Šiltai pasveikintos mamos

Į bendrą IKSC Didžiasalio skyriaus ir gimnazijos renginį „Tau, Mama!“ susirinko gausus žiūrovų ir dalyvių būrys. Jautriame koncerte, kurį režisavo mokytoja Valentina Sinkevič, padedama pradinių klasių mokytojų ir Nijolės Berdikšlienės, subtiliai derėjo Juozo Navicko rodomi vaizdai ir garsai. Čia į pasaulį pažvelgta vaikų akimis nuo tada, kai jie dar negimę, ir aprėptas visas motinos gyvenimas, pilnas meilės ir pasiaukojimo. Aštuntoko Iljos Zacharovo skambinama melodija, džiugios pradinukų dainelės, solistai ir duetai, jaukios  ir šiltos eilės mamai susipynė į gražią visumą, kurią papildė ir mokytojos V. Sinkevič atliekamos dainos. Puikiai padirbėjo ir netradiciškai koncertą vedusios septintokės Dominika Bezrodnaja ir Jurgita Pauliukėnaitė. Geros emocijos tądien pripildė aktų salę: būta ir šviesių graudulio ašarų, ir šilto juoko, ir džiaugsmo, matant žavią vaikų saviraišką.