24 balandžio, 2024

Kartu smagiau

Balandžio 23 d. mūsų mažieji ugdytiniai iš Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Naujojo Daugėliškio ir Dūkšto skyrių buvo pakviesti dalyvauti priešmokyklinių grupių projekto „Kartu smagiau“ atviroje veikloje „Draugų mokykla“ į Zarasų „Santarvės“ pradinę mokyklą.
 Mokyklos direktorė Daiva Šileikienė pasveikino vaikus, palinkėjo gerų emocijų ir smagaus laiko sportuojant. Veikla prasidėjo bendra mankšta. Po aktyvios fizinės mankštos su Piratais vaikai rungėsi estafetėse. Aktyviai dalyvavo muzikiniuose žaidimuose. Pralaimėjusių nebuvo. Visi vaikai turėjo galimybę parodyti savo sportinius ir muzikinius gebėjimus. Mūsų „Ežiukų“ komanda, kaip ir kitos, buvo apdovanotos padėkos raštais ir spalvotų balionų puokštėmis. Po renginio priešmokyklinio ugdymo  mokytoja Larija Savičenko supažindino mūsų vaikus ir mokytojus su „Santarvės“ mokyklos bendruomene ir aplinka.

Rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Balandžio 23 d. gimnazijoje vyko mokyklinis rusų kalbos dailyraščio konkursas šeštokams. Jo dalyviai turėjo ne tik gražiai, tvarkingai ir be klaidų perrašyti pateiktą tekstą, bet ir taisyklingai sujungti kirilicos raides žodžiuose. Pirmus metus besimokantys rusų kalbos mokiniai turėjo unikalią galimybę praturtinti pažinimo kompetenciją. Jie stengėsi patobulinti savo rašyseną, atkreipė dėmesį į ypatingą raidžių jungimą žodžiuose. Ir štai konkurso rezultatai:
I vieta – Veronika Tarasevič
II vieta – Valerija Irida Aduškina
III vieta – Mintė Laurutėnaitė
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems konkurso dalyviams!
Rusų kalbos mokytoja Valentina Ciunel