Išbandytos jėgos protmūšyje „Gamta – mūsų namai“

Kovo 21 ir 22 dienomis 5-8 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje „Gamta – mūsų namai“. Protmūšis vyko kiekvienoje klasėje atskirai. 5 klasių grupėje I vietą laimėjo Auksė  Vitėnaitė, II vietą – Anastasija Koniuševskaja, III vietą – Matas Filipavičius. 6 klasių grupėje I vietą laimėjo Julija Pajarskaitė, II vietą – Mintė Laurutėnaitė, III vietą – Dovydas Andrikis ir Elijus Baliko. 7 klasių grupėje I vietą laimėjo Goda Marija Brukštutė, II vietą – Gitana Blaževič, III vietą – Ieva Mikulėnaitė. 8 klasių grupėje I vietą laimėjo Jurgita Pauliukėnaitė, II vietą – Dominika Bezrodnaja, III vietą – Karolina Jegorova ir Devit Tarasov. Mokiniams diplomus įteikė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Sereičikienė.
Mokytojas Kęstutis Vaitkevičius