Aplinkosauginis konkursas „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘23“

Balandžio 20 d. 5 – 7 klasių gimnazijos komanda dalyvavo aplinkosauginio konkurso „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘23“ finale, kuris vyko nuotoliniu būdu.
Konkurso tikslas – atkreipti įvairaus amžiaus moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais bei juos inicijuoti, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas bei tvarų gyvenimo būdą, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui mokyklos bendruomenėje bei namų aplinkoje.
Konkurso metu dalyviams buvo pateikti klausimai apie žiedinę ekonomiką, tvarią aplinką, atliekų tvarkymą, klimato kaitą.
Mūsų gimnazijos komandos pavadinimas – Žaliojo ryto jaunučiai. Komandai atstovavo 5 klasės mokiniai Artūras Baganas, Laurynas Baliukevičius, 6 klasės mokinės Ieva Mikulėnaite, Marija Goda Brukštutė ir 7 klasės mokinės Jurgita Pauliukėnaitė ir Dominika Bezrodnaja, komandos kapitonė Jurgita Pauliukėnaitė.
Ačiū dalyvavusiems renginyje ir palaikiusiems komandą.
Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius