Pasveikinti jaunieji talentai

Baigiantis metams savivaldybėje tradiciškai sveikinami jaunieji talentai – mokiniai, per metus pasiekę  didžiausių laimėjimų ir atskleidę savo talentus įvairiausiose srityse. Jaukiame renginyje mokinius ir visus susirinkusius sveikino rajono meras Laimutis Ragaišis. Jis pabrėžė, kad vien turėti talentą nepakanka – norint pasiekti rezultatų, talentus būtina ugdyti, daug ir sunkiai dirbti. Svarbu, kad mokiniams padėtų skleistis ir tėveliai ar globėjai, ir mokytojai. Šiais metais rajone apdovanota 17 talentingų mokinių. Labai smagu, kad keturi jų yra iš mūsų gimnazijos: tai Ignas Andrijauskas, Kamilė Filipavičiūtė, Jurgita Pauliukėnaitė ir Mantas Tekorius. Nenuostabu, nes šių mokinių pavardės nuolat mirgėjo praeitų mokslo metų tinklalapyje. Žinoma, laimėjimų pagrindą kloja visi mokantys mokytojai, bet daugiausia prie visų apdovanotųjų sėkmės prisidėjo mokytoja Skaidrė Pauliukėnienė, nuolat skatinanti dalyvauti įvairiausiuose konkursuose, konsultuojanti, raginanti, patarianti. Džiugu, kad mokiniai gavo ne tik mero Padėkos raštus, bet ir 100 eurų premijas. Tegu tai būna paskata šiems mokslo metams.  Gal kitąmet atsiras dar daugiau talentų?