikos olimpiadaS. Keraitis2
 40Agnė Panavaitė12Matematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
41 Agnė Panavaitė12Vaikų taikomosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureato diplomas
 42Agnė Ramelytė12Fizikos olimpiadaS. Keraitis1
 433Agnė Ramelytė12Konkursas ,,Mano pasaulio spalvos“S. Panavienė2
 44Aistė Ramelytė12Konkursas ,,Mano pasaulio spalvos“S. Panavienė1
 45Aistė Ramelytė12Konkursas  „Matematinis augalas“R. ŠimonėlisLaureatės diplomas
46 Aistė Ramelytė12Vaikų vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureato diplomas
 47Aistė Ramelytė12Fizikos olimpiadaS. Keraitis1
48 Aistė Ramelytė12Vaikų taikomosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureato diplomas
49 Valda Kulakauskaitė12Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“N. KeraitienėPadėka

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.RenginysMokytojasVieta
 1Konkursas „Sveiko maisto svetainė“D. Čepulienė3
 2Konkursas „Sveikatos galerija“ Padėka
 3Mergaičių kvadrato varžybos (5–6 kl.)R. Subačienė2
 44 ir žemesnių klasių kvadrato varžybosR. Subačienė3
 5Konkursas – paroda „Mes prieš AIDS“D. PajedienėPadėka
 6Stalo teniso varžybos (berniukai)R. Subačienė2
 7Lietuvos nepriklausomybės dienai Vasario-16 ajai paminėti draugiškos krepšinio 3×3 varžybosR. Subačienė3
 8,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 3
 9BLM krepšinio varžybos (vaikinų komanda)R. Subačienė2
 10BLM mokinių šaudymo pirmenybėsR. Subačienė3
11 BLM mokinių smiginio varžybos
(berniukų komanda)
R. Subačienė2
12 BLM mokinių smiginio varžybos (mergaičių komanda)R. Subačienė3
 13Matematikos olimpiadaA. SavickienėR. Šimonėlis2
 14Krepšinio 3×3 varžybos
 (mergaičių komanda)
R. Subačienė3
 15Krepšinio 3×3 varžybos
 (berniukų komanda)
R. Subačienė2
 16Užsienio kalbų ir poezijos šventėJ. MikulėnienėA. LaurutėnienėV. CiunelPadėka
17 „Esu katalikas – švenčiančios Bažnyčios narys“D. Vitėnas2
18 „Žvelgiu į pasaulį chemiko akimis“N. LarionovaPadėka
 19BLM mokinių kroso estafetėsR. Subačienė3
 20„Biologija aplink mus“D. Pajedienė1
 21BLM 4 ir žemesnių klasių mokinių šaškių pirmenybėsR. Subačienė3
 22BLM 5–12 klasių ir žemesnių klasių mokinių šaškių pirmenybėsR. Subačienė1
 23BLM mokinių virvės traukimo varžybosR. Subačienė2
24 BLM mokinių kalnų dviračių kroso varžybos (berniukų komanda) 1
 25BLM mokinių kalnų dviračių kroso varžybos (mergaičių komanda) 3
 26BLM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos (berniukų komanda)R. Subačienė3
 27BLM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos (mergaičių  komanda)R. Subačienė3
 28BLM pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos 2

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI ZONINIUOSE IR  RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Mokyklos mergaičių komanda Kvadrato tarpzoninės varžybosR. Subačienė3
 2Mokyklos mergaičių  komanda Zoninės kvadrato varžybosR. Subačienė1
 3Greta Gimbickaja6Kalbų Kengūra 2012 (Anglų k.)J. MikulėnienėOranžinės Kengūros diplomas
 4Irmantas Jurėnas7Kalbų Kengūra 2012 (Anglų k.)J. MikulėnienėOranžinės Kengūros diplomas
 5Virgilijus Vinciūnas7Kalbų Kengūra 2012 (Anglų k.)J. MikulėnienėOranžinės Kengūros diplomas
 6Vaidotas Seliukas7Kalbų Kengūra 2012 (Anglų k.)J. MikulėnienėOranžinės Kengūros diplomas
 7Ina Panavaitė7Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“J. MikulėnienėDiplomas už labai gerai atliktą vertimą
 8Violeta Galatiltytė8Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“J. MikulėnienėDiplomas už labai gerai atliktą vertimą
 9Andžej Orlov8Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“J. MikulėnienėDiplomas už labai gerai atliktą vertimą
 10Violeta Galatiltytė8Kalbų Kengūra 2012 (Anglų k.)J. MikulėnienėOranžinės Kengūros diplomas
 11Gintarė Kapliukaitė10Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“N. BerdikšlienėPažymėjimas už aktyvų dalyvavimą
 12Mokyklos komanda Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. KeraitienėPadėka
13 Orinta Mikulėnaitė11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
14 Deivydas Jemeljanovas11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
 15Ričardas Račkauskas11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
 16Tomas Rašimas11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
 17Jurgita Spėčiūtė11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
 18Giedrė Misiūnaitė11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
 19Justina Kardelytė11Projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė3
 20Mokyklos komanda EUROSCOLA konkursasR. KapliukienėJ. Mikulėnienė4
21 Mokyklos komanda Konkursas „Kuo man graži Tėvynė Lietuva“N. KeraitienėA. Misiūnienė 3
 22Kristina Šunevičiūtė1144-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasN. KeraitienėPadėka
 23Kristina Šunevičiūtė1144-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasN. KeraitienėIII laipsnio diplomas
 24Dovilė Tumanovaitė11Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija „Vaclovas Papšys – muziejininkas savo dvasia“N. KeraitienėPagyrimo raštas
 25Kristina Šunevičiūtė11Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija „Vaclovas Papšys – muziejininkas savo dvasia“N. KeraitienėPagyrimo raštas
 26Diana Ciunel11Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija „Vaclovas Papšys – muziejininkas savo dvasia“N. KeraitienėPagyrimo raštas
 27Kristina Šunevičiūtė11Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicijos darbas „Ką prisimena dainų karalienės anūkės “N. KeraitienėPadėka
 28Kristina Šunevičiūtė11Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“J. MikulėnienėDiplomas už labai gerai atliktą vertimą
29 Irmantas Mikulėnas12Informatikos ir informacinių technologijų konkursas „Bebras“S. PanavienėII laipsnio diplomas
 30Agnė Panavaitė12Informatikos ir informacinių technologijų konkursas „Bebras“S. PanavienėI laipsnio diplomas
 31Aistė Ramelytė12Tarptautinis matematikos konkursas KengūraR. ŠimonėlisDiplomas

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI  KONKURSUOSE , VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

2012–2013 M.M. 

Eil. nr. Mokinio vardas, pavardė Klasė Renginys Mokytojo pavardė Vieta
Algirdas Pauliukėnas 2 Vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2013“ D. Misienė Padėka laureatui
 2 Edvinas Velička 2 Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ S. Panavienė 1
Paulius Seliukas 2 Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ S. Panavienė 2
Martynas Kazakovas 2 Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ S. Panavienė 3
5   Danielius Paliakauskas 5 Matematikos olimpiada A. Savickienė 3
6   Ugnius Labeckas 5 Matematikos olimpiada A. Savickienė 2
Gintarė Jurėnaitė 6 Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ S. Panavienė 3
  8 Viktorija Chatkevič 7 Technologijų olimpiada D. Čepulienė 1
  9 Ieva Seliukaitė 7 Geografijos olimpiada J. Čepulienė  3
10  Ina panavaitė 8 Matematikos olimpiada A. Savickienė 1
11  Vaidotas Seliukas 8 Matematikos olimpiada A. Savickienė 1
12  Silvija Misiūtė 8 Technologijų olimpiada D. Čepulienė 1
 13 Silvija Misiūtė 8 Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ S. Panavienė 2
14   Silvija Misiūtė 8 Meninio skaitymo konkursas S. Pauliukėnienė 1
15   Edvilė Šimėnaitė 9 Technologijų olimpiada D. Čepulienė 1
16   Andžej Orlov 9 Biologijos olimpiada D. Pajedienė 3
17 Violeta Galatiltytė 9 Cheminis žibintas R. Trinkūnienė Nominacija
18   Andžej Orlov 9 Fizikos olimpiada S. Keraitis 2
19   Tomas Želabovskis 10 Rusų k. olimpiada V. Ciunel 2
20  Skaidrė Liulytė 11 Dailės olimpiada D. Pajedienė Padėka
  21 Karolina Cibulskaitė 11 Technologijų olimpiada D. Čepulienė 1
22   Gintarė Kapliukaitė 11 Biologijos olimpiada D. Pajedienė 1
  23 Gintarė Kapliukaitė 11 Chemijos olimpiada R. Trinkūnienė 1
24   Gintarė Kapliukaitė 11 Matematikos olimpiada R. Šimonėlis 2
25 Gintarė Kapliukaitė 11 Vokiečių k. olimpiada A. Laurutėnienė 1
26  Gintarė Kapliukaitė 11 Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ N. Berdikšlienė 1
 27 Gintarė Kapliukaitė 11 Konkursas „Matematinis kilimas“ R. Šimonėlis Nominacija
28  Brigita Saveikaitė 11 Konkursas „Matematinis kilimas“ R. Šimonėlis Nominacija
29  Liveta Palunkiškytė 11 Konkursas „Matematinis kilimas“ R. Šimonėlis Nominacija
 30 Deimantas Tumanovas 11 Konkursas „Matematinis kilimas“ R. Šimonėlis Nominacija
31   Gintarė Kapliukaitė 11 Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ R. Kapliukienė Padėka laureatui
32  Skaidrė Liulytė 11 Konkursas „Mes prieš AIDS“ D. Pajedienė 3
33   Giedrė Misiūnaitė 12 Vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2013“ N. Keraitienė Padėka laureatui
34  Justina Kardelytė 12 Jaunųjų filologų konkursas N. Keraitienė Nugalėtoja
35   Kristina Šunevičiūtė 12 Informatikos olimpiada S. Panavienė 3
 36 Kristina Šunevičiūtė 12 Matematikos olimpiada R. Šimonėlis 2
  37 Dovilė Tumanovaitė 12 Istorijos olimpiada M. Misiūnienė 3

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.RenginysMokytojasVieta
 1BLM mergaičių kvadrato varžybosR. Subačienė3
 2BLM stalo teniso varžybos (berniukai)R. Subačienė3
 3BLM ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (4 klasės ir jaunesnių mokinių)R. Subačienė2
BLM ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (5–6 klasių mokinių)R. Subačienė3
Rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3×3 varžybos
 (berniukų komanda)
R. Subačienė3
 6Užsienio kalbų ir poezijos šventėJ. MikulėnienėA. LaurutėnienėV. CiunelPadėkos raštas
Konkursas „Chemija visur…“R. Trinkūnienė3
 8BLM pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos  
VSAT organizuotos draugiškos krepšinio 3×3 varžybos (vaikinų komanda)R. Subačienė3
 10BLM kalnų dviračių varžybos (vaikinų komanda)R. Subačienė2
 11BLM kalnų dviračių varžybos (merginų komanda)R. Subačienė3

 MOKINIŲ LAIMĖJIMAI ZONINIUOSE IR  RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Algirdas Pauliukėnas2Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2013“ (Aukštaitijos regiono  ratas)D. MisienėPadėka už puikų pasirodymą
 2Algirdas Pauliukėnas2Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2013“ (respublikinis ratas)D. MisienėPadėka
 3Ugnius Labeckas5XV ketvirtų–penktų klasių Lietuvos moksleivių respublikinė ir X tarptautinės matematikos olimpiadaA. SavickienėPadėkos raštas
 4Mokyklos komanda ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (4 klasės ir jaunesnių mokinių)R. Subačienė3
 5Mokyklos mergaičių  komanda Zoninės kvadrato varžybosR. Subačienė2
 6Silvija Misiūtė8Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas (regioninis etapas)S. PauliukėnienėPadėka
Gintarė Kapliukaitė11Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“N. Berdikšlienė2
 8Gintarė Kapliukaitė11Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ (regioninis turas)R. KapliukienėPadėka
 9Gintarė Kapliukaitė11Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ (regioninis turas)R. Kapliukienė2
10 Gintarė Kapliukaitė11Foto konkursasR. Kapliukienė2
 11Gintarė Kapliukaitė11Foto konkursasR. Kapliukienė3
12 Karolina Cibulskaitė11Technologijų olimpiadaD. Čepulienė3
 13Giedrė Misiūnaitė12Vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2013“ (Aukštaitijos regioninis ratas)N. KeraitienėPadėka už puikų pasirodymą
 14Giedrė Misiūnaitė12Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2013“ (respublikinis ratas)N. KeraitienėPadėka
15 Justina Kardelytė1245-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasN. KeraitienėPagyrimo raštas
16 Ernestas Leščik9Tarptautinis kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2012“S. PanavienėDiplomas
 17Mokyklos komanda4 ir žemesnės klasėsLietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės 4 ir žemesnių klasių mokinių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“R. Subačienė3
18 Mokyklos komanda4–6Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių gim. 2000–2001 m. zoninės kvadrato varžybosR. Subačienė2

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI KONKURSUOSE , VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

2013–2014 M.M.

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
 1Nojus Matieša1„Šviesoforo konkursas“ 2
 2Vadim Chalujev2„Šviesoforo konkursas“ 2
 3Algirdas Pauliukėnas3Tramtatulis 2014S. PauliukėnienėPadėka
 4Martynas Kazakovas3„Šviesoforo konkursas“ 2
 5Dominykas Papšys4Tramtatulis 2014A. MisiūnienėPadėka
 6Deividas Gržibovskis4„Šviesoforo konkursas“ 2
 7Paula Gimbickaja5Matematikos olimpiadaA. Savickienė2
 8Miglė Kapliukaitė5Matematikos olimpiadaA. Savickienė3
Greta Gimbickaja8„Mes prieš AIDS“D. Pajedienė1
10 Viktorija Chatkevič8Muzikos olimpiadaV. Sinkevič1
11 Dinara Laurutėnaitė1gBiologijos olimpiadaD. Pajedienė2
12 Dinara Laurutėnaitė1gMuzikos olimpiadaV. Sinkevič2
 13Ina Panavaitė1gMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
14 Vaidotas Seliukas1gMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis3
 15Dinara Laurutėnaitė1gEpistolinio rašinio konkursasS. PauliukėnienėPadėka
16 Andžejus Orlovas2gChemijos olimpiadaS. Keraitis1
 17Andžejus Orlovas2gFizikos olimpiadaS. Keraitis1
 18Andžejus Orlovas2gMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis1
19 Aliona Bezrodnaja2gRusų (užsienio) kalbos olimpiadaV.Ciunel1
 20Ernestas Leščik2gRusų (užsienio) kalbos olimpiadaV.Ciunel3
 21Agnė Veličkaitė2gFilologų konkursasN. KeraitienėĮ respublikinį turą
 22Violeta Galatiltytė2gKonkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“N. Keraitienė1
 23Ernestas Leščik2g„Mes prieš AIDS“D. Pajedienė1
 24Gintarė Kapliukaitė4gBiologijos olimpiadaD. Pajedienė1
25 Gintarė Kapliukaitė4gLietuvių kalbos ir literatūros olimpiadaN. Berdikšlienė1
 26Gintarė Kapliukaitė4gChemijos olimpiadaS. Keraitis2
 27Brigita Saveikaitė4gIstorijos olimpiadaM. Misiūnienė2
 28Gintarė Kapliukaitė4gFilologų konkursasN. BerdikšlienėĮ respublikinį turą
 29Džastina Filipavičiūtė4g„Mes prieš AIDS“D. Pajedienė2
 30Gintarė Kapliukaitė4g„Mes prieš AIDS“D. Pajedienė2
 31Skaidrė Liulytė4g„Mes prieš AIDS“D. Pajedienė1
 32Skaidrė Liulytė4gDailės olimpiadaD. PajedienėUž sėkmingą pasirodymą

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.RenginysMokytojasVieta
 1BLM 2003m. gimimo ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybosR. Subačienė2
 2BLM 2001m. gimimo ir jaunesnių mokinių (berniukų) kvadrato varžybosR. Subačienė3
 3Kaimo mokyklų mokinių 3×3 varžybosR. Subačienė2
 4Lietuvos kaimo sporto klubo sąjungos „Nemunas“ krepšinio 3×3 turnyras (Adutiškis)R. Subačienė4
 5BLM mokinių stalo teniso varžybosR. Subačienė2
Draugiškose krepšinio varžybos 3×3, kurias organizavo VSAT prie LR VRM Ignalinos rinktinėR. Subačienė3
 7BLM 4 ir žemesnių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosR. Subačienė2
Rajono BLM 5–6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosR. Subačienė3
Rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso estafetėsR. Subačienė2

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI ZONINIUOSE IR  RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
 1Vaikinų komanda Lietuvos kaimo sporto klubų sąjungos „Nemunas“ krepšinio 3×3 turnyrasR. Subačienė4
 2Gintarė Kapliukaitė4g46 – asis  Lietuvos mokinių jaunųjų filologų  konkursasN. BerdikšlienėIII laipsnio diplomas
Gintarė Kapliukaitė4gXIV-a Tarptautinė gamtos fotografijos paroda, skirta pasaulinei Žemės dienai Diplomas
 4Gintarė Kapliukaitė4gLietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniamsN. Berdikšlienė 
 5Gintarė Kapliukaitė4gAukštaitijos nacionalinio parko organizuotas tarmiškos kūrybos konkursas „Kokia paukštela, tokia i giesmela“ Padėka(už tarmiškos šnektos puoselėjimą)
 6Gintarė Kapliukaitė4gIntegruoto ugdymo konkursas „Skaudi Lietuvos istorijos dalis“N. Berdikšlienė1
 7Džastina Filipavičiūtė4g D. Pajedienė 
 8Gimnazijos komanda2gŠalies mokinių etnokultūros projektas „Tautos dvasios beieškant“N. Keraitienė1
 9Aliona Bezrodnaja2gIstorinio rašinio konkursas „Lietuviai, lenkai ir jų kaimynai – kelias nuo praeities į ateitį“N. KeraitienėSertifikatas
 10Aliona Bezrodnaja2gXXI Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada.V. Ciunel 
 11Vaikinų komanda Draugiškose krepšinio varžybos 3×3, kurias organizavo VSAT prie LR VRM Ignalinos rinktinėR. Subačienė3
 12Mokyklos komanda4Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 2003 m. g. ir jaunesnių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosA. Misiūnienė3
 13Eligijus Sekonas4Utenos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos organizuotas 3–4 klasių mokinių piešinių konkurso „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“A. MisiūnienėNugalėtojas
 14Algirdas Pauliukėnas3Aukštaitijos regiono varžytuvės. Etnokultūrinis projektas „Mūsų lobynai“. Mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvės „Tarmių lobynai“S. Pauliukėnienė1
 15Dominykas Papšys4Aukštaitijos regiono varžytuvės. Etnokultūrinis projektas „Mūsų lobynai“. Mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, varžytuvės „Tarmių lobynai“A. Misiūnienė2
16 Arnoldas Glušonok3gLietuvos moksleivių štangos spaudimo čempionatas 3
17 Mokyklos komanda: 4g kl.: Gintarė Kapliukaitė, Liveta Palunkiškytė;3g kl.: Arnoldas Glušonok, Viktoras Garšanovas, Violeta Čirikaitė, Tomas Želabovskis;2g kl.: Ernestas Leščik;1g kl.: Virgilijus Vinciūnas, Vaidotas Seliukas, Kristina Aduškina;8 kl.: Raminta Čepulytė;4 kl.: Eligijus Sekonas, Deividas Gržibovskis, Dominykas Papšys, Lukas Labanauskas, Modestas Pilipenko, Viktorija Matoško.  Vytauto Landsbergio fondo konkursas „Kuo man graži Tėvynė Lietuva“A. Misiūnienė,N. Kuraitienė,S. Keraitis.3
 181–4 klasių komanda (Deividas Gržibovskis, Martynas Kazakovas, Nojus Matieša, Vadimas Chalujevas ) „Šviesoforo konkursas“ regioninis etapas Diplomas už sėkmingą dalyvavimą

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI KONKURSUOSE , VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

2014–2015 M.M.

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Kamilė FilipavičiūtėNojus Matieša2Jaunųjų dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“V. SinkevičPadėka už dalyvavimą
Algirdas Pauliukėnas4Vaikų ir jaunimo kūrybos konkursas „Kūrybos žiedai“S. PauliukėnienėPadėka už dalyvavimą
Algirdas Pauliukėnas4Liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis–2015“S. PauliukėnienėPadėka už dalyvavimą
Algirdas Pauliukėnas4Matematikos olimpiadaD. Misienė2
Paulius Seliukas4Kompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ piešinių dalyjeS. Panavienė1
Maksimas Kaduškevičius4Kompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ piešinių dalyjeS. Panavienė3
Goda Čepulytė6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Goda Čepulytė6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. Čepulienė3
Miglė Kapliukaitė6Liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis-2015“N. BerdikšlienėPadėka už dalyvavimą
Miglė Kapliukaitė6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Ieva Seliukaitė6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Paula Gimbickaja6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Markas Sinkevičius6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Aurimas Vitėnas6Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Kotryna Tumanovaitė6Konkursas „Matematinė vaza“S. PanavienėLaureatė
Marija Pirmaitytė7Epistolinio rašinio konkursasN. KeraitienėPadėka
Algimantas Vitėnas7Technologijų olimpiadaD. Vitėnas2
Algimantas Vitėnas7Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Algimantas Vitėnas7Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. Čepulienė3
Danielius Paliakauskas7Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Gintarė Jurėnaitė8Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. ČepulienėPadėka už dalyvavimą
Gintarė Jurėnaitė8Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. Čepulienė3
Gintarė Jurėnaitė8Konkursas „Matematinė vaza“S. PanavienėLaureatė
Nedas Papšys8Matematikos olimpiadaA. Savickienė1
Justina Janutėnaitė8Matematikos olimpiadaA. Savickienė2
Ieva Seliukaitė1gKonkursas „Mes prieš AIDS“ socialinės reklamos dalisD. Pajedienė3
Ieva Seliukaitė1gChemijos olimpiadaS. Keraitis1
Ieva Seliukaitė1gFizikos olimpiadaS. Keraitis2
Ieva Seliukaitė1gBiologijos olimpiadaD. Pajedienė3
Ieva Seliukaitė1gRajoninė vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureatės diplomas
Viktorija Chatkevič1gTechnologijų olimpiadaD. Čepulienė2
Renata Šidlovskaitė1gRajoninė vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureatės diplomas
Vaidotas Seliukas2gBiologijos olimpiadaD. Pajedienė1
Vaidotas Seliukas2gMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis1
Ina Panavaitė2gMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
Ina Panavaitė2gKonkursas-paroda „Cheminė žvaigždė“S. KeraitisPadėka už „stilingiausios“ žvaigždės nominaciją
Ina Panavaitė2gRajoninė vaizduojamosios dailės darbų parodaD. PajedienėLaureatės diplomas
Dinara Laurutėnaitė2gChemijos olimpiadaS. Keraitis2
Dinara Laurutėnaitė2gFizikos olimpiadaS. Keraitis2
Dinara Laurutėnaitė2gKompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ koliažų dalyjeS. Panavienė2
Ernestas Leščikas3gKompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ koliažų dalyjeS. Panavienė1
Kristina Aduškina2gRusų k. olimpiadaV. Ciunel2
Gabija Gudlekytė2gTechnologijų olimpiadaD. Čepulienė2
Silvija Misiūtė2gKompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ koliažų dalyjeS. Panavienė1
Aliona Bezrodnaja3gRusų k. olimpiadaV. Ciunel1
Andžejus Orlovas3gMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis3
Agnė Veličkaitė3gFilologų konkursasN. Keraitienė1
Agnė Veličkaitė3gVokiečių k. olimpiadaA. Laurutėnienė3
Edvilė Šimėnaitė3gTechnologijų olimpiadaD. Čepulienė2
Regimantas Kapliukas3gKonkursas-paroda „Cheminė žvaigždė“S. KeraitisPadėka už „Paslaptingiausios“ žvaigždės nominaciją
Regimantas Kapliukas3gKonkursas „Fizika aplink mus“S. Keraitis1
Ernestas Leščikas3gKompiuterinių piešinių konkurso „Mano pasaulio spalvos“ koliažų dalyjeS. Panavienė1
Samanta Šimėnaitė4gChemijos olimpiadaS. Keraitis2
Violeta Čirikaitė4gIstorijos olimpiadaM. Misiūnienė3

2014 m. jaunieji talentai:

  • Algirdas Pauliukėnas 4 kl.
  • Aliona Bezrodnaja 3g kl
  • Andžej Orlov 3g kl.;
  • Dominykas Papšys paskatinamoji vieta.

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

RenginysMokytojasVieta
BLM 2004 m. gimimo ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos:Maksimas Kaduškevičius 4 kl.; Lukas Sinkevičius 4 kl.; Lukas Ziaziulia 4 kl.; Marius Trokša 4 kl.; Mindaugas Zavackis 4 kl.; Paulius Seliukas 4 kl.; Darija Kartašova 4 kl.; Aleksandra Karpenko 3 kl.; Karina Sobolevskaja 3 kl.; Ernesta Petrovaitė 3 kl.; Deividė Sinica 3 kl.; Gintarė Baliukevičiūtė 3 kl.R. Subačienė1
BLM mokinių (mergaičių) kvadrato varžybos: Goda Čepulytė  6 kl.; Gerda Derbasova 6 kl.; Paula Gimbickaja 6 kl.; Miglė Kapliukaitė 6 kl.; Saida Palenčiūtė 6 kl.; Petronėlė Petrovaitė 6 kl.; Kotryna Tumanovaitė 6 kl.; Viktorija Matoško 5 kl.; Aleksandra Sobolevskaja 5 kl.R. Subačienė2
BLM mokinių svarsčių kilnojimo varžybosM. Trinkūnas3
BLM kaimo vietovių mokyklų mokinių 2002 m. g. ir jaunesnių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (5–6 kl.):Goda Čepulyte 6 kl.; Gerda Derbasova 6 kl.; Paula Gimbickaja 6 kl.; Miglė Kapliukaitė                      6 kl.; Saida Palenčiūtė 6 kl.; Petronėlė Petrovaitė 6 kl.; Kotryna Tumanovaitė 6 kl.; Eligijus Sekonas 5 kl.; Lukas Saveika 6 kl.; Markas Sinkevičius 6 kl.; Aurimas Vitėnas 6 kl.; Viktorija Matoško 5 kl.; Andrius Trokša 5 kl.; Deividas Gržibovskis 5 kl.; Dominykas Papšys 5 kl.R. Subačienė1
BLM kaimo vietovių mokyklų mokinių 2002 m. g. ir jaunesnių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (3–4 kl.): Maksimas Kaduškevičius 4 kl.; Paulius Seliukas 4 kl.; Lukas Sinkevičius 4 kl.; Marius Trokša 4 kl.; Edvinas Velička 4 kl.; Mantas Šidlovskis 4 kl.; Lukas Ziaziulia 4 kl.; Darija Kartašova 4 kl.; Viktorija Činčikaitė 4 kl.; Aleksandra Karpenko 3 kl.; Danielė Cvek 3 kl.; Karina Sobolevskaja 3 kl.; Deividė Sinica 3 kl.; Ernesta Petrovaitė 3 kl.R. Subačienė1
BLM mokinių stalo teniso varžybos: Marius Jastrebovas 1g kl.; Ernestas Filipavičius 1g kl.; Aidas Macura 1g kl.; Edgaras Kibickis 8 kl.R. Subačienė3
Rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3×3 varžybos: Rolandas Datenis 2g kl.; Irmantas Jurėnas 2g kl.; Ričardas Parioka 2g kl.; Virgilijus Vinciūnas 2g kl.;R. Subačienė3
Viktoras Garšanovas 4g kl., Kristina Aduškina 2g kl., Raminta Čepulytė 1g kl. „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“V. Sinkevič1
Algirdas Pauliukėnas 4 kl., Laurynas Labanauskas 4 kl., Paulius Seliukas 4 kl; Darija Kartašova 4 kl. Rajono bendrojo lavinimo mokyklų 4 ir žemesnių klasių mokinių šaškių varžybos D. Misienė2
Aidas Macuras 1g kl., Gediminas Laurinėnas 3g kl., Edvilė Šimėnaitė 3g kl; Augustinas Lukoševičius 4g kl. Rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5–12 klasių mokinių šaškių varžybos R. Subačienė2
Martynas Kazakovas 4 kl., Germanas Veličko 3 kl., Nojus Matieša 2 kl., Julius Martinėnas 1 kl. Rajono bendrojo lavinimo mokyklų 1–4 klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursasA. Misiūnienė 2
8 klasės mokinės Justina Janutėnaitė, Gintarė Jurėnaitė, Viktorija Makovskaja, Evelina Pilipenkaitė, Emilija Rakštelytė, Viktorija Žukova. Rajoninis chemikų konkursas „Nuodai iš gamtos“S. KeraitisPadėka
Kirilas Tarasovas 3 kl., Rimas Veršickas 3 kl., Maksimas Kaduškevičius 4 kl., Marius Trokša 4 kl., Mantas Šidlovskis 4 kl. Rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybosD. Baužytė,D. Misienė1
Aleksandra Karpenko 3 kl., Karina Sobolevskaja 3 kl., Deividė Sinica 3 kl., Dija Labanauskaitė 3 kl., Darija Kartašova 4 kl. Rajono bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybosD. Baužytė,D. Misienė2
6 kl. mokinės, Goda Čepulytė, Gerda Derbasova, Paula Gimbickaja, Ieva Gruzdytė, Saida Palenčiūtė, Petronėlė Petrovaitė, rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybosR. Subačienė2
Gimnazijos komanda: Markas Sinkevičius 6 kl., Aurimas Vitėnas 6 kl., Justinas Kaniava 8 kl., Deividas Gržibovskis 5 kl., Andrius Trokša 5 kl., Tautvydas Matoško 7 kl., Kasparas Vasiljevas 7 kl. rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybosR. Subačienė2

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
Julius Martinėnas1Pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapasA. Misiūnienė, L. Račkauskienė, D. Baužytė, D. Misienė3
Nojus Matieša2  
Germanas Veličko3   
Martynas Kazakovas4   
Maksimas Kaduškevič4 kl.Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadratoR. Subačienė2
Lukas Ziaziulia4 kl.(2004 m. gimimo ir jaunesnių) kaimo vietovių zoninės varžybos  
Marius Trokša4 kl.Molėtai  
Mindaugas Zavackis4 kl.   
Paulius Seliukas4 kl.   
Darija Kartašova4 kl.   
Aleksandra Karpenko3 kl.   
Karina Sobolevskaja3 kl.   
Ernesta Petrovaitė3 kl.   
Deividė Sinica3 kl.   
Algirdas Pauliukėnas4 kl.Etnokultūrinis projektas „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, aukštaitijos regiono varžytuvėse „Tarmių lobynai“S. Pauliukėnienė1
Algirdas Pauliukėnas4 kl.Etnokultūrinis projektas „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinės varžytuvėse „Tarmių lobynai“S. Pauliukėnienė1
Aleksandra Sobolevskaja5 kl.Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadratoR. Subačienė3
Viktorija Matoško5 kl.(2002 m. gimimo ir jaunesnių) kaimo vietovių zoninės varžybos  
Goda Čepulytė6 kl.Molėtai  
Gerda Derbasova6 kl.   
Paula Gimbickaja6 kl.   
Miglė Kapliukaitė6 kl.   
Saida Palenčiūtė6 kl.   
Petronėlė Petrovaitė6 kl.   
Kotryna Tumanovaitė6 kl.   
Greta Vasiljevaitė6 kl.   
Justina Janutėnaitė8 kl.Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursasA. SavickienėDiplomas už geriausiai atliktas užduotis iš Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 8 klasės mokinių
Ieva Seliukaitė1g kl.Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursasA. SavickienėDiplomas už geriausiai atliktas užduotis iš Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 1g klasės mokinių
Ina Panavaitė2 g kl.Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursasA. SavickienėDiplomas už geriausiai atliktas užduotis iš Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 2g klasės mokinių
Vaidotas Seliukas2 g kl.Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursasA. SavickienėDiplomas už geriausiai atliktas užduotis iš Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 2g klasės mokinių
Maksimas Kaduškevičius4 kl.Lietuvos mokinių olimpinio festivalioR. Subačienė2
Lukas Ziaziulia4 kl.(2004 m. gimimo ir jaunesnių) kaimo vietovių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  
Marius Trokša4 kl.Didžiasalis  
Paulius Seliukas4 kl.   
Darija Kartašova4 kl.   
Aleksandra Karpenko3 kl.   
Karinai Sobolevskajai3 kl.   
Ernesta Petrovaitė3 kl.   
Deividė Sinica3 kl.   
Lukas Sinkevičius4 kl.   
Edvinas Velička4 kl.   
Mantas Šidlovskis4 kl.   
Viktorija Činčikaitė4 kl.   
Danielė Cvek3 kl.   
Aleksandra Sobolevskaja5 kl.Lietuvos mokinių olimpinio festivalioR. Subačienė1
  (2002 m. gimimo ir jaunesnių) kaimo vietovių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  
Viktorija Matoško5 kl.Didžiasalis  
Goda Čepulytė6 kl.   
Gerda Derbasova6 kl.   
Miglė Kapliukaitė6 kl.   
Saida Palenčiūtė6 kl.   
Petronėlė Petrovaitė6 kl.   
Kotryna Tumanovaitė6 kl.   
Greta Vasiljevaitė6 kl.   
Eligijus Sekonas5 kl.   
Lukas Saveika6 kl.   
Markas Sinkevičius6 kl.   
Aurimas Vitėnas6 kl.   
Viktorija Matoško5 kl.   
Andrius Trokša5 kl.   
Deividas Gržibovskis5 kl.   
Dominykas Papšys5 kl.   
Goda Čepulytė6 kl.Lietuvos mokinių olimpinio festivalioR. Subačienė3
Gerda Derbasova6 kl.(2002 m. gimimo ir jaunesnių) kaimo vietovių tarpzoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos  
Miglė Kapliukaitė6 kl.Šilalė  
Saida Palenčiūtė6 kl.   
Petronėlė Petrovaitė6 kl.   
Kotryna Tumanovaitė6 kl.   
Paula Gimbickaja6 kl.   
Eligijus Sekonas5 kl.   
Markas Sinkevičius6 kl.   
Aurimas Vitėnas6 kl.   
Andrius Trokša5 kl.   
Deividas Gržibovskis5 kl.   
Dominykas Papšys5 kl.   
Danielius Pilipenko6 kl.   
Aliona Bezrodnaja3g kl.XXII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadaV. CiunelDalyvavo
Agnė Veličkaitė3g kl.47-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasN. Keraitienė3
Viktoras Garšanovas4gNacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“V. Sinkevič2
Kristina Aduškina2g   

11-OJO TARPTAUTINIO INFORMATIKOS IR IT KONKURSO BEBRAS PADĖKOS:
(Mokytoja Sigita Panavienė)

Mokinio vardas, pavardėKlasė
Lukas Filipavičius4g
Deividas Subačius4g
Ernestas Leščik3g
Andžej Orlov3g
Regimantas Kapliukas3g
Nikita Rogoža3g
Ina Panavaitė2g
Vaidotas Seliukas2g
Virgilijus Vinciūnas2g
Irmantas Jurėnas2g
Gabija Gudlekytė2g
Ieva Seliukaitė1g
Laura Šukytė1g
Aidas Macuras1g
Edgaras Umbražūnas1g
Erminijus Pakėnas1g
Greta Gimbickaja1g
Modestas Subačius1g
Paulius Cicėnas8
Justina Janutėnaitė8
Aurimas Jurevičius8
Nedas Papšys8
Donatas Ramelis8
Gintarė Jurėnaitė8
Edgaras Kibickij8
Danielius Paliakauskas7
Tautvydas Matoško7
Algimantas Vitėnas7
Ugnius Labeckas7
Kasparas Vasiljevas7
Markas Sinkevič6
Miglė Kapliukaitė6
Goda Čepulytė6
Saida Palenčiūtė6
Aurimas Vitėnas6
Kotryna Tumanovaitė6
Gerda Derbasova6

Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom 2015“ padėka gimnazijai už aktyvų dalyvavimą konkurse (mokytoja S. Pauliukėnienė).

Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.