Dalyvaujame tarptautiniame projekte Erasmus + KA2 „Every Drop Counts“.

Mūsų gimnazija buvo pakviesta prisidėti prie organizuojamo tarptautinio  nuotraukų konkurso, kurio tema  – vanduo. Šiame konkurse dalyvauja visos projekto šalys, projekto partnerės. Norėdami atstovauti Lietuvai  mokiniai atsiuntė savo darytas nuotraukas, kuriose užfiksuotas įvairių būsenų vanduo (sniegas, ledas, lietus ir t.t.). Gražiausios nuotraukos keliaus į konkursą Lenkijos „Zespol Szkol Spolecznych Fundacji Edukacji „Fabryczna 10“ w Bialymstoku“  mokyklą.
Savo pagautas akimirkas fotografijose atsiuntė Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos mokiniai: Greta Vasiljevaitė, Miglė Kapliukaitė, Jurijus Matovičius, Meilė Sodėnaitė, Artiom Korotkov, Gabija Bražiūnaitė, Augustė Urbonaitė, Agnė Malichina, Benas Švalkus.
Projekto koordinatorė Lenie Drūteikienė