Cinamonu kvepianti Kalėdų šventė

Gruodis – visada ypatingas, jis kvepia mandarinais bei cinamonu ir nuotaikingai skaičiuoja dienas iki švenčių, kurių nekantriai laukia vaikai. Gruodžio 15 dieną 1-4-5 klasių šventiškai pasipuošę mokiniai rinkosi gimnazijos aktų salėje. Drakoniuko teatro spektaklyje „Kalėdos, kvepiančios cinamonu“ vaikai susipažino su Kaitra, Meduoliu. Aktoriai papasakojo vaikams istoriją apie ką tik iškeptą, gražų, kvepiantį cinamonu ir labai savimi besididžiuojantį Kalėdinį Meduolį ir Kaitrą, kuri norėdama susigrąžinti vasarą pavogė stebuklingą Kalėdų Senelio lazdą. Spektaklio pabaigoje visi suprato, kad geri poelgiai sušildo labiau nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu. Po spektaklio vyko linksmybės su Kalėdų seneliu. Visus metus vaikų lauktas ir pagaliau prieš pat šventes iš šaltosios Laplandijos atvykęs Kalėdų Senelis džiugino ne tik savo pasirodymu, bet ir atsivežtais žaidimais. Po to Kalėdų Senelis visus susirinkusius pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir apdovanojo dovanomis. Kalėdinis spektaklis gražiai įsiliejo į stebuklingų ir gražiausių metų švenčių laukimą.
 Mokytoja Danutė Misienė