Mūsų gimnazijoje vyko rajoninės kvadrato varžybos

Didžiasalio „Ryto” gimnazijoje vyko Ignalinos rajono 5-6 klasių mokinių  bendrojo ugdymo mokyklų  kvadrato varžybos. Jas organizuodami daug prakaito išliejo fizinio ugdymo mokytojai Jurgita Svajonė Čepulienė ir Tadas Bernotas bei žaidėjų treneris Andrejus Matvėjevas.  Mūsų gimnazijos berniukų komanda: Matas Filipavičius, Nikas Ulkinas, Dovydas Andrikis, Elijus Baliko, Armandas Budrys, Mantas Meilus, Airidas Vaškevičius, Laurynas Baliukevičius ir Artūras Baganas –  iškovojo I –vietą.  Mergaičių komandai: Aurėjai Jurkevičiūtei, Aurėlijai Palčevskajai, Vestai Talačkaitei, Andrėjai Tarasovai, Milanai Trokšaitei, Kornelijai Staleronkaitei, Valerijai Iridai Aduškinai, Austėjai Rastenytei, Mintei Laurutėnaitei –  atiteko II-a vieta. Berniukų komanda pateko į zonines kvadrato varžybas. Sveikiname mokinius ir jų trenerį!