Prasmingai šventė ir patys mažiausieji

Geltona, žalia ir raudona
Vėjeliui pučiant mirguliuos –
Viena primins rugelių duoną,
Kita kaip sodai mūs žaliuos.
O ta trečioji, tartum kraujas,
Vis neramins ilgai manęs,
Kol švies tėvynei rytas naujas,
Kol Vytis laisvę jai parneš… (B. Brazdžionis)
Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, džiugi ir ypatinga šventė.
Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikučiai besiruošdami šiai šventei puošė aplinką trispalviais akcentais. Prieššventinę savaitę vyko įvairios veiklos, buvo daug kalbama apie gimtinę, jos grožį, įžymias Lietuvos vietas, asmenybes, miestus. Vaikai svarstė ir diskutavo: „Kas yra Lietuva?“, „Kas tai gimtinė?“, susipažino su tautiniais rūbais, prisiminė Lietuvos valstybės simbolius.
Vasario 10 d. vaikai džiugiai nusiteikę, pasipuošę, su Lietuvos vėliavėlėmis rankose rinkosi į šventinį rytmetį. Jį pradėjome giedodami Lietuvos valstybės himną. Šventinio rytmečio metu atliekamos dainelės, eilėraščiai, šokiai buvo skirti šiai prasmingai šventei. Daug darbelių, skirtų Lietuvai, vaikai atliks ir šventinę savaitę.
Tikimės, kad šių savaičių veikla paskatins domėtis ir didžiuotis sava šalimi.