Mano džiugioji ūgtis

Pasvalio Svalios progimnazija kartu su Pasvalio rajono savivaldybe bei  Švietimo pagalbos tarnyba organizavo respublikinį 3-8 kl. mokinių rašinio konkursą „Mano džiugioji ūgtis“.
Organizatoriai pakvietė šalies moksleivius kūrybiškai atskleisti savo sėkmės istoriją, atkreipiant dėmesį į asmeninę ūgtį, bendravimą ir bendradarbiavimą, skatino kūrybinius, raiškos gebėjimus, paremtus asmenybės savianalize, norą ugdyti poreikį dalytis patirtimi bei atradimais. Juk ne kiekvienas gabus ir talentingas mokinys geba atsiskleisti dar mokyklos suole. Tad kaip tai pavyksta tokiems, kurie negaili laiko ir energijos ne tik mokymuisi, bet ir siekia  išbandyti save įvairiausiuose konkursuose ir olimpiadose?
Savo ilgametę patirtį ryžosi atskleisti mūsų septintokė Jurgita Pauliukėnaitė ( mokyt. Skaidrė Pauliukėnienė).  Jos darbas 7-8 klasių grupėje užėmė II vietą.
Norisi pasidžiaugti ir padėkoti visų dalykų mokytojams, kurie ugdydami mokinio asmenybę bei suteikdami žinių, kartu atiduoda dalelę savęs, taip skatindami kiekvieno ugdytinio asmeninę ūgtį. Pasak konkurso rengėjų, taip išugdyta „asmenybė ir įdomi tuo, kad moka atsiskleisti, suspindėti įvairiomis spalvomis, žavėti netikėtumais, augti, tobulėti ir kiekvieną kartą pajusti vis naują ir džiugią asmeninę ūgtį…“