Kuriu – vaizdu, garsu, žodžiu

Sulaukėme birželio-spalio mėnesiais organizuoto respublikinio eilėraščių ekranizacijų ir fotografijų konkurso „Kuriu – vaizdu, garsu, žodžiu“ rezultatų, kurį surengė Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, talkinant Zarasų rajono savivaldybės viešajai bibliotekai. Pasak konkurso sumanytojos ir organizatorės mokytojos Gitanos Kavaliauskaitės, buvo siekiama sudominti jaunimą įvairiomis meno rūšimis: literatūra, muzika, kūrinio ekranizacija, fotografija; populiarinti naujų medijų meną, skatinti išmokti kūrybiškai panaudoti skaitmenines technologijas, ugdyti saviraišką, skatinti moksleivių ir mokyklų bendradarbiavimą. Konkurse dalyvavo 120 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. 7-8 klasės mokinių grupėje laureate tapo Jurgita Pauliukėnaitė (mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė).