3 gegužės, 2024

Ir mes prisidėjome, kad giria žaliuotų!

Gegužės 3 dieną grupė mokinių dalyvavo miško sodinimo šventėje, edukacijoje, taip prisidėjo prie Lietuvos didžiagirių išplėtimo. Šventė vyko prie Kylatrakio, Ignalinos rajone.
Renginį organizavo UAB ,,Kestarolis“, Lietuvos privačių miškų savininkų asociacija. Renginio organizatoriai mokė, kaip teisingai sodinti medelį, kad jis prigytų ir gerai augtų, mokė iš rievių nustatyti medžio amžių, kaip susikurti laužą iš šlapių malkų, kur teisingai sukrauti laužą stovyklaujant. Mokiniai sodino pušaites. Po darbų vaišinomės ant laužo keptu maistu.
Biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius

Teatralizuotas koncertas Mamų dienai

Motinos dieną patys gražiausi žodžiai išsakomi savo mamytėms… Rašome eiles, kuriame dainas, įstabius pasakojimus, bet ir jie – tik mažytis atspindys tos didybės, kurią pasauliui dovanoja Motinos meilė.  Motinos diena suteikia progą išlaisvinti jausmus, dar kartą  pasakyti Mamoms tai, ką turėtume kartoti kasdien – kad mylime jas ir branginame labiau už viską pasaulyje. Nuoširdžius sveikinimo žodžius koncerto pradžioje tarė gimnazijos direktorė Jelena Tumanovienė. Įstabią muzikinę puokštę padovanojo muzikos mokytoja Valentina Sinkevič, su meninės raiškos būrelio mokiniais pakvietusi  į teatralizuotą koncertą. Nepaprastai įspūdingai papuoštoje scenoje skraidė drugeliai, smagiai ropojo vabaliukai, skraidė neįprasti paukščiai. Šio pilno stebuklo, jausmų ir emocijų koncerto metu skambėjo pačios gražiausios dainos. Tai pati nuoširdžiausia ir jautriausia vaikų dovana Mamoms.
Mokytoja Danutė Misienė