Aštuntokų  ir devintokų pažintinė ekskursija

Nors Vilnius laukė su nesibaigiančiu lietumi, keliauninkų su klasės vadovėmis Nijole Keraitiene ir Valentina Ciunel oro sąlygos neatbaidė. Pirmiausia pasukome į Energetikos muziejų, kurio atsinaujinusios erdvės pilnos smagių pramogų: čia galima ir pašaudyti, ir su kariuomene pasikalbėti telefonu, ir dar kitokių žaidimų surasti. Bet didžiausio populiarumo sulaukė nusileidimas vamzdžiu, kuris matuoja nusileidžiančiojo greitį. Čia rekordininkas buvo Kirilas Zubarev, švilpęs 37 km. per valandą greičiu. O paskui vyko 3D edukacija, kurios vedėjas Karolis paaiškino apie 3D spausdinimo galimybes, leido patiems pasiprogramuoti norimą atsispausdinti objektą ir paleido jį spausdinti. Jį, t.y., daiktą, panašų į aštuonkojį, pasiimsime į mokyklą artimiausiu laiku.
Po pietų mokinių laukė drąsos ir šaltų nervų išbandymas – labirintas, kuriame susiskirstę į komandas jie tamsoje įveikinėjo sunkiausius išbandymus ir rinko taškus. Tad adrenalino ir azarto užteko visiems.