Praūžė Talentų šou

Jau antrus metus prieškalėdiniu laikotarpiu gimnazijos mokinių taryba organizuoja Talentų šou, kuriame dalyvauti gali visi norintys atskleisti savo gebėjimus. Išeiti į sceną – rimtas iššūkis bet kuriam mokiniui: rengiant pasirodymą reikia nemažai dirbti, įveikti scenos baimę, taigi tam tikra prasme ir nugalėti save. Tad nenuostabu, kad pirmajame sąraše buvo penkiolika talentų, vėliau jų liko vienuolika, o galiausiai pamatėme aštuonis numerius. Talentai varžėsi trijose kategorijose: dainavimo, muzikavimo ir šokių. Renginį vedė mokinių tarybos narės Deinisė Sinica ir Aurelija Pirštelytė, o pasirodymus vertino komisija: direktorė Jelena Tumanovienė, pavaduotoja Jūratė Sereičikienė, raštinės vedėja Ramunė Kapliukienė.
Varžytasi trijose kategorijose: dainavimo, muzikavimo ir šokių. Iš viso pasirodė dvidešimt mokinių, nes šoko grupės. Į visus dalyvius žiūrėti buvo smagu, kiekvienas stengėsi, tačiau komisijai teko išrinkti  po vieną nugalėtoją  kiekvienoje kategorijoje. Tad išklausę skambinimo pianinu, dainų ir pažiūrėję smagių šokių visi laukė komisijos sprendimo, o žiūrovai rinko jiems labiausiai patikusį numerį. Kad laikas neprailgtų, padainavo praėjusių metų nugalėtoja Kamilė Filipavičiūtė, paskui prie jos nuotaikingam šokiui  prisijungė Ugnė Bikulčiūtė ir Ligitas Artomovičius, taip pat pernai šventę pergalę šiame renginyje.
Ir štai komisija skelbia nugalėtojus. Direktorė pasidžiaugė visais pasirodymais, palinkėjo nebijoti į sceną išeiti kitais metais. O šių metų talentai: dainavimo – antrokė Egilija Tarasevič, muzikavimo – Ig klasės mokinys Ilja Zacharov, šokių – 2-3 klasės mokinių jungtinė grupė, vėl parodžiusi  tikrą spektakliuką. Jiems padėjo jų mokytoja, puiki šokėja Liudmila Račkauskienė. Beje, ši grupė laimėjo ir žiūrovų simpatijų prizą. Padėkota ir mokinių tarybos nariams, organizavusiems šį renginį, palinkėta tęsti tradiciją ir toliau. Smagu, kad renginys sulaukė gausaus ir šilto žiūrovų palaikymo.