Gimnazistai atšventė šimtadienį

Šimtadienis nedidelėje mokykloje – visada ypatinga, šilta, kone šeimyniška šventė. Šiųmetiniai vienuoliktokai nutarė savo vyresniuosius draugus išleisti į paskutinę šimto dienų atkarpą apdovanotus „Oskarais“. Kas ten žino, gal kai kam jie pirmieji, bet ne paskutiniai?
Taigi IIIg su savo klasės vadovu Dariumi Vitėnu ilgai triūsė, kad visiems šventės svečiams  pakaktų ir vaišių, ir užduočių, ir dėmesio, ir geros nuotaikos. Įėjusių į mokyklą laukė raudonas kilimas ir balionais papuošta sienelė. Kas gi atsisakys įsiamžinti tokioje ypatingoje vietoje? Išradingai papuošta ir valgyklos erdvė, kurioje abiturientai su klasės vadove Valentina Sinkevič sutikti audringais plojimais. Nuskambėjo pirmosios mokytojos Dalios Sulienės ir dabartinės vadovės sveikinimai, linkėjimus išsakė IIg mokiniai,  Ig klasės komanda ne tik sveikino, bet ir prigalvojo šventės kaltininkams įdomių užduočių. Nenusileido ir šventės organizatoriai, į  žaidimų sūkurį įtraukę  ne tik visus dvyliktokus, bet ir kitus svečius. O abiturientai, atsiėmę savuosius „Oskarus“, simboliškai perdavė mokyklos vairą vienuoliktokams, prieš tai prisaikdinę ja rūpintis bei pagirdę ypatingu vitaminingu čia pat suplaktu kokteiliu ir pamaitinę kasdienine duona.
Šventės pabaigą vainikavo Dalios Sulienės ir Valentinos Sinkevič dainos, kuriomis pirmoji mokytoja ir dabartinė klasės vadovė jautriai palydėjo mokinius į artėjantį egzaminų kelią. Tebūna jis visiems sėkmingas!