Laimėtas epistolinio rašinio konkursas

Kovo 4 dieną Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. Šį konkursą daug metų organizuoja Pasaulinė pašto sąjunga. Ji gyvuoja jau 150 metų ir tarnavo net 8 žmonių kartoms visame pasaulyje. Tačiau nuo jos įkūrimo pasaulis drastiškai pasikeitė. 2024 metų konkurso tema: „Parašyk laišką ateities kartoms apie pasaulį, kurį tikitės, kad jos paveldės“.
Epistolinio rašinio konkurse dalyvauja  ne vyresni nei 15 metų mokiniai. Komisija geriausiu  pripažino ir išsiuntė respublikinei komisijai Jurgitos Pauliukėnaitės, Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytojos konsultantės Skaidrė Pauliukėnienė ir Nijolė Keraitienė)  darbą. Sveikiname Jurgitą ir linkime sėkmės kitame etape!