Pirmokai džiaugėsi  integruota pamoka

Balandžio 18 d. 1 klasės mokiniai dalyvavo atviroje – integruotoje lietuvių kalbos ir anglų būrelio „Play and Learn“ pamokoje ,,Pažaisk ir pasitikrink”. Pirmokai šauniai sublizgėjo savo anglų kalbos kalbėjimo įgūdžiais: vieni kitiems uždavinėjo klausimus, atsakinėjo į juos, vardino spalvas, daiktų pavadinimus. O dainuodami dainelę įtvirtino anglų kalbos žinias apie kūno dalis. Žaidė žaidimą, kurio metu vardino daiktus lietuvių ir anglų kalbomis. Vėliau pirmokai lietuvių kalba siejo paveikslėlį su žodžiu.  Perskaitę žodį, kūrė įdomius sakinius. Pasidaliję į grupes, jie sėkmingai pritaikė žodžius, kurdami linksmus pasakojimus. Inovatyviai integruotos lietuvių kalbos bei NVŠ būrelio veiklos metu vyravo džiaugsminga bei pasitikėjimo klasės draugais atmosfera.
Pamoką vedė mokytojos metodininkės Danutė Misienė ir Lenie Drūteikienė.