13 kovo, 2024

Dalyvavome susitikime su ryškia asmenybe

Gausus būrys gimnazijos mokinių ir mokytojų dalyvavo įdomiame susitikime su Gediminu Ivanausku-Ivanule,  pro lygos drifteriu ir ralio pilotu. Susitikimą organizavo Didžiasalio gyvenvietės biblioteka. Kalbinamas bibliotekininkės Audronės Filipavičienės charizmatiškas svečias papasakojo apie pagalbą, teiktą Ukrainai pirmosiomis karo dienomis ir vėliau, paminėjo važiavęs į karo niokojamą šalį dvidešimt kartų. Pasak jo, dalinosi su klausytojais tuo, kas liko už kadro Ukrainos operacijoje. Kiek daug gali vienas žmogus – tokia mintis kilo dažnam susitikimo dalyviui. Svečias pasakojo, kad ne  kartą pagalbos iš Lietuvos kolonai teko patirti oro antskrydžius, ypač pabrėžė paprastų žmonių vienybę ir pasiryžimą padėti kenčiančiai šaliai.
Paskui pašnekovas pasidalino mintimis ir vaizdais iš lenktyninko, drifterio gyvenimo patirties. Susirinkusius jaunus žmones domino, kokią mašiną jis vairuoja, kiek tai kainuoja, kur galima išmokti driftinti, kaip tapti lenktynininku. Daugybė šalių aplankyta dalyvaujant varžybose, daugybė neužmirštamų įspūdžių patirta! Svečio atsivežta nuotraukų parodėlė po susitikimo beregint ištirpo, nes gavę leidimą pasiimti nuotraukas klausytojai rikiavosi autografo, dažnas prašė kartu nusifotografuoti. Energija trykštantis jaunas vyras sužavėjo veiklumu, pilietiškumu ir iškalba. Sėkmės jam trasose!