Gerumo nebūna per daug

Šventiniu laikotarpiu dažniau nei visada norisi dalintis gerumu, atjauta, dovanoti šypsenas…Visa tai sutelpa į kalėdinį sveikinimą. Pradinukai šiais mokslo metais dalyvavo akcijoje „Suteik džiaugsmo kitam“ ir artėjančių švenčių proga patys kūrė atvirukus, rašė palinkėjimus vienišiems žmonėms ir senoliams. Į pagalbą vaikams atskubėjo ir soc. pedagogė S. Baranauskienė. Buvo sukurta 83 kalėdiniai atvirukai, kurie pasiekė J. Matulaičio parapijinius globos namus ir perduoti klebonui M. Savickui. Taip dažnai pamirštame gero žodžio galią – juk reikia tiek nedaug, kad suteiktume nepažįstamajam: senam, ligotam ar likimo nuskriaustam, džiaugsmo, kalėdinio stebuklo ir vilties… Tikimės, kad mokinių pagaminti atvirukai praskaidrins nuotaiką bei kasdienybę, padovanos šypseną, nustebins netikėtu sveikinimu.
Informaciją parengė mokytoja Danutė Misienė