27 rugsėjo, 2022

Europos kalbų dieną organizavo jaunimas

Aktyvi gimnazijos mokinių taryba, kuruojama soc.pedagogės Stasytės Baranauskienės, nusprendė paminėti rugsėjo 26-ąją – Europos kalbų dieną. 8-IVg klasių mišrios komandos  rungėsi įdomioje viktorinoje, kurią vedė patys tarybos nariai. Laimėjo komanda „After dark“, antri buvo „Žalieji“, trečią vietą užėmė „Diega“. Per pertraukas visi smagiai sprendė įvairias anglų, rusų, lietuvių kalbų užduotis, kurias mokiniams padėjo parengti mokytojos Lenie Drūteikienė, Valentina Ciunel, Nijolė Keraitienė. Gudriausi gavo saldžių prizų. O pradinukai spalvino Europos šalių vėliavas, iš kurių padaryta girlianda papuošė gimnazijos sieną. Džiaugiamės pavykusia diena ir didžiuojamės iniciatyvia bei darbščia mokinių taryba!