1 vasario, 2024

Jėgas išbandė skaitovai

Gimnazijoje vykusiame meninio skaitymo konkurse dalyvavo būrelis mokinių, nepabūgusių išbandyti jėgas scenoje. Konkurso rezultatai:

1. Jurgita Pauliukėnaitė, 8 kl.
  2. Dominika Bezrodnaja, 8 kl., Ieva Mikulėnaitė, 7 kl., Goda Marija Brukštutė, 7 kl., Julija Pajarskaitė, 6 kl.
  3. Jovilė Kaukėnaitė, 8 kl., Artiomas Koniuševskij,7 kl., Leila Juodėnaitė, 5 kl., Gabija Škudaitė, 5 kl., Ugnė Bikulčiūtė, IIg kl.

Sveikiname visus, įveikusius scenos baimę!

Jaunųjų tenisininkų pergalės

Rajoninėse stalo teniso varžybose mūsų berniukų komanda: IIg klasės mokiniai Mantas Kasiliauskas, Deimantas Mackun, Julius Martinėnas ir Rokas Ziaziulia – tapo nugalėtojais ir gins rajono garbę zoninėse varžybose Utenoje. Merginų komanda: IVg klasės mokinė Veronika Medalyus, IIg klasės mokinė Deinisė Sinica bei aštuntokės Dominika Bezrodnaja ir Jurgita Pauliukėnaitė – buvo antra. Džiaugiamės, kad teniso stalai gimnazijoje užimti per visas pertraukas –   ir treniruotės vyksta, ir susikaupusią energiją yra kur produktyviai išlieti! Sėkmės tolimesnėse varžybose!