Meniu Uždaryti

Animuoju lietuvišką pasaką – 2022

2022 m. spalio 27 d. virtualioje aplinkoje vyko respublikinio konkurso „Animuoju lietuvišką pasaką – 2022“ apibendrinimas, kuriame dalyvavo kūrybinių darbų autoriai, mokytojai bei komisijos nariai.
Nuo 2022 m. pavasario animuodami tautosakos kūrinius dirbo 68 mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Sulaukta 29 kūrybinių darbų – animacinių filmų. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos moksleivių Danielės Cvek, IIIg kl., ir Igno Andrijausko, Ig kl., kūrybiniai darbai (mokyt. Skaidrė Pauliukėnienė).
Kartu su komisija konkursui pateiktus kūrybinius darbus galėjo vertinti ir visi besidomintys lietuviškąja animacija, patys konkurso dalyviai bei jų artimieji. Sulaukta gausaus vertintojų būrio – apie 1300 balsų. Daugiausia balsų surinkę kūrybiniai darbai tapo publikos numylėtiniais. Šių kūrybinių darbų autoriams (po vieną iš kiekvienos dalyvių grupės) buvo skirti papildomi prizai – „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų čekiai. Danielės Cvek sukurta animacija „Astronomas ir daktaras“ tapo publikos numylėtine.
Džiaugiamės moksleivių kūrybiškumu, išmone ir techniniais sprendimais.