Dalyvavome projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ vakaronėje

Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija sukvietė gausų dalyvių būrį į adventinę vakaronę „Rėdos ratas“, kurią vedė jau mums gerai pažįstama „Čiulbutė“. Mokinių čia susirinko ne tik iš visų rajono mokyklų, bet ir iš Visagino, su kuriuo gimnazija kartu dalyvauja Tūkstantmečio mokyklų projekte. Daugiausia artistų ir juos palaikančių tėvelių, žinoma, buvo iš Ignalinos. Iš mūsų gimnazijos vyko penktokai su klasės vadove Stasyte Baranauskiene ir mokytoja Nijole Keraitiene bei Kamilė Filipavičiūtė, vakaronėje pasekusi pasaką ir taip pristačiusi krašto tarmę. Mokiniai ir patys pašoko, ir į kitus pasižiūrėjo, sužinojo apie advento papročius, burtus, žaidė įvairius senovinius žaidimus. Dideliame būryje vakaras neprailgo.