Išvyka į STEAM centrą

Gruodžio 18 d. gimnazijos 8-Ig klasės mokiniai su rusų kalbos mokytoja Valentina Ciunel ir anglų kalbos mokytoja Lenie Drūteikiene vyko į Utenos STEAM centrą. Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti programavimo laboratorijoje, kur mokėsi programuoti robotų judėjimą.
Praktinei užduočiai atlikti mokiniai buvo paskirstyti į komandas. Pirmiausia jie pakartojo anglų ir rusų kalbos žodžius, kurie vartojami programavimo metu, taip pat ir judėjimo veiksmažodžius.
Praktinės veiklos pabaigoje robotukai dalyvavo rungtynėse, kuriose nugalėjo 8 klasės mokinės Jurgita Pauliukėnaitė ir Jovilė Kaukėnaitė.
Po rungtynių mokiniai turėjo  progą pamatyti, kaip vyksta graviravimas lazeriu. Po visų veiklų dalyviai buvo pakviesti į salę refleksijai.
Išvyka buvo turininga ir naudinga, nes mokiniams labai patiko programavimas bei lazerinis graviravimas. Visi suprato, kad visgi geriau vieną kartą išbandyti, nei šimtą kartų išgirsti.
Mokytojos V. Ciunel, L. Drūteikienė