Kūrybiškiausios anotacijos konkurso „Pasaulis mano knygų lentynoje“ laureatė

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su knygynų tinklu „Vaga“ ir viešosiomis bibliotekomis, ketvirtą kartą surengė kūrybiškiausios anotacijos konkursą. Dar 2023 m. lapkritį prasidėjęs konkursas, vykęs dviem turais, buvo dedikuotas 700-ąjį gimtadienį minėjusiam Vilniui, todėl anotuojamoje knygoje turėjo būti aprašytas, paminėtas, vienu ar kitu aspektu atvertas Vilnius. Konkurso dalyviai taip pat turėjo nufotografuoti ir savo knygų lentyną.
Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos mokinė Jurgita Pauliukėnaitė konkursui pasirinko Juozo Tumo-Vaižganto kūrinį „Vilniaus pilies pasaka“ ir sukūrė eilėraštį „Laiminga pasakaitė“. Jaunimo iki 15 metų kategorijoje ši pasirinktos formos anotacija buvo pastebėta komisijos bei pelnė daugiausia skaitytojų palaikymo. Laureatė apdovanota knygynų tinklo „Vaga“ ir Nacionalinės bibliotekos įsteigtais prizais. Sveikiname!