19 balandžio, 2024

„Žalioji odisėja. Jaunučiai` 24“ finalas

Balandžio 18 d. gimnazijos 6 – 7 klasių mokinių komanda dalyvavo konkurso „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘24“ finale, kuris vyko nuotoliniu būdu. Į finalą gimnazijos komanda pateko atlikusi praktinę užduotį – sukūrusi vaizdo pristatymą apie teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą.
Finale dalyvavo 83 šalies mokyklų komandos. Dalyviams buvo pateikti klausimai apie teisingą atliekų rūšiavimą, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą. Atlikus užduotis paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos komanda užėmė 17 vietą.
Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – Žaliojo ryto jaunučiai. Komandai atstovavo 6 klasės mokiniai Artūras Baganas, Elijus Baliko ir 7 klasės mokiniai Ieva Mikulėnaitė, Gabrielė Barabanovaitė, Gitana Blaževič, komandos kapitonė Goda Marija Brukštutė.
Ačiū dalyvavusiems renginyje.
Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius

Pirmokai džiaugėsi  integruota pamoka

Balandžio 18 d. 1 klasės mokiniai dalyvavo atviroje – integruotoje lietuvių kalbos ir anglų būrelio „Play and Learn“ pamokoje ,,Pažaisk ir pasitikrink”. Pirmokai šauniai sublizgėjo savo anglų kalbos kalbėjimo įgūdžiais: vieni kitiems uždavinėjo klausimus, atsakinėjo į juos, vardino spalvas, daiktų pavadinimus. O dainuodami dainelę įtvirtino anglų kalbos žinias apie kūno dalis. Žaidė žaidimą, kurio metu vardino daiktus lietuvių ir anglų kalbomis. Vėliau pirmokai lietuvių kalba siejo paveikslėlį su žodžiu.  Perskaitę žodį, kūrė įdomius sakinius. Pasidaliję į grupes, jie sėkmingai pritaikė žodžius, kurdami linksmus pasakojimus. Inovatyviai integruotos lietuvių kalbos bei NVŠ būrelio veiklos metu vyravo džiaugsminga bei pasitikėjimo klasės draugais atmosfera.
Pamoką vedė mokytojos metodininkės Danutė Misienė ir Lenie Drūteikienė.