Pradinukai renginyje „Mes mokame (mokomės) plaukti“

Sausio 26 dieną Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 2-4 klasių mokinių grupė dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės mokyklų 2-4 klasių mokiniams skirtame renginyje „Mes mokame (mokomės) plaukti“. Renginį vedė VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademijos vadovas Eugenijus Rakitinas.
Mokiniai žiūrėjo edukacinius filmus apie saugų elgesį vandenyje, prisiminė saugaus elgesio taisykles žiemą ir vasarą. Vaikams labai patiko pasakojimai apie žymiausius pasaulio ir Lietuvos plaukikų pasiekimus. Įdomu buvo sužinoti apie   Maiklą Fredą Felpsą – JAV plaukiką, daugkartinį pasaulio ir olimpinį čempioną bei rekordininką. Taip pat visi prisiminė ir žymiąją Lietuvos „auksinę žuvelę“ – Rūtą Meilutytę, 2012 m. Londono olimpinių žaidynių čempionę.
Daug džiaugsmo ir gerų emocijų mokiniams suteikė žinių patikrinimas Kahoot programėle.
Vaikai nekantriai laukia plaukimo pamokų, kurios prasidės vasario mėnesį.
Pradinių klasių mokytoja Liudmila Račkauskienė