22 rugsėjo, 2022

Sveikatingumo diena

Kiekvieną rugsėjį fizinio ugdymo mokytojai visą gimnazijos bendruomenę pakviečia daugiau kartu pajudėti, pasportuoti, prisiminti sveiką gyvenseną. Penktadienis, rugsėjo 23 diena, buvo ypač tam palanki: nekaršta, be lietaus, rudeninė saulutė šypsojosi. Tad po kelių pamokų visi ir sugužėjo į stadioną pasimankštinti. Puikią nuotaiką čia kūrė ir visus pagal muziką judėti kvietė  mokinių tarybos nariai Kamilė Filipavičiūtė ir Ligitas Artomovičius. Paskui tradicinis bėgimas. Daugiausia – net 10 ratų aplink stadioną apsuko septintokas Jokūbas Rudys.
Gerai prasimankštinę vyresnieji salėje žaidė tinklinį, o 1-8 klasės pirmąkart galėjo išbandyti jėgas biatlono rungtyje. Ją organizavo talkininkai iš Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro: treneris Vadimas Stefanskij ir metodininkas Henrikas Rudakas. Tad stadione užvirė įtemptos kovos dėl medalių.
Vietos pasiskirstė taip:

3-5 klasių grupėje (mergaitės)

1. A. Tarasova, 4 kl.
  2. G. Lavrijanec, 4 kl.
  3. M. Trokšaitė, 4 kl.

3-5 klasių grupėje (berniukai)

1. A. Budrys, 5 kl.
  2. N. Ulkinas, 4 kl.
  3. E. Baliko, 3 kl.

6-8 klasių grupėje (mergaitės)

1. I. Mikulėnaitė, 6 kl.
  2. G. Blaževič, 6 kl.
  3. G. Brukštutė, 6 kl.

7-8 klasių grupėje (berniukai)

1. D. Tarasov, 7 kl.
  2. A. Mackun, 8 kl.
  3. J. Rudys, 7 kl.

Paskui dar vyko futbolo ir krepšinio 3×3 varžybos. Smagu, kad  vyresnieji mokiniai buvo puikūs mokytojų pagalbininkai, padėję ir  teisėjauti. Tai Danielė Cvek, Ligitas Artomovičius, Rimas Veršickas, Silvestras Pilipenko.
Tad sveikatingumo diena buvo smagi, įtraukianti ir naujoviška dėl ignaliniečių pagalbos. Ją organizavę fizinio ugdymo mokytojai Jurgita Čepulienė ir Tadas Bernotas bei jiems padėję klasių vadovai džiaugėsi kiekvieno mokinio sėkme, o pralaimėjusių čia nebuvo, nes kiekvienas dienos dalyvis pirmiausia sustiprino savo sveikatą.