Meniu Uždaryti

2016–2017

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.       Jurgita Pauliukėnaitė1Rajono liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2017“Skaidrė PauliukėnienėLaureatė
2.       Milėna Derbasova2Mano pasaulio spalvosSigita Panavienė2
3.       Julius Martinėnas3Matematikos olimpiadaAldona Misiūnienė3
4.       Kamilė Filipavičiūtė2Mano pasaulio spalvosSigita Panavienė3
5.       Danielė Cvek5Meninio skaitymo konkursasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
6.       Leja Zacharova5Rajono mokinių taikomosios dailės darbų parodaIgnalinos kultūros ir sporto centro studijaDiplomas laureatei
7.       Algirdas Pauliukėnas6Matematikos olimpiadaAldona Savickienė2
8.       Algirdas Pauliukėnas6Epistolinio rašinio konkursasNijolė KeraitienėPadėka
9.       Algirdas Pauliukėnas6Rajono liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2017“Skaidrė PauliukėnienėLaureatas
10.   Lukas Sinkevičius6Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
11.   Paulius Seliukas6Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
12.   Laimis Tekorius6Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
13.   Martynas Kazakovas6Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
14.   Deividas Rogoža6Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
15.   Lukas Ziaziulia6Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
16.   Eligijus Sekonas7Matematikos olimpiadaAldona Savickienė3
17.   Goda Čepulytė8Geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė3
18.   Goda Čepulytė8Muzikos olimpiadaValentina Sinkevič3
19.   Goda Čepulytė8Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
20.   Paula Gimbickaja8Matematikos olimpiadaAldona Savickienė3
21.   Paula Gimbickaja8Rajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėDiplomas laureatei
22.   Ieva Gruzdytė8Geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė2
23.   Miglė Kapliukaitė8Geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė1
24.   Miglė Kapliukaitė8Rajoninis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Nijolė Berdikšlienė1
25.   Miglė Kapliukaitė8Konkursas-paroda „Kalėdinis-cheminis simbolis“Stasys Keraitis„Netikėčiausio“ simbolio nominacija
26.   Miglė Kapliukaitė8Laiškas A. Voldemarui „Kaip pasikeitė mūsų kraštas per 99 metus“Nijolė KeraitienėPadėka
27.   Aurimas Vitėnas8Technologijų olimpiadaDarius Vitėnas1
28.   Aurimas Vitėnas8Konkursas-paroda „Dovanos kitaip…“Darius Vitėnas2
29.   Danielius PaliakauskasIgChemijos olimpiadaStasys Keraitis3
30.   Greta SeliukaitėIgMatematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis2
31.   Greta SeliukaitėIgTechnologijų olimpiadaDalė Čepulienė1
32.   Algimantas VitėnasIgKonkursas-paroda „Dovanos kitaip…“Darius Vitėnas2
33.   Kasparas VasiljevasIg„Jaunojo pasieniečio“ būrelių sporto žaidynėsAndrejus MatvėjevasPadėka
34.   Gintarė JurėnaitėIIgRajono liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2017“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
35.   Gintarė JurėnaitėIIgRajoninis konkursas „Matematinis šimtakojis“Sigita PanavienėDiplomas laureatei
36.   Nedas PapšysIIg„Jaunojo pasieniečio“ būrelių sporto žaidynėsAndrejus Matvėjevas1
37.   Nedas PapšysIIg„Jaunojo pasieniečio“ būrelių sporto žaidynėsAndrejus MatvėjevasPadėka
38.   Paulius CicėnasIIg„Jaunojo pasieniečio“ būrelių sporto žaidynėsAndrejus MatvėjevasPadėka
39.   Irma ZinkevičiūtėIIgRajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėDiplomas laureatei
40.   Ieva SeliukaitėIIIgMatematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis3
41.   Ieva SeliukaitėIIIgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė2
42.   Ieva SeliukaitėIIIgRajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėDiplomas laureatei
43.   Greta GimbickajaIIIgAnglų k. olompiadaJūratė Sereičikienė3
44.   Greta GimbickajaIIIgRajono mokinių vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėDiplomas laureatei
45.   Aurelija PetrovaitėIIIgRajono mokinių taikomosios dailės darbų parodaDarius VitėnasDiplomas laureatei
46.   Deimantė PilipenkaitėIIIgRajono mokinių taikomosios dailės darbų parodaDarius VitėnasDiplomas laureatei
47.   Renata ŠidlovskaitėIIIgRajono mokinių taikomosios dailės darbų parodaDarius VitėnasDiplomas laureatei
48.   Raminta ČepulytėIIIgJaunųjų dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“Valentina SinkevičPadėka
49.   Dinara LaurutėnaitėIVgMatematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis3
50.   Dinara LaurutėnaitėIVgMuzikos olimpiadaValentina Sinkevič1
51.   Dinara LaurutėnaitėIVgBiologijos olimpiadaDalia Pajedienė3
52.   Dinara LaurutėnaitėIVgChemijos olimpiadaStasys Keraitis3
53.   Dinara LaurutėnienėIVgFizikos olimpiadaStasys Keraitis3
54.   Dinara LaurutėnienėIVgRajono liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2017“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
55.   Vaidotas SeliukasIVgMatematikos olimpiadaRimantas Šimonėlis2
56.   Vaidotas SeliukasIVgJaunųjų filologų konkursasNijolė Keraitienė1
57.   Vaidotas SeliukasIVgFizikos olimpiadaStasys Keraitis2
58.   Vaidotas SeliukasIVgChemijos olimpiadaStasys Keraitis2
59.   Vaidotas SeliukasIVgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė2
60.   Vaidotas SeliukasIVgInformatikos olimpiadaSigita Panavienė3
61.   Simonas PajarskasIVgDMeninio skaitymo konkursasNeringa Mudėnienė (skyrius)3
62.   Silvija MisiūtėIVgMeninio skaitymo konkursasDanutė MisienėPadėka
63.   Silvija MisiūtėIVgRajono liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2017“Skaidrė PauliukėnienėLaureatė
64.   Silvija MisiūtėIVgRajoninis konkursas „Matematinis šimtakojis“Sigita PanavienėDiplomas laureatei
65.   Jurgita ZavackytėIVgRajoninis konkursas „Matematinis šimtakojis“Sigita PanavienėDiplomas laureatei
66.   Dovydas CicėnasIVgDRajoninis konkursas „Fizika aplink mus“ 1

 Mokinių komandų laimėjimai rajoniniuose renginiuose

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojasVieta
1.       Rimas Veršickas5Rajono bendrojo lavinimo mokyklų 2004 gimimo metų ir jaunesnių mokinių (berniukų) kvadrato varžybosR. Subačienė3
2.       Kirilas Tarasovas5   
3.       Silvestras Pilipenko5   
4.       Ligitas Artomovičius5   
5.       Maksimas Kaduškevičius6   
6.       Marius Trokša6   
7.       Lukas Ziaziulia6   
8.       Lukas Sinkevičius6   
9.       Paulius Seliukas6   
10.   Mindaugas Zavackis6   
11.   Ernesta Petrovaitė5Rajono bendrojo lavinimo mokyklų 2004 gimimo metų ir jaunesnių mokinių (mergaičių) kvadrato varžybosR. Subačienė1
12.   Darija Kartašova6   
13.   Dija Labanauskaitė5   
14.   Karina Sobolevskaja5   
15.   Deividė Sinica5   
16.   Aleksandra Karpenko5   
17.   Danielė Cvek5   
18.   Eglė Potockaitė5   
19.   Gintarė Baliukevičiūtė5   
20.   Goda Čepulytė8Atviras kalėdinis tinklinio turnyras, skirtas Č. Kudabos mokyklos 70-mečio jubiliejui paminėtiR. SubačienėPadėka
21.   Paula Gimbickaja8   
22.   Ieva Gruzdytė8   
23.   Miglė Kapliukaitė8   
24.   Monika Potockaitė8   
25.   Petronėlė Petrovaitė8   
26.   Kotryna Tumanovaitė8   
27.   Gretai Vasiljevaitei8   
28.   Donatas TiunelisIgRajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3×3 varžybosR. Subačienė2
29.   Ugnius LabeckasIg   
30.   Edgaras KibickisIIg   
31.   Algimantas KaniavaIIIg   
32.   Danielius Pilipenko8Rajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio varžybosR. Subačienė3
33.   Donatas TiunelisIg   
34.   Kasparas VasiljevasIg   
35.   Edgaras KibickisIIg   
36.   Deividas BukelskisIIg   
37.   Paulius CicėnasIIg   
38.   Rytis MeilusIIg   
39.   Nedas papšysIIg   
40.   Evelina PilipenkaitėIIgRajono bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio varžybosR. Subačienė2
41.   Viktorija ŽukovaIIg   
42.   Ieva Gruzdytė8   
43.   Gerda Derbasova8   
44.   Paula Gimbickaja8   
45.   Kotryna Tumanovaitė8   
46.   Greta Vasiljevaitė8   
47.   Goda Čepulytė8   
48.   Danielius Pilipenko8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybosR. Subačienė3
49.   Markas Sinkevičius8   
50.   Lukas Saveika8   
51.   Donatas TiunelisIg   
52.   Gintarė Baliukevičiūtė5Rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2004 m. g. ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosR. Subačienė2
53.   Danielė Cvek5   
54.   Aleksandra Karpenko5   
55.   Dija Labanauskaitė5   
56.   Ernesta Petrovaitė5   
57.   Eglė Potockaitė5   
58.   Deividė Sinica5   
59.   Karina Sobolevskaja5   
60.   Darija Kartašova6   
61.   Silvestrui Pilipenko5   
62.   Kirilas Tarasovas5   
63.   Rimas Veršickas5   
64.   Germanas Veličko5   
65.   Maksimas Kaduškevičius6   
66.   Marius Trokša6   
67.   Mantas Šidlovskis6   
68.   Mindaugas Zavackis6   
69.   Lukas Sinkevičius6   
70.   Kamilė Filipavičiūtė4Rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybosR. Subačienė2
71.   Andrejus Gluchariovas4   
72.   Mantas Baliukevičius3   
73.   Rokas Ziaziulia3   
74.   Nedas PapšysIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų virvės traukimo varžybosR. Subačienė3
75.   Ernestas FilipavičiusIIIg   
76.   Edgaras UmbražūnasIIIg   
77.   Paulius CicėnasIIg   
78.   Tomas VeršickasIIIg   
79.   Vaidotas SeliukasIVg   
80.   Irmantas JurėnasIVg   
81.   Kasparas VasiljevasIg   
82.   Karina Sobolevskaja5Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso estafečių varžybos (2002 m. g. ir jaunesni)R. Subačienė2
83.   Danielė Cvek5   
84.   Darija kartašova6   
85.   Ernesta Petrovaitė5   
86.   Eligijus Sekonas7   
87.   Deividas Gržibovskis7   
88.   Mantas Šidlovskis7   
89.   Rimas Veršickas5   
90.   Algimantas KaniavaIIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso estafečių varžybos (1998–2001 m. g.)R. Subačienė2
91.   Justinas KaniavaIIg   
92.   Tadas ZavackisIIg   
93.   Aidas MacurasIIIg   
94.   Edgaras UmbražūnasIIIg   
95.   Goda Čepulytė8   
96.   Miglė Kapliukaitė8   
97.   Aleksandra Sobolevskaja7   
98.   Petronėlė Petrovaitė8   
99.   Mantas Baliukevičius3Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių trikovės varžybosLiudmila Račkauskienė2
100.    Mantas Kasiliauskas3   
101.Deimantas Mackunas3   
102.Deinisė Sinica3   
103.Dominyka Voinova3   
104.Andrejus Gluchariovas4   
105.Renaldas Baublys4   
106.Vilija Talejūnaitė4   
107.Aistė Žabelovič4   
108.Paulius CicėnasIIg„Jaunojo pasieniečio“ būrelių sporto žaidynėsA.    Matvėjevas1
109.Nedas PapšysIIg   
110.Kasparas VasiljevasIg   
111.Goda Čepulytė8   
112.Gerda Derbasova8   
113.Evelina PilipenkaitėIIg   
114.Jurgita Pauliukėnaitė1Pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ konkursasAldona Misiūnienė1
115.Džesika Ilgevičiūtė2   
116.Julius Martinėnas3   
117.Nojus Matieša4   
118.Goda Čepulytė8Rajoninis konkursas „Chemija maiste“S. Keraitis1
119.Ieva Gruzdytė8   
120.Paula Gimbickaja8   
121.Aurimas Vitėnas8   
122.Miglė Kapliukaitė8   
123.Markas Sinkevičius8   
124.Kotryna Tumanovaitė8   
125.Kristina AduškinaIVgJ. Apučio kūrybos skaitymai Ignalinos r. Vidiškių gimnazijojeN. KeraitienėPadėka
126.Gabija GudlekytėIVg   
127.Silvija MisiūtėIVg   
128.Dinara LaurutėnaitėIVg   
129.Ina PanavaitėIVg   
130.Irmantas jurėnasIVg   
131.Vaidotas SeliukasIVg   
132.Jurgita ZavackytėIVg   
133.Virgilijus VinciūnasIVg   
134.Edgaras ŽerdeckisIVg   
135.Miglė Kapliukaitė8Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro viktorina „Ką žinau apie savo gimtąjį kraštą“N. Berdikšlienė, J. S. Čepulienė2
136.Goda Čepulytė8komanda  
137.Kotryna Tumanovaitė8   
138.Aurimas Vitėnas8   
139.Ieva Gruzdytė8   
140.Linas Jastrebovas8   

Mokinių laimėjimai zoniniuose ir respublikiniuose renginiuose

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.       Ernesta Petrovaitė5Zoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių (mergaičių) g. 2004 m. ir jaunesnių kvadrato varžybosRamutė Subačienė1
2.       Darija Kartašova6   
3.       Dija Labanauskaitė5   
4.       Karina Sobolevskaja5   
5.       Deividė Sinica5   
6.       Aleksandra Karpenko5   
7.       Danielė Cvek5   
8.       Eglė Potockaitė5   
9.       Gintarė Baliukevičiūtė5   
10.   Ernesta Petrovaitė5Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos (mergaičių)Ramutė Subačienė2
11.   Darija Kartašova6   
12.   Dija Labanauskaitė5   
13.   Karina Sobolevskaja5   
14.   Deividė Sinica5   
15.   Aleksandra Karpenko5   
16.   Danielė Cvek5   
17.   Eglė Potockaitė5   
18.   Gintarė Baliukevičiūtė5   
19.   Ernesta Petrovaitė5Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mergaičių (2004 m. gimimo ir jaunesnių) kvadrato tarpzoninės varžybosRamutė Subačienė2
20.   Darija Kartašova6   
21.   Dija Labanauskaitė5   
22.   Karina Sobolevskaja5   
23.   Deividė Sinica5   
24.   Aleksandra Karpenko5   
25.   Danielė Cvek5   
26.   Gintarė Baliukevičiūtė5   
27.   Gintarė Baliukevičiūtė5Zoninės 2004 m. g. ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybosRamutė Subačienė2
28.   Danielė Cvek5   
29.   Aleksandra Karpenko5   
30.   Dija Labanauskaitė5   
31.   Ernesta Petrovaitė5   
32.   Eglė Potockaitė5   
33.   Deividė Sinica    
34.   Karina Sobolevskaja5   
35.   Darija Kartašova6   
36.   Silvestras Pilipenko5   
37.   Kirilas Tarasovas5   
38.   Rimas Veršickas5   
39.   Germanas Veličko5   
40.   Maksimas Kaduškevičius6   
41.   Marius Trokša6   
42.   Mantas Šidlovskis6   
43.   Mindaugas Zavackis6   
44.   Lukas Sinkevičius6   
45.   Jurgita Pauliukėnaitė1Pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ III etapasAldona MisiūnienėPadėka už dalyvavimą
46.   Džesika Ilgevičiūtė2   
47.   Julius Martinėnas3   
48.   Nojus Matieša4   
49.   Jurgita Pauliukėnaitė1Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
50.   Jurgita Pauliukėnaitė1Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
51.   Jurgita Pauliukėnaitė1Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis 2017“. Aukštaitijos regioninis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
52.   Jurgita Pauliukėnaitė1X Respublikinis tarmiškosios kūrybos konkursasSkaidrė Pauliukėnienė3
53.   Jurgita Pauliukėnaitė1Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis 2017“. Nacionalinis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
54.   Jurgita Pauliukėnaitė1Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis 2017“. Nacionalinis ratasSkaidrė PauliukėnienėDiplomantė
55.   Jurgita Pauliukėnaitė1XXXII tarptautinis folkloro festivalis „Atataria lamzdžiai – 2017“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
56.   Germanas Veličko5Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas „Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
57.   Algirdas Pauliukėnas6Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas ,,Tramtatulis 2017”. Aukštaitijos regioninis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
58.   Algirdas Pauliukėnas6X Respublikinis tarmiškosios kūrybos konkursasSkaidrė Pauliukėnienė2
59.   Algirdas Pauliukėnas6Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
60.   Algirdas Pauliukėnas6Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
61.   Algirdas Pauliukėnas6Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas ,,Tramtatulis 2017”. Nacionalinis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
62.   Miglė Kapliukaitė8Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Nijolė Berdikšlienė2
63.   Miglė Kapliukaitė8Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“Nijolė Berdikšlienė2
64.   Paula Gimbickaja8Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas „Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėDiplomantė
      
65.   Paula Gimbickaja8Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas ,,Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
66.   Greta Vasiljevaitė8Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas ,,Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
67.   Greta SeliukaitėIgLietuvos vaikų ir jaunimo centras „Mano blynų receptas“Dalė ČepulienėPadėka
68.   Ugnius LabeckasIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas ,,Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
69.   Danielius PaliakauskasIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas ,,Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
70.   Algimantas VitėnasIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas ,,Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
71.   Gintarė JurėnaitėIIgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
72.   Gintarė JurėnaitėIIgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė3
73.   Gintarė JurėnaitėIIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas ,,Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
74.   Gintarė JurėnaitėIIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas ,,Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
75.   Greta GimbickajaIIIgTarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“Dalia PajedienėPadėka
76.   Greta GimbickajaIIIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas ,,Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
77.   Greta GimbickajaIIIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas ,,Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
78.   Ieva SeliukaitėIIIgTarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“Dalia PajedienėPadėka
79.   Renata ŠidlovskaitėIIIgTarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“Dalia PajedienėPadėka
80.   Laura Marija ŠukytėIIIgTarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“Dalia PajedienėPadėka
81.   Laura Marija ŠukytėIIIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas ,,Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėSidabrinis
     diplomas
82.   Raminta ČepulytėIIIgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
83.   Dinara LaurutėnaitėIVgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė2
84.   Virgilijus VinciūnasIVgTarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“Dalia PajedienėPadėka
85.   Virgilijus VinciūnasIVgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas „Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
86.   Ina PanavaitėIVgTarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas „Laiko ženklai mano gimtinėje“Dalia PajedienėPadėka
87.   Ina PanavaitėIVgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas „Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėDiplomantė
88.   Ina PanavaitėIVgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas Kalbų KengūraJūratė SereičikienėAuksinis diplomas
89.   Ina PanavaitėIVgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
90.   Jurgita ZavackytėIVgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektas „Kalbų Kengūra“Jūratė SereičikienėPadėka
91.   Jurgita ZavackytėIVgVaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“Jūratė SereičikienėPadėka
92.   Simonas Pajarskas, Dovydas Cicėnas, Dainius Paulavičius, Adomas Steniulis, Laimonas GluchovasIVgDLietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ Paskatinamoji

13-asis tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Ieva Seliukaitė (mokytoja Sigita Panavienė),  IIIg kl. – tarp 50 geriausiai atlikusių užduotis mokinių.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta
1.       Jurgita Pauliukėnaitė1Diplomas rajoniniame konkurse užėmus I vietą
2.       Danielius PaliakauskasIgDiplomas rajoniniame konkurse užėmus I vietą

Gimnazijos mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse, edukaciniuose konkursuose „Olympis 2016“,  „Nalanda 2016“. 

2016 m. rajono jaunieji talentai:

  • Algirdas Pauliukėnas, 6 kl.;
  • Jurgita Pauliukėnaitė, 1 kl.;
  • Ieva Seliukaitė,  IIIg kl.;
  • Gintarė Jurėnaitė, IIg kl.
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.