Meniu Uždaryti

2015–2016

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.Kamilė Filipavičiūtė3Rajoninis dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“V. Sinkevič Padėka
2.Rimas Veršickas4Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“S. Panavienė3
3.Algirdas Pauliukėnas5Epistolinio rašinio konkursasN. Keraitienė1
4.Algirdas Pauliukėnas5Matematikos olimpiadaA. Savickienė3
5.Algirdas Pauliukėnas5Savivaldybės etapo meninio skaitymo konkursasS. Pauliukėnienė2
6.Algirdas Pauliukėnas5Liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis-2016“S. PauliukėnienėLaureatas
7.Paulius Seliukas5Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“S. Panavienė2
8.Martynas Kazakovas5Kompiuterinių piešinių konkursas „mano pasaulio spalvos“S. Panavienė3
9.Goda Čepulytė7Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. S. Čepulienė1
10.Paula Gimbickaja7Matematikos olimpiadaA. Savickienė3
11.Gerda Derbasova7Epistolinio rašinio konkursasN. BerdikšlienėPadėka
12.Aurimas Vitėnas7Konkursas-paroda „Kalėdinės dovanos kitaip…“ S. Panavienė2
13.Miglė Kapliukaitė7Konkursas-paroda „Kalėdinės dovanos kitaip…“ S. Panavienė1
14.Miglė Kapliukaitė7Liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis-2016“N. BerdikšlienėPadėka
15.Miglė Kapliukaitė7Rajoninis konkursas „Fizika aplink mus“S. Keraitis1
16.Algimantas Vitėnas8Konkursas-paroda „Kalėdinės dovanos kitaip…“ S. Panavienė2
17.Algimantas Vitėnas8Geografijos olimpiada „Mano gaublys“J. S. Čepulienė3
18.Danielius Paliakauskas8Matematikos olimpiadaA. Savickienė2
19.Greta Seliukaitė8Matematikos olimpiadaA. Savickienė3
20.Denisas GudlekisIgRajoninis anglų kalbos konkursasJ. Sereičikienė2
21.Gintarė JurėnaitėIgLiaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis-2016“S. PauliukėnienėPadėka
22.Gintarė JurėnaitėIgKonkursas „Matematinis muzikos instrumentas“R. ŠimonėlisDiplomas
23.Viktorija MakovskajaIgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“A. LaurutėnienėPadėka
24.Viktorija ŽukovaIgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“A. Laurutėnienė Padėka
25.Ieva SeliukaitėIIgBiologijos olimpiada D. Pajedienė2
26.Ieva SeliukaitėIIgMatematikos olimpiada R. Šimonėlis2
27.Ieva SeliukaitėIIgGeografijos olimpiadaJ. S. Čepulienė3
28.Ieva SeliukaitėIIgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“J. S. Čepulienė3
29.Ieva SeliukaitėIIgLietuvių kalbos ir literatūros olimpiada S. Pauliukėnienė3
30.Ieva SeliukaitėIIgKonkursas „Padėk suklupusiam žodžiui“N. Keraitienė2
31.Edgarui UmbražūnuiIIgKonkursas-paroda „Kalėdinės dovanos kitaip…“ S. Panavienė2
32.Viktorija ChatkevičIIgKonkursas-paroda „Chemijos grybas“S. KeraitisDiplomas
33.Raminta ČepulytėIIgKonkursas-paroda „Chemijos grybas“S. KeraitisDiplomas
34.Raminta ČepulytėIIgRajoninis dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“V. Sinkevič Padėka
35.Laura Marija ŠukytėIIgKonkursas „Padėk suklupusiam žodžiui“N. Keraitienė2
36.Dinara LaurutėnaitėIIIgKonkursas-paroda „Kalėdinės dovanos kitaip…“ S. Panavienė2
37.Kristina AduškinaIIIgRusų kalbos olimpiadaV. Ciunel1
38.Dinara LaurutėnaitėIIIgMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
39.Dinara LaurutėnaitėIIIgBiologijos olimpiada D. Pajedienė2
40.Dinara LaurutėnaitėIIIgChemijos olimpiadaS. Keraitis3
41.Dinara LaurutėnaitėIIIgFizikos olimpiadaS. Keraitis2
42.Dinara LaurutėnaitėIIIgKompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)S. Panavienė1
43.Dinara LaurutėnaitėIIIgLiaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis-2016“S. PauliukėnienėLaureatė
44.Vaidotas Seliukas IIIgMatematikos olimpiadaR. Šimonėlis2
45.Vaidotas Seliukas IIIgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“J. S. Čepulienė3
46.Ina PanavaitėIIIgKonkursas-paroda „Kalėdinės dovanos kitaip…“ S. Panavienė3
47.Ina PanavaitėIIIgChemijos olimpiadaS. Keraitis2
48.Ina PanavaitėIIIgKonkursas-paroda „Chemijos grybas“S. KeraitisPadėka
49.Silvija MisiūtėIIIgSavivaldybės etapo meninio skaitymo konkursasS. Pauliukėnienė3
50.Gabija GudlekytėIIIgTechnologijų olimpiadaD. Čepulienė2
51.Silvija MisiūtėIIIgKompiuterinių piešinių konkursas „mano pasaulio spalvos“ (koliažai)S. Panavienė3
52.Simonas PajarskasIIIgDSavivaldybės etapo meninio skaitymo konkursasN. MudėnienėSkyrius3
53.Dovydas CicėnasIVg DVokiečių kalbos olimpiadaR. VaišnorienėSkyrius2
54.Agnė VeličkaitėIVgFilologų konkursasN. Keraitienė1
55.Agnė VeličkaitėIVgLietuvių kalbos ir literatūros olimpiadaN. Keraitienė3
56.Agnė VeličkaitėIVgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“J. S. Čepulienė2
57.Agnė VeličkaitėIVgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“A. Laurutėnienė Padėka
58.Ernestas LeščikasIVgKompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“ (koliažai)S. Panavienė2
59.Ernestas LeščikasIVgRajoninis dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“V. Sinkevič Padėka
60.Ernestas LeščikasIVgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“A. Laurutėnienė Padėka
61.Ernestas LeščikasIVgPadėka už emblemos kūrimą XXVIII-ajai Lietuvos mokinių geografijos olimpiadai  
62.Ernestas LeščikasIVgRajoninis konkursas „Fizika aplink mus“S. KeraitisPadėka
63.Regimantas KapliukasIVgGeografijos olimpiada „Mano gaublys“J. S. Čepulienė3
64.Regimantas KapliukasIVgUžsienio kalbų viktorina-konkursas „Veni, vidi, vici“A. Laurutėnienė Padėka

2015 m. jaunieji talentai:

  1. Algirdas Pauliukėnas 5 kl.;
  2. Agnė Veličkaitė IVg kl.;
  3. Vaidotas Seliukas IVg kl.;
  4. Kristina Aduškina – paskatinamoji vieta;
  5. Raminta Čepulytė – paskatinamoji vieta;
  6. Ina Panavaitė – paskatinamoji vieta.

MOKINIŲ KOMANDINĖS PERGALĖS RAJONINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojasVieta
1.Maksimas Kaduškevičius5BLM mokinių kvadrato varžybosR. Subačienė3
2.Marius Trokša5   
3.Paulius Seliukas5   
4.Lukas Ziaziulia5   
5.Lukas Sinkevičius5   
6.Andrius Trokša6   
7.Eligijus Sekonas6   
8.Deividas Gržibovskis6   
9.Modestas Pilipenko6   
10.Ligitas Artomovičius4BLM 2005 metų gimimo ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybosR. Subačienė1
11.Kirilas Tarasovas4   
12.Silvestras Pilipenko4   
13.Rimas Veršickas4   
14.Germanas Veličko4   
15.Titas Grigas4   
16.Gintarė Baliukevičiūtė4   
17.Aleksandra Karpenko4   
18.Ernesta Petrovaitė4   
19.Karina Sobolevskaja4   
20.Deividė Sinica4   
21.Dija Labanauskaitė4   
22.Ernestas FilipavičiusIIgRajono kaimo vietovių BLM mokinių tinklinio varžybosR. Subačienė3
23.Aidas MacurasIIg   
24.Algimantas KaniavaIIg   
25.Nedas PapšysIg   
26.Donatas Tiunelis8   
27.Kasparas Vasiljevas8   
28.Edgaras UmbražūnasIIg   
29.Modestas SubačiusIIg   
30.Laura ŠukytėIIgRajono kaimo vietovių BLM mokinių tinklinio varžybosR. Subačienė2
31.Renata ŠidlovskaitėIIg   
32.Deimantė PilipenkaitėIIg   
33.Evelina PilipenkaitėIg   
34.Viktorija ŽukovaIg   
35.Goda Čepulytė7   
36.Gerda Derbasova7   
37.Kotryna Tumanovaitė7   
38.Ernestas FilipavičiusIIgRajono kaimo vietovių bendrojo lavinimo mokyklų mokinių krepšinio 3×3 varžybosR. Subačienė3
39.Aidas MacurasIIg   
40.Edgaras UmbražūnasIIg   
41.Tomas VeršickasIIg   
42.Edgaras KibickisIgRajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių stalo teniso varžybosR. Subačienė2
43.Lukas Saveika7   
44.Markas Sinkevičius7   
45.Donatas Tiunelis8   
46.Algirdus Pauliukėnas5Ignalinos rajono mokyklų 5-8 klasių komandinės matematinės varžytuvėsA. Savickienė3
47.Deividas Gržibovskis6   
48.Paula Gimbickaja7   
49.Greta Seliukaitė8   
50.Ligitas Artamovičius4BLM 2005 metų gimimo ir jaunesnių mokinių šaškių varžybosR. Subačienė2
51.Silvestras Pilipenko4   
52.Germanas Veličko4   
53.Aleksandra karpenko4   
54.Edgaras UmbražūnasIIgBLM mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybosR. Subačienė3
55.Rytis MeilusIg   
56.Justinas kaniavaIg   
57.Algimantas KaniavaIIg   
58.Deimantė PilipenkaitėIIg   
59.Paula Gimbickaja7   
60.Gerda Derbasova7   
61.Goda Čepulytė7   
62.Aleksandra Karpenko4BLM pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybosR. Subačienė1
63.Karina Sobolevskaja4   
64.Ernesta Petrovaitė4   
65.Gintarė Baliukevičiūtė4   
66.Deividė Sinica4   
67.Dija Labanauskaitė4   
68.Kirilas Tarasovas4BLM pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybosR. Subačienė2
69.Rimas Veršickas4   
70.Silvestras Pilipenko4   
71.Ligitas Artomovičius4   
72.Titas Grigas4   
73.Germanas Veličko4   
74.Darija Kartašova5BLM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybosR. Subačienė2
75.Aleksandra Sobolevskaja5   
76.Goda Čepulytė7   
77.Gerda Derbasova7   
78.Paula Gimbickaja7   
79.Miglė Kapliukaitė7   
80.Deividas Gržibovskis6BLM mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybosR. Subačienė3
81.Eligijus Sekonas6   
82.Dominykas Papšys6   
83.Mantas Šidlovskis6   
84.Modestas Pilipenko6   
85.Danielius Pilipenko7   
86.Džesika Ilgevičiūtė1Ignalinos bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursasD. Misienė3
87.Julius Martinėnas2   
88.Nojus Matieša3   
89.Germanas Veličko4   
90.Martynas Kazakovas5Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“ rajoninis etapasD. Čepulienė3
91.Viktorija Činčikaitė5   
92.Miglė Kapliukaitė7   
93.Markas Sinkevičius7   
94.Ugnius Labeckas8Rajoninis konkursas „Chemija šalia mūsų“S. Keraitis1
95.Gytis Meilus8   
96.Danielius Paliakauskas8   
97.Greta Seliukaitė8   
98.Kasparas Vasiljevas8   
99.Algimantas Vitėnas8   
100. Kamilė Filipavičiūtė3Ignalinos rajono 3 klasių mokinių protų mūšis „Žemė – mūsų planeta“  
101. Aistė Žabelovič  L. RačkauskienėPadėka
102.Mantas Tekorius    
103. Andrejus Gluchariovas    
104.Nojus Matieša    
105.Goda Čepulytė7Rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių tinklinio varžybosR. Subačienė3
106.Gerda Derbasova7   
107.Laura Marija ŠukytėIIg   
108.Renata ŠidlovskaitėIIg   
109. Deimantė PilipenkaitėIIg   
110.Evelina PilipenkaitėIg   
111.Viktorija ŽukovaIg   
112.Kotryna Tumanovaitė7   

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijai Ignalinos rajono Mokinių asociacijos padėka už paramą, pagalbą, rūpestį bendradarbiavimą, bendravimą, idėjas, iniciatyvą, entuziazmą ir laiką išleistą dėl asociacijos veiklos gyvavimo, moksleivių ateities.

Rajoninė 3-4 klasių moksleivių konferencija „Aš pažįstu savo kraštą“:

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėMokytojas
1.  Germanas Veličko4D. Baužytė
2.  Danielė Cvek  
3.  Karina Sobolevskaja  
4.  Aleksandra Karpenko  
5.  Kamilė Filipavičiūtė3L. Račkauskienė
6.  Nojus Matieša  

Gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoniniame dainininkų festivalyje „Mažoji žvaigždutė“.

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI ZONINIUOSE IR RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysMokytojo pavardėVieta
1.       Algirdas Pauliukėnas5Respublikinis piešinių ir meninių tekstų konkursas „Mano Mokytojas“S. PauliukėnienėLaureato diplomas
2.       Algirdas Pauliukėnas5Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“ S. Pauliukėnienė1
3.       Algirdas Pauliukėnas5Etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“ S. Pauliukėnienė3
4.       Miglė Kapliukaitė7Respublikinis rašinių konkursas „Ar girdžiu liaudies dainą?“N. Keraitienė2
5.       Justina JanutėnaitėIgVŠĮ „Bendrauk, ugdyk save, keiskis“ konkursas „Aš čia gyvenu“N. Kuraitienė, S. KeraitisPadėka
6.       Gintarė JurėnaitėIgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“ S. Pauliukėnienė1
7.       Gintarė JurėnaitėIgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikinės varžytuvės „Tarmių lobynai“ S. Pauliukėnienė3
8.       Raminta ČepulytėIIgRespublikinis rašinių konkursas „Ar girdžiu liaudies dainą?“N. KeraitienėPadėka
9.       Raminta ČepulytėIIgVŠĮ „Bendrauk, ugdyk save, keiskis“ konkursas „Aš čia gyvenu“N. Keraitienė, S. KeraitisPadėka
10.   Dinara LaurutėnaitėIIIgEtnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai“ mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, Aukštaitijos regiono varžytuvės „Tarmių lobynai“ S. Pauliukėnienė2
11.   Agnė VeličkaitėIVgKonkursas „Dėl ko aukotųsi šiandienos Lietuvos didvyris?“N. KeraitienėPadėka
12.   Ernestas LeščikasIVgVŠĮ „Bendrauk, ugdyk save, keiskis“ konkursas „Aš čia gyvenu“N. Keraitienė, S. KeraitisPadėka
13.   Ligitas Artomovičius42015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių kvadrato zoninės varžybosR. Subačienė3
14.   Kirilas Tarasovas    
15.   Silvestras Pilipenko    
16.   Rimas Veršickas    
17.   Germanas Veličko    
18.   Titas Grigas    
19.   Gintarė Baliukevičiūtė    
20.   Aleksandra Karpenko    
21.   Ernesta Petrovaitė    
22.   Karina Sobolevskaja    
23.   Deividė Sinica    
24.   Dija Labanauskaitė    
25.   Ligitas Artomovičius42015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių (2005 m. ir jaunesnių) mokinių kvadrato zoninės varžybosR. Subačienė2
26.   Kirilas Tarasovas    
27.   Silvestras Pilipenko    
28.   Rimas Veršickas    
29.   Titas Grigas    
30.   Gintarė Baliukevičiūtė    
31.   Aleksandra Karpenko    
32.   Ernesta Petrovaitė    
33.   Karina Sobolevskaja    
34.   Deividė Sinica    
35.   Aleksandra Karpenko04-kovLietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2005 m. g. ir jaunesnių mokinių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (Vidiškės)R. Subačienė2
36.   Danielė Cvek    
37.   Karina Sobolevskaja    
38.   Deividė Sinica    
39.   Ernesta Petrovaitė    
40.   Gintarė Baliukevičiūtė    
41.   Dija Labanauskaitė    
42.   Kirilas Tarasovas    
43.   Silvestras Pilipenko    
44.   Rimas Veršickas    
45.   Julius Martinėnas2Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRAA. MisiūnienėDiplomas už puikius rezultatus

Padėkos gimnazijai

1. Lietuvos Respublikos kultūros ministro Padėkos raštas gimnazijai už krašto kultūros gyvybingumo palaikymą, tradicinės kultūros puoselėjimą ir sklaidą, Kristinos Skrebutėnienės atminimo saugojimą.

2. Ignalinos rajono mokinių asociacijos padėka gimnazijai už paramą, pagalbą, rūpestį, bendradarbiavimą, idėjas, iniciatyvumą, entuziazmą ir laiką išleistą dėl asociacijos veiklos gyvavimo, moksleivių ateities.

OLYMPIS 2016 (Rudens sesija)
(mokytojos A. Savickienė, S. Pauliukėnienė)

Eil. nr.Mokinio vardas, pavardėKlasėRenginysVieta
1.       Algirdas Pauliukėnas5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
2.       Algirdas Pauliukėnas5Matematikos konkursasIII laipsnio diplomas
3.       Algirdas Pauliukėnas5Informacinių technologijų konkursasI laipsnio diplomas
4.       Algirdas Pauliukėnas5Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
5.       Algirdas Pauliukėnas5Istorijos konkursasI laipsnio diplomas
6.       Algirdas Pauliukėnas5Anglų kalbos konkursasPadėka
7.       Edvinas Velička5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasIII laipsnio diplomas
8.       Edvinas Velička5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
9.       Edvinas Velička5Informacinių technologijų konkursasI laipsnio diplomas
10.   Edvinas Velička5Anglų kalbos konkursasPadėka
11.   Laurynas Labanauskas5Informacinių technologijų konkursasIII laipsnio diplomas
12.   Laurynas Labanauskas5Anglų kalbos konkursasPadėka
13.   Laurynas Labanauskas5Istorijos konkursasPadėka
14.   Laurynas Labanauskas5Matematikos konkursasPadėka
15.   Lukas Sinkevičius5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
16.   Lukas Sinkevičius5Anglų kalbos konkursasPadėka
17.   Lukas Sinkevičius5Informacinių technologijų konkursasPadėka
18.   Lukas Sinkevičius5Istorijos konkursasPadėka
19.   Lukas Ziaziulia5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
20.   Lukas Ziaziulia5Informacinių technologijų konkursasIII laipsnio diplomas
21.   Lukas Ziaziulia5Anglų kalbos konkursasPadėka
22.   Lukas Ziaziulia5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasPadėka
23.   Martynas Kazakovas5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
24.   Martynas Kazakovas5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
25.   Martynas Kazakovas5Informacinių technologijų konkursasI laipsnio diplomas
26.   Martynas Kazakovas5Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
27.   Paulius Seliukas5Anglų kalbos konkursasI laipsnio diplomas
28.   Paulius Seliukas5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
29.   Paulius Seliukas5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
30.   Paulius Seliukas5Informacinių technologijų konkursasII laipsnio diplomas
31.   Viktorija Matoško6Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasPadėka
32.   Viktorija Matoško6Matematikos konkursasPadėka
33.   Viktorija Matoško6Informacinių technologijų konkursasPadėka
34.   Viktorija Matoško6Istorijos konkursasPadėka
35.   Markas Sinkevičius7Anglų kalbos konkursasIII laipsnio diplomas
36.   Markas Sinkevičius7Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
37.   Markas Sinkevičius7Geografijos konkursasPadėka
38.   Markas Sinkevičius7Istorijos konkursasPadėka
39.   Kasparas Vasiljevas8Anglų kalbos konkursasPadėka
40.   Tautvydas Matoško8Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
41.   Ugnius Labeckas8Anglų kalbos konkursasPadėka
42.   Ugnius Labeckas8Matematikos konkursasPadėka
43.   Ugnius Labeckas8Informacinių technologijų konkursasPadėka
44.   Ugnius Labeckas8Biologijos konkursasPadėka
45.   Danielius Paliakauskas8Matematikos konkursasPadėka
46.   Emilija RakštelytėIgLietuvių kalbos ir literatūros konkursasIII laipsnio diplomas
47.   Emilija RakštelytėIgGeografijos konkursasPadėka
48.   Emilija RakštelytėIgBiologijos konkursasPadėka
49.   Gintarė JurėnaitėIgAnglų kalbos konkursasIII laipsnio diplomas
50.   Gintarė JurėnaitėIgLietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
51.   Gintarė JurėnaitėIgInformacinių technologijų konkursasII laipsnio diplomas
52.   Gintarė JurėnaitėIgBiologijos konkursasIII laipsnio diplomas
53.   Gintarė JurėnaitėIgGeografijos konkursasI laipsnio diplomas
54.   Gintarė JurėnaitėIgMatematikos konkursasPadėka
55.   Gintarė JurėnaitėIgFizikos konkursasPadėka
56.   Gintarė JurėnaitėIgChemijos konkursasPadėka
57.   Gintarė JurėnaitėIgIstorijos konkursasPadėka
58.   Viktorija ŽukovaIgLietuvių kalbos ir literatūros konkursasII laipsnio diplomas

Gimnazijos mokiniai dalyvavo edukaciniame konkurse „Olympis 2016“ (pavasario sesija)ir sėkmingai pasirodė:


Vardas, pavardėKlasėRenginys
1.       Mindaugas Jurėnas1Anglų kalbos konkursasI laipsnio diplomas
2.       Mindaugas Jurėnas1Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
3.       Mindaugas Jurėnas1Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
4.       Mindaugas Jurėnas1Informacinių technologijų konkursasI laipsnio diplomas
5.       Mindaugas Jurėnas1Biologijos konkursasI laipsnio diplomas
6.       Martynas Kazakovas5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
7.       Martynas Kazakovas5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
8.       Martynas Kazakovas5Informacinių technologijų konkursasI laipsnio diplomas
9.       Martynas Kazakovas5Biologijos konkursasII laipsnio diplomas
10.   Algirdas Pauliukėnas5Anglų kalbos konkursasI laipsnio diplomas
11.   Algirdas Pauliukėnas5Lietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
12.   Algirdas Pauliukėnas5Matematikos konkursasI laipsnio diplomas
13.   Algirdas Pauliukėnas5Informacinių technologijų konkursasI laipsnio diplomas
14.   Algirdas Pauliukėnas5Biologijos konkursasII laipsnio diplomas
15.   Algirdas Pauliukėnas5Istorijos konkursasII laipsnio diplomas
16.   Emilija RakštelytėIgLietuvių kalbos ir literatūros konkursasIII laipsnio diplomas
17.   Gintarė JurėnaitėIgAnglų kalbos konkursasI laipsnio diplomas
18.   Gintarė JurėnaitėIgLietuvių kalbos konkursasI laipsnio diplomas
19.   Gintarė JurėnaitėIgBiologijos konkursasII laipsnio diplomas
20.   Gintarė JurėnaitėIgGeografijos konkursasII laipsnio diplomas
21.   Gintarė JurėnaitėIgMatematikos konkursasPadėka
22.   Gintarė JurėnaitėIgFizikos konkursasPadėka
23.   Gintarė JurėnaitėIgInformacinių technologijų konkursasPadėka
24.   Gintarė JurėnaitėIgChemijos konkursasPadėka
25.   Gintarė JurėnaitėIgIstorijos konkursasPadėka
26.   Viktorija ŽukovaIgLietuvių kalbos ir literatūros konkursasI laipsnio diplomas
27.   Viktorija ŽukovaIgBiologijos konkursasPadėka
28.   Viktorija ŽukovaIgGeografijos konkursasPadėka
29.   Viktorija ŽukovaIgIstorijos konkursasPadėka
30.   Dinara LaurutėnaitėIIIgAnglų kalbos konkursasI laipsnio diplomas
31.   Dinara LaurutėnaitėIIIgLietuvių kalbos konkursasII laipsnio diplomas
32.   Dinara LaurutėnaitėIIIgFizikos konkursasIII laipsnio diplomas
33.   Dinara LaurutėnaitėIIIgBiologijos konkursasIII laipsnio diplomas

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas, vertimų ir iliustracijos projektas „Tavo žvilgsnis“:

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėĮverinimasMokytojas
 1Edvilė ŠimėnaitėIVgDiplomasJ. Sereičikienė

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas, kalbų Kengūra 2015:

Eil.nr.Vardas, pavardėĮverinimas
 1Dovydas CicėnasSidabrinė Kengūra (vokiečių k.)
 2Regina AbarovičiūtėAuksinė Kengūra (Rusų k.)
 3Viktorija ŠtercerAuksinė Kengūra (Rusų k.)

Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas:

Eil.nr.Vardas, pavardėKlasėĮverinimasMokytojas
 1Algimantas Vitėnas8Diplomas už 8 klasėje geriausiai atliktas užduotisA. Savickienė
 2Justina JanutėnaitėIgDiplomas už Ig klasėje geriausiai atliktas užduotisA. Savickienė
 3Ieva SeliukaitėIIgDiplomas už IIg klasėje geriausiai atliktas užduotisA. Savickienė

DIDŽIASALIO „RYTO“ GIMNAZIJOS NAUJOJO DAUGĖLIŠKIO SKYRIAUS MOKINIŲ PASIEKIMAI

Eil. Nr.Konkursas, olimpiada, sporto varžybosMokinio vardas, pavardė/komanda, klasėPasiekimaiMokytojas
1.Savivaldybės etapo meninio skaitymo konkursasSimonas Pajarskas3g kl.III vietaNeringa Mudėnienė
2.Savivaldybės etapo 9-12 klasių matematikos olimpiadaDainius Paulavičius3g kl.Simonas Pajarskas3g kl.Simona Cicėnaitė4g kl.Marija Panavaitė4g kl.Padėka už dalyvavimąLiudmila Spornaja
3.Savivaldybės etapo vokiečių kalbos olimpiadaDovydas Cicėnas3gII vietaRimutė Vaišnorienė
4.Rajoninė geografijos olimpiada„Mano gaublys“Vilma Cibulskaitė4g kl.Padėka už dalyvavimąJolita Bužinskienė
5.Savivaldybės etapo dailės olimpiadaGlorija Trabšaitė4g kl.Padėka už dalyvavimąRamutė Burokaitė
6.Savivaldybės etapo istorijos olimpiadaSimonas Pajarskas3g kl.Dovydas Cicėnas3g kl.Laimonas Gluchovas3g kl.Simona Cicėnaitė4g kl.Padėka už dalyvavimąMarytė Čeponienė
7.Savivaldybės etapo biologijos olimpiadaDainius Paulavičius3g kl.Simonas Pajarskas3g kl.Dovydas Cicėnas3g kl.Simona Cicėnaitė4g kl.Marija Panavaitė4g kl.Padėka už dalyvavimąVioleta Baltakienė
8.Savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiadaDainius Paulavičius3g kl.Simonas Pajarskas3g kl.Padėka už dalyvavimąRasa Žalnierukynaitė 
9.Konkursas „Olympis 2015-Rudens sesija“
 Anglų kalbaSimonas Pajerskas3g kl.Glorija Trabšaitė3g kl.Dainius Paulavičius 3g kl.Laimonas Gluchovas3g kl.Modestas Ibelhaubtas4g kl.Gintarė Ivanauskaitė4g kl.Vilma Cibulskaitė4g klII laipsnis  II laipsnis III laipsnis III laipsnis II laipsnis III laipsnis III laipsnis Rasa Žalnierukynaitė
Lietuvių kalbaSimona Cicėnaitė4g kl.Dovydas Cicėnas3g kl.Danielė Paukštytė3g kl.Jurgita Adamkevičiūtė3g kl.Simona Cicėnaitė4g kl.Dovydas Mačiulis4g kl.Modestas Ibelhaubtas4g kl.Vilma Cibulskaitė4g kl.II laipsnis II laipsnis II laipsnis IIII laipsnis II laipsnis III laipsnis  III laipsnis Neringa Mudėnienė
MatematikaDanielė Paukštytė3g kl.II laipsnisLiudmila Spornaja
Informacinės technologijosSimonas Pajarskas3g kl.Dainius Paulavičius3g kl.I laipsnis II laipsnis Evaldas Kavaliauskas
BiologijaDovydas Cicėnas3g kl.II laipsnisKęstutis Vaitkevičius
IstorijosSimonas Pajarskas3g kl.III laipsnisMarytė Čeponienė
10.Vaizduojamosios dailės darbų parodaTatjana Nazarova4g kl.LaureataiRamutė Burokaitė
11.Taikomosios dailės darbų parodaDanielė Paukštytė3g kl.LaureataiJolita Bužinskienė
12.Ignalinos r. bendrojo lavinimo mokyklų mokinių smiginio varžybosDeividas Ševčiuvianec3gModestas Ibelhaubtas4gTaškai 573Mindaugas Trinkūnas
13.Ignalinos r. bendrojo lavinimo mokyklų mokinių virvės traukimo varžybosMokyklos komandaIII vietaMindaugas Trinkūnas
14.Ignalinos r. bendrojo lavinimo mokyklų šaškių pirmenybėsMokyklos komandaII vietaMindaugas Trinkūnas
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai.