6 gegužės, 2024

Turime epistolinio rašinio nacionalinio etapo laimėtoją!

Kovo pradžioje gimnazija džiaugėsi turėdama rajoninio epistolinio rašinio konkurso nugalėtoją, aštuntokę Jurgitą Pauliukėnaitę. Šį tarptautinį konkursą, kurio užduotis – parašyti laišką ir jame atskleisti nurodytą viso pasaulio vaikams aktualią tema, kasmet organizuoja jau 150 metų gyvuojanti Pasaulinė pašto sąjunga. 2024 metų konkurso tema: „Parašyk laišką ateities kartoms apie pasaulį, kurį tikitės, kad jos paveldės“. Jurgita savo laiške papasakojo apie jai puikiai pažįstamą gamtos pasaulį, sukūrė trumpą filmuką „To gali nepamatyti…“ ir išreiškė didelį susirūpinimą drastiškai kintančia gamta.
Ir štai gegužės pradžioje mus pasiekė dar viena džiugi žinia – Jurgitos rašinys nacionaliniame etape laimėjo pirmąją vietą ir pateko į tarptautinį turą! Mokinę konsultavo mokytojos Skaidrė Pauliukėnienė ir Nijolė Keraitienė. Sveikiname!