„Žalioji odisėja. Jaunučiai` 24“ finalas

Balandžio 18 d. gimnazijos 6 – 7 klasių mokinių komanda dalyvavo konkurso „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘24“ finale, kuris vyko nuotoliniu būdu. Į finalą gimnazijos komanda pateko atlikusi praktinę užduotį – sukūrusi vaizdo pristatymą apie teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą.
Finale dalyvavo 83 šalies mokyklų komandos. Dalyviams buvo pateikti klausimai apie teisingą atliekų rūšiavimą, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą. Atlikus užduotis paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos komanda užėmė 17 vietą.
Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – Žaliojo ryto jaunučiai. Komandai atstovavo 6 klasės mokiniai Artūras Baganas, Elijus Baliko ir 7 klasės mokiniai Ieva Mikulėnaitė, Gabrielė Barabanovaitė, Gitana Blaževič, komandos kapitonė Goda Marija Brukštutė.
Ačiū dalyvavusiems renginyje.
Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius