Rugsėjo pirmoji pakvietė į klases

Neįprasti dalykai mokyklose tęsiasi. Šių metų Rugsėjo pirmoji į gimnaziją kaukėtų mokinių srautus sukvietė per atskirus įėjimus, surikiavo skirtinguose aukštuose, tačiau gero įgarsinimo dėka visiems mokiniams tradicinis senasis skambutis nuskambėjo vienu metu, himną visi sugiedojo kartu, direktoriaus pavaduotojos Jelenos Tumanovienės sveikinimą išgirdo visi ir netgi kiekvieną pirmoką į mokslo kelią plojimais draugiškai palydėjo visa bendruomenė. Abiturientai laikydamiesi visų saugos reikalavimų  perdavė pirmokėliams kuprines su mokymo reikmenimis, jau daug metų tradiciškai dovanojamas „Ryto“ draugijos ir jos pirmininko A. Masaičio rūpesčiu. O jau tada klasėse su vadovais susirinkę  mokiniai aptarė naujų mokslo metų iššūkius, susipažino su mokymosi tvarka, pasidalino atostogų įspūdžiais. Visi tikimės sveikų ir sėkmingų naujų mokslo metų!