Aplankytas Vilniaus pradžios simbolis

Vilniaus gimtadienis skaičiuojamas nuo miesto vardo paminėjimo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino laiške Europos miestams. Dar sausio mėnesį 7 ir 8 klasių mokiniai skaitė tą laišką. O dabar įdomioje edukacinėje išvykoje jie turėjo progą savo akimis pamatyti seniausią šio laiško nuorašą Gedimino pilyje, susipažinti su pilies bei miesto atsiradimo istorija, be to, patys kūrė ateities vizijas įdomioje edukacijoje „Nuo Gedimino laiškų iki mūsų laikų“. Puikus oras leido ir pasigėrėti Vilniaus panorama nuo pilies viršaus, ir pasidžiaugti sakurų žydėjimu prie Baltojo tilto.
Paskui visi išbandė jėgas Uno parko trasose. Smagu, kad visiems pavyko įveikti baimę ir neįprastai pasportuoti. Mokinius lydėjo mokytojos Valentina Ciunel ir Nijolė Keraitienė.