6 kovo, 2023

Vyko rajono slidinėjimo pirmenybės

Kovo 2 d. vykusiose atvirose rajono jaunių, jaunučių ir vaikų  slidinėjimo pirmenybėse startavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai. Geriausiai sekėsi Aistei ir Ievai Mikulėnaitėms, savo amžiaus grupėse užėmusioms trečiąsias vietas. Mergaičių treneris Vadimas Stefanskij. Sveikiname!

Gimnazistai atšventė šimtadienį

Po dvejų pandemijos metų pagaliau į mokyklą sugrįžo tikras, gyvas šimtadienis, linksmai primenantis abiturientams apie artėjančius egzaminus. Nors priminimas linksmas, šiek tiek karnavališkas, bet egzaminų baimė tai visai reali. Kaip čia ją geriau atbaidyti? Gal tai pavyktų į pagalbą pasitelkus mafiją? Gal ji ir padėjo vienuoliktokams prigalvoti visokiausių išbandymų. Dvyliktokams teko ir komandos sutelktumą parodyti, ir į suktus klausimus atsakinėti, ir įvairiausiuose atrakcionuose miklumą parodyti. Smagiame renginyje visos baimės kažkur į kampus nulindo, tikėkimės, kad ir per tikrus egzaminus jos neišlįs bei  norimų rezultatų pasiekti nesutrukdys, o visi išgirsti gražūs bendramokslių ir mokytojų linkėjimai  išsipildys!