1993–2000

1993–1994 m. m.

Mokyklos komanda respublikinėse kvadrato varžybose laimėjo pirmąją vietą.

1996–1997 m. m.

Mokyklos mokytojų komanda tapo Atviro Lietuvos fondo „Naujųjų technologijų“ programos konkurso „Kompiuterinių mokymo priemonių taikymas“ nugalėtoja ir buvo apdovanota technine ir programine įranga.Lietuvos moksleivių rašinių konkurse „Lietuvos mokyklai 600 metų“. Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Pagyrimo raštu, Respublikinio pedagoginio muziejaus padėka ir asmeninėmis dovanomis apdovanotas 11 kl. mokinys Darius Misiūnas. Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Pagyrimo raštu ir asmeninėmis dovanomis apdovanota 9 kl. mokinė Vaida Kišūnaitė.

1997–1998 m. m.

Ramūnas Dronga tapo respublikinio moksleivių tekstų redagavimo konkurso laureatu. Konkursą rengė RMTKR (Respublikiniai Moksleivių Techninės Kūrybos Rūmai).

Mokyklos komanda tapo projekto „Įvadas į WWW puslapių kūrimą“ nugalėtojais, buvo apdovanoti multimedijos įranga už tvarkingiausią svetainę. Konkursą rengė Omnitel ir BMS.Mokyklos moksleiviai dalyvavo SKAT, Utenos apskrities teritorinės gynybos rinktinės viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“.
Dalyvavome ALF rengiamuose projektuose: Filmas „Ryčiausio Lietuvos pakraščio lankytinos vietos“, „Naujųjų technologijų“ programos „Kompiuterinių mokymo priemonių taikymas”.
Mūsų moksleiviai dalyvavo „Vilnijos“ draugijos rengiamame rašinių konkurse ir laimėjo antrąją vietą. Taip pat dalyvavo respublikiniame jaunųjų filologų konkurse, kuriame užėmė prizines vietas.
Dvejus pastaruosius metus mūsų mokykla dalyvavo Lietuvos Žmogaus Teisių Centro organizuojamame renginyje „Žaidžiame rinkimus“.

1998–1999 m. m.

Vilma Keturkaitė ir Remigijus Paulavičius tapo Lietuvos moksleivių kompiuteriais sukurtų kalėdinių piešinių konkurso laureatais. Konkursą rengė RMTKR (Respublikiniai Moksleivių Techninės Kūrybos Rūmai).

1999–2000 m. m.

Andrius Šimonėlis tapo respublikinio moksleivių tekstų redagavimo konkurso laureatu. Konkursą rengė RMTKR (Respublikiniai Moksleivių Techninės Kūrybos Rūmai).

Vytas Bumblis, Andrius Šimonėlis, Audrius Žemaitis, Aiva Malkova, Laura Buividavičiūtė, Živilė Šapokaitė tapo žurnalo “Kompiuterija“ skelbto “Logo“ darbų konkurso laureatais.

Respublikinėje jaunųjų biologų  olimpiadoje dalyvavo E. Juškevič.