Konkurso „Žalioji odisėja“ pusfinalis

Spalio 26 d. gimnazijos komanda dalyvavo konkurso „Žalioji odisėja“ pusfinalyje, kuris vyko nuotoliniu būdu. Šiame pusfinalyje dalyvavo 50 šalies mokyklų komandos, kurios varžėsi dėl patekimo į finalą.
Į konkurso „Žalioji odisėja“ finalą pateko 15 geriausius rezultatus pasiekusių komandų. Dalyviams buvo pateikti klausimai apie žiedinę ekonomiką, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą.
Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – Žaliasis rytas. Komandai atstovavo IIg klasės mokiniai Julius Martinėnas, Vaidas Velička, IIIg klasės mokiniai Mantas Tekorius, Nojus Matieša, Inga Bilaišytė ir IVg klasės mokinys German Veličko, komandos kapitonas Nojus Matieša.
Nors mūsų komanda ir nepateko į finalą, dėkojame mokiniams už domėjimąsi tvaria aplinka, atliekų rūšiavimu ir aktyvų dalyvavimą „Žaliosios odisėjos“ konkurse.
Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius