Konkursas „Policija ir aš“

Kovo 26 d. keturi mūsų gimnazijos mokiniai: Jegor Zacharov, Nojus Matieša, Mantas Tekorius ir German Veličko, pasivadinę „Rytiniu kodeksu“, dalyvavo žinių konkurse „Policija ir aš“. Konkursas vyko VPK Ignalinos rajono policijos komisariato salėje. Dalyvavo penkios komandos: mūsų gimnazijos, Vidiškių ir trys iš Ignalinos mokyklos. Dalyvius pasveikino policijos vyr. komisariato viršininkas Donatas Šemeklis. Komandų nariai trumpai prisistatė. Mokiniams buvo paruošta 50 klausimų, kuriems atsakyti reikėjo Konstitucijos išmanymo, žinių apie policijos darbą bei galimybes studijuoti policijos mokykloje. Ir dar prireikė nemažai bendro supratimo apie visuomenės teises bei pareigas. Klausimų buvo gana daug ir ilgą laiką mūsų komanda balansavo tarp pirmos ir antros vietos, bet galutinis rezultatas, gal ir ne aukščiausias, bet tikrai labai geras. Mūsiškiai nusileido tik „Vidiškių etatiniams“. Tad mūsų gimnazijos vyriška komanda parodė puikias žinias, sugebėjo susitarti dėl galutinių atsakymų ir suderintas kolektyvinis darbas davė puikius rezultatus.
Mokytoja Danguolė Mikulėnienė