Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjo pirmoji įžengė į gimnaziją su jaukiu šurmuliu, vaikų balsais ir gėlėmis, apsikabinimais ir senovinio skambučio pirmokėlio rankose aidėjimu. Erdvi aktų salė vos sutalpino mokinius, jų tėvelius ir senelius, mokytojus ir svečius. Direktorė Jelena Tumanovienė pradėjo šventę pakviesdama vietas scenoje užimti svarbiausius dalyvius: pirmokus, kuriuos atvedė dvyliktokai. Visiems darniai sugiedojus himną, pirmokai pristatyti gimnazijos bendruomenei, jiems įteiktos tradicinės „Ryto“ draugijos dovanos: kuprinės su mokykliniais reikmenimis. Savivaldybės parengtus mokyklinių priemonių rinkinius jiems padovanojo ir šventėje dalyvavęs rajono vicemeras Imantas Umbražiūnas. Savo sveikinimo žodyje jis linkėjo siekti svajonių ir nebijoti sunkaus darbo – mokymosi. Padėkos raštus už puikų mokymąsi vicemeras įteikė Godai Marijai Brukštutei ir Jurgitai Pauliukėnaitei.
Vienybės, kantrybės, drąsos linkėjo ir kiti svečiai: seniūnas Aivaras Lozda, gimnazijos tarybos pirmininkė Edita Brukštuvienė, klebonas Ronaldas Kuzmickas, pasieniečių būrelio vadovas Andrejus Matvėjevas. Rugsėjį ir mokyklą pasveikino pirmokai, sveikinimo žodžius tarė ir jų bei abiturientų tėveliai. Dvyliktokų vardu kalbėjo Ligitas Artomovičius. Direktorė paskelbė 2023 – 2024 mokslo metų pradžią ir visi išskubėjo į pirmąją pamoką. Belieka laukti ir siekti, kad visi geri palinkėjimai išsipildytų.