Įdomus susitikimas su pareigūne

Gimnazijos septintokai ir jų vadovė Nijolė Keraitienė į klasės valandėlę pasikvietė Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją Jurgitą Zenkuvienę. Pareigūnė mokiniams išsamiai ir vaizdžiai papasakojo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę, pateikė paveikių pavyzdžių, kas gali nutikti, jei nežinai įstatymų. Primintos elgesio viešose vietose normos, psichotropinių medžiagų žala, septintokams aktualios kelių eismo taisyklės, asmens duomenų apsauga, socialinių tinklų keliami pavojai ir kiti svarbūs klausimai. Mokiniai susidomėję klausėsi, patys atsakinėjo į klausimus. Be to, jie sužinojo, kokie reikalavimai keliami norintiems tapti policininkais, nes yra svarstančių apie šios profesijos pasirinkimą. Tad informatyvi valandėlė sukėlė septintokams daug minčių.