Ir didžiasaliečiai kūrė puošmenas Prezidentūros eglutei

Artėjant didžiosioms metų šventėms pirmoji ponia Diana Nausėdienė  jau trečius metus tęsia gražią tradicinę kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją ir kviečia papuošti jais Prezidentūros kalėdinę eglę.  Šia akcija siekiama skatinti bendrystę, dalintis šviesa ir šiluma.
Šiais metais prie akcijos, šiemet pavadintos „Angelo sparnai“,  prisijungė ir mūsų gimnazija. Mokiniai kartu su soc. pedagoge Stasyte Baranauskiene pagal pateiktas schemas gamino baltus angelo sparnus. „Tegul balti sparnai simbolizuoja mūsų kūrybos galią, nenugalimą meilės jėgą, laisvę ir taikos siekį, optimizmą bei mūsų žmonių vienybę, ryžtą ir gebėjimą didžiausius iššūkius, skriejant link bendros svajonės. Kurkime prasmingą gyvenimą ir bendrą šviesią ateitį drauge“, – taip kalbėjo D. Nausėdienė. Teišsipildo šie bendri siekiai.