Meniu Uždaryti

2018–2019

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI RAJONO KONKURSUOSE, VARŽYBOSE IR OLIMPIADOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1Goda Marija Brukštutė22019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis8
2
Jurgita Pauliukėnaitė3Rajoninis konkursas „Dailyraščio meistras 2018“Dalia Sulienė3
3
Jurgita Pauliukėnaitė3Rajoninė 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiadaDalia Sulienė1
4
Jurgita Pauliukėnaitė3Rajoninis meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“Dalia Sulienė1
5
Jurgita Pauliukėnaitė32019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis1
6
Jurgita Pauliukėnaitė3Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursasDalia SulienėGeriausiai atliko užduotis
7
Jurgita Pauliukėnaitė3Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
8
Jurgita Pauliukėnaitė3Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėLaureatas
9
Kirilas Zubarevas4Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursasDanutė MisienėGeriausiai atliko užduotis
10
Kirilas Zubarevas4Rajoninė 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiadaDanutė Misienė3
11
Mantas Baliukevičius5Rajoninė 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadaAldona Savickienė2
12
Julius Martinėnas5Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
13
Deinisė Sinica5Vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas
14
Kamilė Filipavičiūtė6Rajoninis kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė2
15
Kamilė Filipavičiūtė6Rajoninė 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadaAldona Savickienė1
16
Kamilė Filipavičiūtė6Rajoninė biologijos olimpiadaKęstutis Vaitkevičius1
17
Kamilė Filipavičiūtė6Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
18
Kamilė Filipavičiūtė6Vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas
19
Andrejus Gluchariovas6Vaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas
20
Germanas Veličko7Rajoninė technologijų olimpiadaDalė Čepulienė1
21
Germanui Veličko7Rajoninė biologijos olimpiadaKęstutis Vaitkevičius2
22Germanas Veličko7Rajoninė 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadaAldona Savickienė3
23
Germanas Veličko72019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis4
24
Martynas Kazakovas8Konkursas-paroda „Cheminis saldainis“Stasys Keraitis„Ekologiškiausio saldainio nominacija“
25
Martynas Kazakovas8Rajoninis kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė1
26
Algirdas Pauliukėnas8Nacionalinis matematinio ir gamtamokslio raštingumo konkursas
Geriausiai atliko užduotis
27
Algirdas Pauliukėnas8Rajoninis epistolinio rašinio konkursasNijolė Keraitienė1
28
Algirdas Pauliukėnas8Rajoninis meninio skaitymo konkursasNijolė Keraitienė2
29
Algirdas Pauliukėnas8Rajoninis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Skaidrė Pauliukėnienė 1
30
Algirdas Pauliukėnas8Rajoninė 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadaAldona Savickienė1
31
Algirdas Pauliukėnas82019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis3
32
Algirdas Pauliukėnas8Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
33
Algirdas Pauliukėnas8Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėLaureatas
34
Algirdas Pauliukėnas8Rajoninė biologijos olimpiadaKęstutis Vaitkevičius3
35
Paulius Seliukas8Savivaldybės etapo geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė1
36
Viktorija Činčikaitė8Rajoninė technologijų olimpiadaDarius Vitėnas 3
37
Laurynas Labanauskas82019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis6
38
Eligijus SekonasIgNacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
Geriausiai atliko užduotis
39
Goda ČepulytėIIgRajoninė muzikos olimpiadaValentina Sinkevič 2
40
Goda ČepulytėIIgSavivaldybės etapo geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė1
41
Goda ČepulytėIIgRajoninis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Nijolė Berdikšlienė 3
42
Goda ČepulytėIIgSavivaldybės etapo anglų kalbos konkursasJūratė Sereičikienė 3
43
Miglė KapliukaitėIIgNacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
Geriausiai atliko užduotis
44
Miglė KapliukaitėIIgRajoninė chemijos olimpiadaStasys Keraitis 1
45
Miglė KapliukaitėIIgSavivaldybės etapo geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė1
46
Miglė KapliukaitėIIgRajoninė fizikos olimpiadaStasys Keraitis 2
47
Miglė KapliukaitėIIgRajoninė muzikos olimpiadaValentina Sinkevič 3
48
Miglė KapliukaitėIIgRajoninis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“Nijolė Berdikšlienė 2
49
Paula GimbickajaIIgRajoninė fizikos olimpiadaStasys Keraitis 3
50
Paula GimbickajaIIgSavivaldybės etapo anglų kalbos konkursasJūratė Sereičikienė 3
51
Gerda DerbasovaIIgRajoninė rusų kalbos olimpiadaValentina Ciunel 1
52
Ieva GruzdytėIIgSavivaldybės etapo geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė2
53
Ieva GruzdytėIIgRajoninis kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė1
54
Ieva GruzdytėIIgVaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas
55
Greta VasiljevaitėIIgRajoninis kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė2
56
Aurimas VitėnasIIgRajoninė technologijų olimpiadaDarius Vitėnas2
57
Aurimas VitėnasIIgTaikomosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas
58
Aurimas VitėnasIIg2019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis4
59
Markas SinkevičiusIIgRajoninis kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“Sigita Panavienė2
60
Ariana TarasovaIIIgRajoninė rusų kalbos olimpiadaValentina Ciunel 2
61
Greta SeliukaitėIIIgVaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas
62
Danielius PaliakauskasIIIg2019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis1
63
Ugnius LabeckasIIIg2019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ Ignalinos rajono savivaldybėje Rimantas Šimonėlis2
64
Gintarė JurėnaitėIVgSavivaldybės etapo geografijos olimpiada „Mano gaublys“Jurgita Svajonė Čepulienė2
65
Justinai JanutėnaiteiIVgRajoninis konkursas „Fizika aplink mus“Stasys Keraitis2
66
Gintarė JurėnaitėIVgVaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis – 2019“Skaidrė PauliukėnienėPadėka
67
Justinai JanutėnaiteiIVgRajoninis konkursas „Fizika aplink mus“Stasys Keraitis1
68
Nedas PapšysIVgVaizduojamosios dailės darbų parodaDalia PajedienėLaureato diplomas

2019 m. jaunieji talentai:

  1. Algirdas Pauliukėnas 8kl.;
  2. Jurgita Pauliukėnaitė 3 kl.;
  3. Miglė Kapliukaitė IIg kl.;
  4. Goda Čepulytė IIg kl.;
  5. Gintarė Jurėnaitė IIg kl.;
  6. Justina Janutėnaitė – paskatinamoji vieta, IVg kl.

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardė KlasėRenginysMokytojasVieta
Mindaugas Jurėnas44–5 klasių anglų kalbos viktorina „Smart kids“Jūratė Sereičikienė3
 2Andrius Mackunas4   
Kirilas Zubarevas4   
 4Julius Martinėnas5   
 5Martynas Stamulis5   
Vaidas Velička5   

MOKINIŲ PERGALĖS RAJONINIUOSE SPORTINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojasVieta
1Deimantas Mackunas5Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo 5×5 varžybosRamutė Subačienė3
2Mantas Baliukevičius5   
3Renaldas Baublys6   
4Silvestras Pilipenko7   
5Rimas Veršickas7   
6Kirilas Tarasovas7   
7Germanas Veličko7   
8Maksimas Kaduškevičius8Atviras kalėdinis tinklinio turnyrasRamutė Subačienė2
9Martynas Kazakovas8   
10Rimas Veršickas7   
11Kirilas Tarasovas7   
12Dominykas PapšysIg   
13Modestas PilipenkoIg   
14Silvestras Pilipenko7   
15Paula GimbickajaIIgAtviras kalėdinis tinklinio turnyrasRamutė Subačienė2
16Aleksandra SobolevskajaIg   
17Viktorija MatoškoIg   
18Danielė Cvek7   
19Adriana SaveikaitėIIIg   
20Ernesta Petrovaitė7   
21Deividė Sinica7   
22Greda DerbasovaIIgJaunojo pasieniečio būrelių šaudymo varžybosAndrejus Matvėjevas1
23Dominykas PapšysIg   
24Nedas PapšysIVg   
25Goda ČepulytėIIgJaunojo pasieniečio būrelių sporto žaidynėsAndrejus Matvėjevas1
26Aurimas JurevičiusIVg   
27Miglė KapliukaitėIIg   
28Nedas PapšysIVg   
29Nedas PapšysIVgJaunojo pasieniečio būrelių sporto žaidynėse asmeninė įskaitaAndrejus Matvėjevas1
30Miglė KapliukaitėIIgJaunojo pasieniečio būrelių sporto žaidynėse asmeninė įskaitaAndrejus Matvėjevas2
31Goda ČepulytėIIgJaunojo pasieniečio būrelių sporto žaidynėse asmeninė įskaitaAndrejus Matvėjevas3
32Rimas Veršickas7Rajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių krepšinio 3×3 varžybosRamutė Subačienė3
33Dominykas PapšysIg   
34Markas SinkevičiusIIg   
35Lukas SaveikaIIg   
36Goda ČepulytėIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių stalo teniso varžybosRamutė Subačienė3
37Aleksandra Karpenko7   
38Ernesta Petrovaitė7   
39Karina Sobolevskaja7   
40Marius Trokša8Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių stalo teniso varžybosRamutė Subačienė3
41Silvestras Pilipenko7   
42Maksimas Kaduškevičius8   
43Algirdas Pauliukėnas8   
44Kirilas Tarasovas7Rajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių sporto žaidynių tinklinio varžybosRamutė Subačienė2
45Maksimas Kaduškevičius8   
46Martynas Kazakovas8   
47Dominykas PapšysIg   
48Modestas PilipenkoIg   
49Lukas SaveikaIIg   
50Modestas PilipenkoIIg   
51Edvinas BarkovskisIIg   
52Goda ČepulytėIIgRajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mokinių sporto žaidynių tinklinio varžybosRamutė Subačienė2
53Gerda DerbasovaIIg   
54Paula GimbickajaIIg   
55Kotryna TumanovaitėIIg   
56Aleksandra KarpenkoIg   
57Viktorija MatoškoIg   
58Danielė Cvek7   
59Ernesta Petrovaitė7   
60Goda ČepulytėIIgRajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių tinklinio varžybosRamutė Subačienė3
61Gerda DerbasovaIIg   
62Paula GimbickajaIIg   
63Kotryna TumanovaitėIIg   
64Aleksandra KarpenkoIg   
65Viktorija MatoškoIg   
66Danielė Cvek7   
67Ernesta Petrovaitė7   
68Andrius Mackunas4Rajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių pradinių klasių mokinių šaškių varžybosDanutė Misienė1
69Miglė Ivanovaitė    
70Džesika Ilgevičiūtė    
71Ernesta Baliko    
72Danielė Cvek7Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybosRamutė Subačienė1
73Aleksandra Karpenko    
74Ernesta Petrovaitė    
75Karina Sobolevskaja    
76Deividė Sinica5   
77Silvestras Pilipenko7Rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybosRamutė Subačienė3
78Kirilas Tarasovas    
79Rimas Veršickas    
80Renaldas Baublys6   
81Mantas Baliukevičius5   
82Mantas Kasiliauskas    

Nacionalinis matematinis ir gamtamokslinis raštingumo konkursas

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta

1
Algirdas Pauliukėnas81
2
Eligijus SekonasIg1
3
Miglė KapliukaitėIIg1

Loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėVieta
1
Jurgita Pauliukėnaitė31
2
Kirilas Zubarevas41

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1Emilija RakštelytėIVgVšĮ „RV Agentūra“ konkursas paroda „Kita forma“Kęstutis VaitkevičiusPadėka 
2Goda ČepulytėIIgRespublikinis projektas „Giminės medis-2018“ (Kauno tautinės kultūros centras)Nijolė BerdikšlienėPadėka
3Goda ČepulytėIIgTarptautinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“ (Vilniaus Universitetas)Kęstutis VaitkevičiusPadėka
4Miglė KapliukaitėIIgRespublikinis projektas „Giminės medis-2018“ (Kauno tautinės kultūros centras)Nijolė BerdikšlienėPadėka
5Miglė KapliukaitėIIgTarptautinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“ (Vilniaus Universitetas)Kęstutis VaitkevičiusPadėka
6Goda ČepulytėIIgNacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“Nijolė Berdikšlienė Ramunė KapliukienėPadėka
7Ieva Gruzdytė    
8Miglė Kapliukaitė    
9Liveta Puzirauskaitė    
10Markas Sinkevič    
11Aurimas Vitėnas    
12Goda ČepulytėIIgNacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“Nijolė Berdikšlienė Ramunė Kapliukienė1
13Ieva Gruzdytė    
14Miglė Kapliukaitė    
15Liveta Puzirauskaitė    
16Markas Sinkevič    
17Aurimas Vitėnas    
18Goda ČepulytėIIgNacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (filmas)Nijolė Berdikšlienė Ramunė Kapliukienė3
19Ieva Gruzdytė    
20Miglė Kapliukaitė    
21Liveta Puzirauskaitė    
22Markas Sinkevič    
23Aurimas Vitėnas    
24Goda ČepulytėIIgNacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rašinys)Nijolė Berdikšlienė1
25Miglė KapliukaitėIIgNacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rašinys)Nijolė Berdikšlienė2
26Algirdas Pauliukėnas8Nacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rašinys)Skaidrė Pauliukėnienė 2
27Jurgita Pauliukėnaitė3Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas Tramtatulis 2019, Rytų Aukštaitijos regioninis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
28Jurgita Pauliukėnaitė3Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas Tramtatulis 2019, nacionalinis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
29Jurgita Pauliukėnaitė3Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadaDalia SulienėPadėka
30Algirdas Pauliukėnas8Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas Tramtatulis 2019, Rytų Aukštaitijos regioninis ratasSkaidrė PauliukėnienėPadėka
31Germanas Veličko7Lietuvos mokinių technologijų olimpiada Dalė Čepulienė3
32Jurgita Pauliukėnaitė3Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
33Gintarė JurėnaitėIVg   
34Julius Martinėnas5  2
35Algirdas Pauliukėnas8  2
36Kamilė Filipavičiūtė6  3
37Jurgita Pauliukėnaitė3Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė1
38Gintarė JurėnaitėIVgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“Skaidrė Pauliukėnienė3
39Danielė Cvek7XIX Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“Valentina CiunelDalyvio diplomas
40Kirilas Tarasovas7  Dalyvio diplomas
41Germanas Veličko7  Dalyvio diplomas
42Greta VasiljevaitėIIg  Dalyvio diplomas
43Gerda DerbasovaIIg  Dalyvio diplomas
44Paula GimbickajaIIg  Dalyvio diplomas
45Ieva GruzdytėIIg  Dalyvio diplomas

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI REGIONINIUOSE, ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE SPORTINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
 1Aleksandra Karpenko7Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų tarpzoninės stalo teniso varžybasRamutė Subačienė3
Ernesta Petrovaitė7   
Karina Sobolevskaja7    

Padėkos gimnazijai

  1. Padėka už nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ pateiktą kūrybinį-tiriamąjį darbą, patekusį į geriausių konkurso darbų dešimtuką.
  2. VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninio padalinio Padėka už aktyvų dalyvavimą inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“, už uoširdų rūpestį mišku ir jo gyventojais.
  3. Tarptautinės istorinės teisingumo komisijos Padėkos raštas už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“

OLYMPIS 2018 (Rudens sesija)
(mokytojos A. Savickienė, S. Pauliukėnienė)

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
1Jurgita Pauliukėnaitė3BiologijaI laipsnio diplomas
2  MatematikaI laipsnio diplomas
3  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
4  Anglų kalbaI laipsnio diplomas
5Dominika Bezrodnaja3BiologijaI laipsnio diplomas
6  MatematikaI laipsnio diplomas
7  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
8  Informacinių technologijųI laipsnio diplomas
9  Anglų kalbaII laipsnio diplomas
10Mindaugas Jurėnas4Biologija I laipsnio diplomas
11  Informacinių technologijųI laipsnio diplomas
12  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
13  Anglų kalbaI laipsnio diplomas
14  MatematikaII laipsnio diplomas
15Julius Martinėnas5MatematikaI laipsnio diplomas
16  Anglų k.Padėka
17Deinisė Sinica5IstorijaIII laipsnio diplomas
18  Lietuvių kalba ir literatūraIi laipsnio diplomas
19  Informacinių technologijųIII laipsnio diplomas
20Vaidas Velička5MatematikaI laipsnio diplomas
21  Anglų kalbaII laipsnio diplomas
22  IstorijaIII laipsnio diplomas
23Danielė Cvek7Informacinės technologijosPadėka
24  FizikaPadėka
25Germanas Veličko7Biologija I laipsnio diplomas
26  FizikaI laipsnio diplomas
27  MatematikaII laipsnio diplomas
28Aleksandra Karpenko7MatematikaII laipsnio diplomas
29  IstorijaIII laipsnio diplomas
30  GeografijaIII laipsnio diplomas
31  BiologijaIII laipsnio diplomas
32Algirdas Pauliukėnas8Informacinės technologijosPadėka
33  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
34  GeografijaII laipsnio diplomas
35  ChemijaIII laipsnio diplomas
36  FizikaIII laipsnio diplomas

OLYMPIS 2019 (Pavasario sesija)
(mokytoja S. Pauliukėnienė)

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
1Goda Marija Brukštutė2Anglų k.I laipsnio diplomas
2  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
3  BiologijaI laipsnio diplomas
4  MatematikaIII laipsnio diplomas
5Dominika Bezrodnaja3Anglų k.I laipsnio diplomas
6  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
7  MatematikaI laipsnio diplomas
8  BiologijaI laipsnio diplomas
9Jurgita Pauliukėnaitė3Anglų k.I laipsnio diplomas
10  Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
11  MatematikaI laipsnio diplomas
12  BiologijaI laipsnio diplomas
13Algirdas Pauliukėnas8Lietuvių kalba ir literatūraI laipsnio diplomas
14  Informacinės technologijosIII laipsnio diplomas
 15  ChemijaIII laipsnio diplomas
 16  BiologijaI laipsnio diplomas
 17  GeografijaII laipsnio diplomas
 18  IstorijaI laipsnio diplomas
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.