19 rugsėjo, 2022

Kai stalai lūžta nuo gėrybių…

Šeštadienį vyko tradicinė Rudens šventė Didžiasalyje – jau penkioliktą kartą. Joje savo stalus padengė ir visus vaišintis kvietė miestelio įstaigos ir Didžiasalio, Dysnos, Tverečiaus bendruomenės, skambėjo muzika, koncertavo Zarasų šokių ansamblis „Sėliai“, dainavo Mielagėnų „Dainoriai“, linksmai šurmuliavo ir iš šmaikščių šventės vedėjų replikų kvatojo ne tik gausus įvairaus amžiaus didžiasaliečių būrys, bet ir Seimo narys Gintautas Kindurys, rajono meras Justas Rasikas ir administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, kiti svečiai.
Neatsiliko ir gimnazijos bendruomenė. Vieni  vaisių ir daržovių iš savo daržo atgabeno, kiti pyragus ir kitokius skanumynus kepė, treti ant stalų gražiai dėliojo. O gimnazijos vyr. virėja Irina Čalkina pasistengė, kad visiems norintiems užtektų sveikų ir skanių rudeninių salotų bei  karštos žolelių arbatos. Visi pro šalį ėjusieji ir į mūsų stalą žiūrėjusieji buvo pakviesti vaišintis, kartu rudens gėrybėmis pasidžiaugti ir jėgų pasisemti.