Pradinukai sulaukė Kalėdų Senelio

Kalėdų Senelio, dovanų, eglutės puošimo – gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis. Jo visada su nekantrumu laukia vaikai. Gruodžio 20 dieną 1-4-5 klasių šventiškai pasipuošę mokiniai rinkosi gimnazijos aktų salėje. Drakoniuko teatro spektaklyje „Stebuklinga adata“ vaikai susipažino su siuvėju, kuris savo stebuklinga adata siuva pasakų personažų ir superherojų apdarus. Deja, praradęs savo adatą, siuvėjas tampa piktas, nelaimingas ir net negali pagelbėti į keblią situaciją pakliuvusiam Kalėdų Seneliui. Kokį sprendimą ras siuvėjas ir elfas? Kaip Kalėdų Senelis lankys vaikus be savo kepurės? Ir ar tikrai siuvėjui gerai atlikti savo darbą padėdavo stebuklinga adata? Šie ir kiti klausimai svarstomi šiltame ir nuotaikingame, daugiasluoksniame pasakojime vaikams „Stebuklinga adata“. Spektaklyje skambėjo užvedančios dainos, vaikai  drauge su veikėjais sprendė svarbius klausimus, o pabaigoje žaidė ir šoko kartu su Kalėdų Seneliu ir kitais veikėjais.
Po to Kalėdų Senelis visus susirinkusius pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir apdovanojo dovanomis. Kalėdinis spektaklis gražiai įsiliejo į  stebuklingų ir gražiausių metų švenčių laukimą.