Meniu Uždaryti

Neformalusis švietimas

Neformaliojo ugdymo valandos skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms – meniniams, kalbiniams, sportiniams, moksliniams, techniniams ir kitokiems mokinių gebėjimams ugdyti sporto, sveikatos ugdymo, meninės raiškos, turizmo, gamtos, techninės kūrybos ir kituose būreliuose bei kituose nepamokiniuose renginiuose, tautiniam tapatumui ugdyti.

Mokinių pasirinktos saviraiškos programos realizuojamos per būrelius.

Neformaliojo ugdymo būreliai mokiniams neprivalomi ir laisvai pasirenkami. Iki rugsėjo 10 d. mokiniai nusprendžia, kiek ir kokiam mokyklos siūlomam neformaliajam ugdymui jie gali skirti laiko.

Neformaliojo ugdymo užsiėmimai įrašomi į neformaliojo ugdymo tvarkaraštį.

Minimalus būrelį lankančių mokinių skaičius – 7.

IGNALINOS R. DIDŽIASALIO „RYTO“ GIMNAZIJOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS

2022–2023 m. m.

Bazinėje mokykloje

Būrelio pavadinimasVadovo Vardas PavardėUžsiėmimo diena ir laikas
Futbolo būrelis
3-5 kl.
Tadas BernotasPirmadienis
7 pamoka
Futbolo būrelis
IIg-IIIg kl.
Tadas BernotasPirmadienis
8 pamoka
„Meistrelis“
5-IIIg kl.
Darius VitėnasPirmadienis
7 ir 8 pamokos
Krepšinis
8-12 klasėms
Andrejus MatvejevasPagal slenkantį grafiką
Tinklinis
8-12 klasėms
Andrejus MatvejevasPagal slenkantį grafiką
Jaunųjų pasieniečių
4-12 klasių mokiniai
Andrejus MatvejevasPagal slenkantį grafiką
Kovinė savigyna
3-6 klasių mokiniai
Andrejus MatvejevasPagal slenkantį grafiką
Išdykę žodžiai
(lietuvių k. būrelis)
Danutė MisienėAntradienis
6 pamoka
„Riešutuko klubas“
(matematikos būrelis)
Danutė MisienėKetvirtadienis
6 pamoka
„Meninė raiška“
 1 klasei
Valentina SinkevičTrečiadienis
6 pamoka
„Meninė raiška“
   3-5 klasėms
Valentina SinkevičAntradienis
7 ir 8 pamokos
„Meninė raiška“
   6-IIIg klasėms
Valentina SinkevičTrečiadienis ir Ketvirtadienis
(pgl. individualų grafiką)
Kūrybinės dirbtuvės
5-6 klasėms
Nijolė BerdikšlienėKetvirtadienis ir Trečiadienis
6 pamoka
Keramika
1-2 klasėms
Inga PajarskienėAntradienis
6 pamoka
Keramika
3-5 klasėms
Inga PajarskienėKetvirtadienis
7 pamoka
Informatikos būrelis
1-2 klasėms
Liudmila RačkauskienėPirmadienis
6 pamoka
„Play & Learn“
1 klasė
Lenie DrūteikienėKetvirtadienis
 7 pamoka
„Europa vienija mus“
Ig–IIIg kl.
Sonata PetkūnienėPirmadienis
8 pamoka

Dūkšto skyriuje

Būrelio pavadinimasVadovo Vardas PavardėUžsiėmimo diena ir laikas
Etninė kultūra
2-4 klasėms
Gražina SobčikienėPenktadienis
5 pamoka