Susitikimas su policijos pareigūne

Rugsėjo 21 dieną Didžiasalio gimnazijoje pirmokai ir jungtinė priešmokyklinio ugdymo grupė susitiko su Ignalinos rajono policijos pareigūne Jurgita Zenkuviene. Vaikai prisiminė kelių eismo taisykles, atšvaitų svarbą, elgesį kelyje bei transporto priemonėse, kaip taisyklingai pereiti gatvę, peržiūrėjo vaizdo įrašus apie saugų eismą. Susitikimo metu, naudojant vaizdines priemones, vaikai ne tik klausėsi apie saugų eismą, bet ir patys aktyviai dalyvavo: pasakojo patirtas situacijas, demonstravo, kaip reikia nešioti atšvaitus, atsakinėjo į klausimus. Bene daugiausia dėmesio skirta svarbiausiai taisyklei – neskubėti nei gatvėje, nei kelyje, visuomet dairytis ir įsiklausyti į garsus. Buvo aptartos dažniausiai vaikų daromos klaidos dėl kelių eismo taisyklių neišmanymo ir neatsargumo.
Mokytoja Danutė Misienė